Ковбой Хагис• сегодня в 14:10

Навчіть готувати зелений борщ, будь ласка!

У бабусі був смачнющий, але в неї вже, на жаль, не спитаєш (
А в мене виходить щось типу супу з яловичини. Смачно в цілому, але не схоже на борщ
Паратруперсупер• сегодня в 15:04
Ответ дляБабульція
Густо должно быть. Наваристый бульон из говяжей грудинки, зажарка как на красный борщ, но без буряка, картошку сначала до полуготовности, туда же мясо снять с костей, потом зажарку, все покипело потихоньку и в самом конце много щавеля и яйцо разболтать, можно вареное покрошить, но я люблю сырое разболтать
Тоже так делаю. Часть картошки мну, чтобы гуще был, яйцо вареное в каждую тарелку перед подачей и сметану. И кроме щавеля еще добавляю шпинат, мне так вкуснее. Без томатной пасты, муки и прочего
Обращеница• сегодня в 15:17
Ответ дляАнютины ласки
Написано то зрозуміло, незрозуміло навіщо ви його туда кладете
Потому что нам так нравится
Тоска в носках• сегодня в 15:29
Ответ дляБабульція
На каком этапе? Вместо сметаны в уже готовый? Или про варке?
Яйцо можно размешать со сметаной и влить в борщ, те люди видимо с кефиром так делают. Сырое яйцо.
Тоска в носках• сегодня в 15:32
Таааак, вижу рис и шпинат народ не кладет?
А я кумедна• 2 часа назад
В мене свій рецепт. Але для мене борщ - то з буряком. Без буряка, то суп з щавлемю.
М’ясний бульон ( свинина чи яловичина, не курячий).Я беру для цього кусочки ребра.
Додаю буряк червоний тертий на крупно . Кипить поки не звариться і колір не поміняє на насичено червонуватий. Тоді додаю моркву терту на крупно, можна циблю порізану дрібно, картоплю шматочками не дрібненькими. Все це кипить поки не звариться морква і картопля. Додаю щавель ( зараз консервований). Влітку свіжий, а навесні можу ще до щавлю 1/3 частину кропиви молодої додати ( так прабабуся робила). Додаю томатну заправку ( в мене своя типу кетчупа там помідори, перець спеції). Але можете додати томатної пасти чи соусу магазинного. Додаю зелень петрушки. Спеції за смаком - це лавровий лись, перець горошком духм’яний і гіркий.
Вже безпосередньо в тарілку кусочки вареного яйця і сметану.
Я не зажарюю не буряк, ні зажарку ( цибулю з морквою), бо не люблю зажарку.
Борщ виходить густенький, по кольору не червоний, а більш буряковий бордовий, бо кислота щавля повертає колір буряковий бульону.
Перекус беру завжди• 1 час назад
Ответ дляВ рот не ложи
То ви не вмієте його готувати
Я йоги ненавиджу ні в кого
Червона рута• 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Я йоги ненавиджу ні в кого
Прям все только и хотят им вас накормить