Красавица писяная• Изменено сегодня в 15:28
Бонусний рахунок Розетка
Підкажіть, яким чином взагалі чі бонуси використовувати? Умови пишуться ’Бонуси можна використовувати тільки для оплати товарів продавця Розетка’, але на жодному товарі що підпадає в цю категорію я знайти кнопку для застосування бонусів я не можу. Вже котрий раз бонуси просто згорають
Нервогенератор• сегодня в 16:09
Не нравится этот маркетплейс. Не люблю роботов. Люблю прямое общение.