Черкаси, графік на завтра. Це срака товариші 😡😭
Ответ дляjulianik
А толку з тих графіків якщо вони не включають те світло?!
Ну в мене по графіку одне а насправді світла не має.
Миколаїв світла було аж 2 години, одна година вночі і ввечері було світло теж година.
По графіку повинно бути 4 години.
В нас то діють, але година! Що ти за неї встигнеш блін? Чисто станцію підзарядити
Hatallia_D• 1 час назад
Ответ дляNesmeyanaYa
Київ сьогодні. На завтра ще нема
Група 2.2, впізнаємо🤪
ти зробив внесок ЗСУ• 1 час назад
І що з того графіку, коли пишуть просто картинку. Світла немає -28год/+30хв.
Я вже навіть не дивлюсь в ті графіки. Є світло-заряджаємся, немає то немає.
ти зробив внесок ЗСУ• 1 час назад
Ответ дляGirlSuper
Чернівці у нас від учора немає графіків
Пише екстренні і все.
Ну світла немає))
Пише екстренні і все.
Ну світла немає))
Мої співчуття Вам із Сум 💔
В нас так само.
ти зробив внесок ЗСУ• 1 час назад
Ответ дляYammystar
Вам ’пощастило’.
Ми сидимо без усякого плану, просто його немає. Але можуть дати. Ненадовго. Але це не точно.
Вже навіть кабінет сумиобленерго не пише ні аварійних, ні ще яких вимкнень.