Шкала Радощів• вчера в 13:45
Познайомилась з чоловіком. Захід України. Традиції
Прихильник ідей націоналізму. Дуже патріотичний. Якби 8 березня свята не існує для нього взагалі. Ще новий рік - лише формально, в них Різдво. Більше свято. Тільки ось не знаю щодо 14 лютого - чи є традиція святкувань в традиційних галицьких родинах?
Шкала Радощів
• вчера в 13:57
Ответ дляВбигудях
Та тема не пошла, да?
яка тема? Дайте посилання
Шкала Радощів
• вчера в 13:57
Ответ дляЗаместитель Анонима
Автор, вже була тема така
Будь ласка, дайте посилання. Почитаю, не бачила
Помидорина• вчера в 13:58
Ответ дляШкала Радощів
Про традиції в родинах радикальних національних поглядів . Може хто стикався
Жадный дурачок и все он знает просто вы не слишком ему зашли когда нравится женщина или бедный но скорее жадный
Заместитель Анонима• вчера в 13:58
Ответ дляЖена миллионера
Автор, первая тема про ’8 марта’ не взлетела, решили добавить деталей про ’идеи национализма’ и получить полноценный срач ’схід vs захід’ ?
Ще була про Миколая
все по ГОСТу!• вчера в 13:58
Ответ дляШкала Радощів
яка тема? Дайте посилання
Вы упорно игнорируете мой вопрос. Откуда вы с востока? Таки вы троль
Заместитель Анонима• вчера в 13:58
Шкала Радощів
• вчера в 13:58
Ответ дляМост_Устал
Старый националюга, зачем он вам? Будете вставать с утра под «калину» и доказывать всегда что не москаль
и без подарков на праздники….мечта прям)
Неужели у вас совсем нет вариантов?
Мені підходять його погляди. Хочу дізнатися більше про традиції
Шкала Радощів
• вчера в 13:59
Ответ дляВареничніца
14 лютого то якби не родинне свято. до чого тут традиційні галицькі родини? ми його з мамою і татом не святкуємо)
А чоловіка вітати будете?
Пожарник• вчера в 13:59
Ответ дляШкала Радощів
яка тема? Дайте посилання
Не ваша? Ваша предшественница писала. Кстати, где она?
Помидорина• вчера в 13:59
Ответ дляШкала Радощів
Мене не турбує. Просто тема для розмови. Може хтось підкаже щось цікавого
Так он не старается что он вам подарил как за вами ухаживает?
Липка-прилипка• вчера в 13:59
Ответ дляШкала Радощів
Привітати хоча б. Можливо, обмінятися подарунками. Він дарує і без приводу. Але хотілося поговорити про традиції
Якщо він як ви пишете, вже занадто зрілого віку для того щоб воювати, то він те валентина не признаватиме нещалежно від місця походження, то ж свято молодіжне, старе покоління таким не страдає. Авторко, а вам скільки? Ви погано виглядаєте? Нашо вам старий скупий дядько?
Заместитель Анонима• вчера в 14:00
Ответ дляШкала Радощів
яка тема? Дайте посилання
В своїх темах пошукайте
Шкала Радощів
• вчера в 14:01
Ответ дляфан L.O.S.T.
Партия Свобода знаете такую, Тягныбок, Сокол
Чула, звичайно. Жену Тягнибока вітали? Сокол це молодіжка ?
фан L.O.S.T.• вчера в 14:02
Ответ дляШкала Радощів
Вы дурочка?
Фиктивная• вчера в 14:05
Ответ дляПолтавська галушка
Настільки патріотичний, що зараз не в лавах ЗСУ. Ох вже ці ’патріоти’
Він патріот , але вже ж не ідіот,
Шкала Радощів
• вчера в 14:03
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вы дурочка?
А ви? Поздравляли кого то, кто-то плюнул - не плюнул. Ничего не понятно
Фиктивная• вчера в 14:03
Ответ дляШкала Радощів
Запитайте в борисфенки і КРІСка , вони вам повідають
Фиктивная• вчера в 14:03
Ответ дляСижуревувшоке
Що значить радикальні національні погляди?
Ради кала
Липка-прилипка• вчера в 14:03
Ответ дляЖена миллионера
господі, таких як ви треба банить. Це ви авторці що жалілась що від її німецького хлопця неприємний запах, писали що це російське іпсо сіє смуту які на заході неліквідні мужики. Люди, лікуйтеся їй богу. Війна дуже вдарила вам по психіці.
Помидорина• вчера в 14:04
Ответ дляШкала Радощів
Так надо его спрашивать с ним общаться когда у вас с ним свидание вот вам и темы для разговоров как прошло детство
Бюст Березуцкого• вчера в 14:05
Чоловік з Волині. Ні, не чула щоб нічого нн святкував. Я б з ним розвелася б одразу
фан L.O.S.T.• вчера в 14:06
Ответ дляШкала Радощів
Родственников, не троллите бездарно
Жена миллионера• вчера в 14:07
Ответ дляЛипка-прилипка
Кому и что я писала и чьего нимецького хлопця я мала нюхати? Кстати, лечится никогда не поздно, попробуйте вдруг поможет.
Смешнюча• вчера в 14:08
Ответ дляШкала Радощів
Та це норм. Просто хочеться запитати, я правда не знаю. Я сама зі сходу украіни
Он не отмечает, а вы - отмечаете! Пусть поздравляет
Мост_Устал• вчера в 14:08
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Национализм - признак низкого интеллекта
Согласна, а также религиозные фанатики.
Липка-прилипка• вчера в 14:08
Ответ дляПомидорина
І правда, чого авторка тут питає а не в нього. В суботу 14 валентина, вася, ти як до цього свята ставишся, любиш відмічати? Будемо щось затівати?