СкиниУскачи!• сегодня в 13:17
Як перевірити, чи не починається рання менопауза
Дівчатка, підтримайте, будь ласка, накрутила себе вже конкретно. Мені 34 роки, дітей ще не маю (але планую)
Перенесла в січні грип і пневмонію. Потім почала дуже погано спати і прокидатися вночі від того, що різко кидає в жар і піт. Іноді і вдень (але рідше). Є версія, що це збилася терморегуляція після хвороби. Але ще спало на думку, що це можуть бути приливи. І не можу цієї думки тепер позбутися. Проаналізувала, що останні роки два менструації стали скудніші, всього день-два нормальних виділень, коли раніше по 5 днів лило. Також десь за два роки сухіше стало там. Тепер ще ці приливи. Накрутила себе, що ранній клімакс і плачу вже тиждень
Одне заспокоює - що маю поліп, а це, наскільки мені відомо, навпаки від надлишку естрогена та нестачі прогестерона. Але все одно не по собі
Можливо, тут є лікарі, які аналізи здати, щоб піти з ними до лікаря і зрозуміти, що відбувається? І з досвіду розкажіть, як у вас все починалося. Спочатку зникали місячні чи були приливи? Як зрозуміти?
СкиниУскачи!
• сегодня в 13:20
Ответ дляКаРаКаТиЦа
є тест на менопаузу. навііть на мейкапе
Ого, не знала, йду дивитися
СкиниУскачи!
• сегодня в 13:24
Ответ дляСмайликівна
А чому не звернетесь до свого гінеколога?
Я сходжу обов´язково, хотіла б вже з аналізами
Смайликівна• сегодня в 13:25
Ответ дляСкиниУскачи!
Ще УЗД вагінальне до 10 дня циклу,а додаткові гінеколог призначить.
60 метрів сметани• сегодня в 13:29
Ответ дляСкиниУскачи!
Пусть гинеколог выпишет направление на бесплатные анализы и узи. Зачем платить. Можно в Синево или CSD сделать бесплатно с направлением. Но там записываться надо
Не пью, не курю• сегодня в 13:32
Сдать ФСГ, он первым показывает пременопаузу. Если ближе к 20 - это оно.
Протру пилюку• сегодня в 13:35
сдать анализ на антимюллеров гормон (АМГ), все остальные гормоны нужно сдавать в определенный день цикла, иначе результаты не очень информативны +УЗИ яичником сделать. Но до климакса еще далеко, так как сначала предклимакс (пременопауза) идет, это начальный этап климактерического периода. Успокойтесь, сходите к врачу и не накручивайте себя
Таракашечка• сегодня в 13:38
Пойдите на узи и все будет видно. Что толку заранее себя накручивать
Два-три тижні і фсьо• сегодня в 13:39
Ответ для60 метрів сметани
А какие можно сдать бесплатно по направлению, не подскажите?
Передоперационные и на щитовидку нельзя?
Два-три тижні і фсьо• сегодня в 13:41
Я даже ничено не сдавала, врач на узи увидел мои яичники и сказал, что климакс у меня не скоро
Идите к гинекологу, там все решите, зачем бежать впереди паровоза?
А полип лучше удалить
ГонУрова дівка• сегодня в 13:46
Где полип?
Если полип на шейке матки то это удаляют без наркоза прям в кабинете гинеколога, секундное дело
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 13:51
Ответ дляСкиниУскачи!
Так спитайте в нього ДО, які анаілзи здати. У мене гінеколог в вайбері пише перелік, я здаю, прихожу і все інше вона робить і дивиться на місці сама.
Результати потім також надсилає в вайбер.
СкиниУскачи!
• сегодня в 14:17
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
В мене, на жаль, нема контакту зі своєю. Тільки через рецепцію клініки
СкиниУскачи!
• сегодня в 14:20
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А полип лучше удалить
Имеете ввиду, что были фолликулы, овуляция и тд? Если да, то у меня с этим тоже все всегда было хорошо слава Богу. По крайней мере еще полгода назад точно, когда была на приеме в последний раз
СкиниУскачи!
• сегодня в 14:21
Ответ дляПротру пилюку
Спасибо большое!
Два-три тижні і фсьо• сегодня в 14:21
Ответ дляСкиниУскачи!
Я не знаю, просто врач увидел на узи мои яичники и сказал, что еще могу продавать свои яйцеклетки ( это , конечно, шутка), т.к. мне уже 40+
СкиниУскачи!
• сегодня в 14:22
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Супер! Буду надеяться, что и мои еще не промах)
60 метрів сметани• сегодня в 14:40
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
На сайтах этих лабораторий есть списки анализов - по программе НСЗУ.
Скажений гудзик• сегодня в 15:04
Ви з січня ще й не одужали навіть. Тому не кваптесь з аналізами. Краще пийте вітаміни і не нервуйте.