Бабуся мороз• вчера в 20:23

А куди ви всі зібралися після відкриття кордонів, просто цікаво?

Ви ж до їх закриття нікуди не змогли виїхати, то чому думаєте що після 10 років зможете, коли вже і умов тих не буде, навіть, які зараз є в країнах ЄС. Для виїзду потрібні гроші, сміливість, рішучість і партнер з чітким планом дій. Ну а якщо ви без партнера то чого зараз не їдете?
Якісь смішні теми повні ілюзій в топі.
Всі так збираються виїжджати що у купи досі ні паспорта ні мови, просто ілюзіі про те що ЗАГРАНІЦЕЙ будуть євро з дерев гребти
Борисфенка• сегодня в 01:07
Ответ дляФрикаделька
А если вступим в ЕС то будут зп как там и можно будет ехать жить куда угодно в пределах ЕС
Угу, Європа спить і бачить зробити європейські пенсії 20 мільйонам українських пенсіонерів.
Не вступимо, на жаль.
Їхати можна буде куди завгодно, а жити за що, якщо нема дозволу на роботу?
Фрикаделька• сегодня в 01:07
Ответ дляБорисфенка
Невідомо. Точно будуть платити до березня 2027 року. А далі вони й самі не знають, думають.
Если война не кончится,то и защиту продлят еще
Фрикаделька• сегодня в 01:08
Ответ дляБорисфенка
Не вступимо, на жаль.
А если человек фрилансер,то тоже нельзя переехать жить? Если работа удаленная?
Борисфенка• сегодня в 01:08
Ответ дляФрикаделька
Може й подовжать, хтозна.
Борисфенка• сегодня в 01:09
Ответ дляФрикаделька
Можна, якось люди переїжджають. Податки платити, житло купити, фірму відкрити.
сою не люблю• 1 час назад
Ответ дляЦукрові вишні
Ну все эти истории успеха где - приняли, накормили, обогрели, денег дали, на курсы послали. Потом квартиру выдали с низкой ценой аренды. Вот это все очень вдохновляет же!
Для этого надо было в 2022м ехать
сою не люблю• 1 час назад
Ответ дляBor bor
Ну а я таких знаю близько п´яти, ще у 2010-2013 рр
Всі айті, освіта КПІ
Ці часи полйшли вже
сою не люблю• 1 час назад
Ответ дляКоханозадовільна
Сложно с вами. Захист пока идет война. Если его отменяют, значит война все.
Нет, просто отменят временные меры для введения постоянных. Как для сирийцев и других национальностей. Вот и все
Коханозадовільна• 1 час назад
Ответ длясою не люблю
тем более хорошо выехавшим, можно успокоиться и не бояться, что война наконец закончится и не топить за продолжение
Если что, сирийцев ненавечно тоже.
Анонимушка• 1 час назад
Ответ дляУсатая полосатая
Та в звичайного українця тьма нерухомості, бізнес , який процвітає , на рахунках космічні суми заощаджень , еге ж ?
Ті , що володіють цими речами , вони й зараз мають змогу виїхати .
Не зустрічала голих-босих-простоволосих, які планують кудись виїзджати. Такі наміри мають ті, хто має на це можливості.
сою не люблю• 58 минут назад
Ответ дляКоханозадовільна
Если что, сирийцев ненавечно тоже.
Слушайте, хватит уже приводить эти рашистские нарративы как все мечтают, чтобы война подольше длилась. Может цыгане какие-то или маргиналы которые вылезли из далёкого села где в землянке жили и мечтают, а так никого не знаю. Те кто не меняют статус, собираются домой возвращаться, те кто меняют - не собираются, но все ждут окончания войны, а не ее продления..ну и плюс тут столько своих дел, чтобы силы тратить на такие мечты тупые.
Серийцы навечно). Если защита на 10 лет получена, считайте что на вечно