Аноним с кешбеком• сегодня в 00:34

Слышали заявление? Мира не будет(

Зеленский заявил, что предпочитает воевать, чем подписывать "плохой мир".
Вот и всё. При том что вековая мудрость гласит: лучше худой мир, чем хорошая война.
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляLudaSHS
Так, життями українців забезпечили(

Але. І Тому до речі, і Україна не впаде.
А холодомор - це інструмент путіна не зіграє. Тільки знущається над дітьми і жінками. А вихлопу на фронтовій це не принесе. Як писала вище, за часів Трампа і його слабкості, тільки більше і більше сатаніє пуйло. А світ переформатується тим часом .
Як же ж це потужно та незламно перетворимся на Газу,але не здалось,пожнртвуєм усім ,майбутніми поколіннями,цивілізацією,нормальними життям на роки,головне навіть не допкскать мислі про капітуляцію чи прийняття умов раші ,да товариш портніков?
Вероятненько• 1 час назад
Ответ дляLudaSHS
Де захід пішов на умови росії? В чому саме?
В грузії
Носки на подтяжках• 1 час назад
у пети юли мертветчука отберут все награбленное и отдадут народу.петя юля сядет.мертветчук обменян
Ms. Искренность• 1 час назад
Ответ дляУхахайкина
А вам є принципова різниця, здохнути під кацапською ракетою чи в тюрмі і окупації? От тільки чесно - вам то принципово?
Вы серьезно? По-вашему в оккупации все сразу в тюрьму и умирать?
Заместитель Анонима• 1 час назад
Ответ дляНоски на подтяжках
ну так шайгу и его замы с генералами пол дубаев скупили за 4 года.деребанят русских ванек аж гай шумит а те за свои деньги форму и рации покупают .обувь и хавчик все за свои на рынках донецка
И что? Причём здесь шайгу вообще? Вы никогда не слышали что в нашей армии происходит? Про ’двушечку’ на маскву не слышали, нет? Про мелочи всякие я уж и говорить не буду
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляviter33
Ми не москалі - чужі території не загарбуємо
І що москалі за 4 роки війни не можуть захопити Донецьку обл. - показник
Ну ,ще пару років і ця вижжена, та розбита пустеля і вам буде не потрібна,пам´ятаєте як в серіалі про слугу ,люди де ви?
Носки на подтяжках• 1 час назад
зеля уже отдал народу наворованные мертветчуком сотни га лесов земель жены мертветчука.молодец наш президент лучший
Мамина квіточка• 1 час назад
Ответ дляНоски на подтяжках
а я не слышу обстрелов и у меня жаоа в доме и я в своей стране и шо
Где вы находитесь
Носки на подтяжках• 1 час назад
петька жулька-кот базилио лиса патрикеевна
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляLudaSHS
Якщо зі всіх дописів ви САМЕ такий висновок зробили, що ж. Як то кажуть, не моя проблема,
Я за припинення вогню, війни, як люба людина.все інше натягування і помилкові ствердження - не до мене.

Нічого не міняється тут роками. Відкрийте тему січня 25 і можна теж саме писати.
Всі по кругу каруселять.
А ось, як кожен зрозуміє, то вже питання.
То ви так і скажіть ,треба приймать умови,які висуває раша і йти на перемовини, це для нас краще ніж якщо війна затягнеться ще на роки,так?
Чи який висновок?
viter33• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
’ще пару років’ хуйло таку війну не потягне. Бо сучасна війна - це великі гроші. Яких у хуйла стає все менше
Тому і використовує зиму по максимуму
І для того і дає нам захід зброю - щоб могли захищатися
Мамина квіточка• 1 час назад
Ответ дляНоски на подтяжках
Кто будет отберать,суды наши,такие же воры как Петя, много забрали у миндича,резника,крупы,вы что наивная девочка
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляviter33
Тому і використовує зиму по максимуму
То ви вже підрахуювали, коли то всьо закінчиться,якщо хуйло не потяне?
LudaSHS• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Чи який висновок?
Які умови? 20 пунктів з змі? Різними варіаціями, від різних джерел? Так там те саме - проблема територій ( рубіо сказав). Треба припинення вогню і вибори нам, якщо по Конституції і референдум.
І Ми на перемовинах давно, поки що результат - обміни полонених

Додам

’
Якщо ви не залучені в процес перемовин
Не належите до аналітичного центру, що матеріали до них напрацьовує
І не маєте допуску до держтаємниці

Вітаю, ви буквально не уявляєте, що там відбувається, всі ваші висновки ґрунтуються на аналізі попередніх даних постфактум, і це якщо вони взагалі ґрунтуються на чомусь, крім анонімних вкидів.
Тривога через речі, над якими ви не маєте влади, просто спалить вашу енергію.’’

Ось і все
А ці бігання роками по колу тут на форумі, толку
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляLudaSHS
Так, життями українців забезпечили(

Удалено администрацией...
Моська-слон• 1 час назад
Удалено администрацией...
Моська-слон• 1 час назад
Первый пост. 78 рашисток. Жаль, за сайт не возмется сбу
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляLudaSHS

Додам

’
Якщо ви не залучені в процес перемовин
І не маєте допуску до держтаємниці

Ось і все
Шось не дуже у нас з перемовинами, ми висуваєм зустрічні вимоги,і херакс,світла і тепла стає значно менше,тцк лютує ,мабуть бажаючих воювать-помирать вже зовсім мало.Це якийсь мазохізм ,який ви загортаєте в яскравий фантік незламності і потужності
LudaSHS• 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
Удалено администрацией...
Навіщо ви мені пишите образи?
Я проти Тцк методів і примусової мобілізації, вона неефективна, владі в 22 р треба було після добровільної, щось робити і напрацювати інший механізм, це писано тут вже багато разів пару років тому
А все інше - вище допис.
Шукайте ворогів, чорних кішок в чорній кімнаті? Не заважаю
Моська-слон• 1 час назад
Ответ дляЗаместитель Анонима
Удалено администрацией...
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
Удалено администрацией...
Вона таким не цікавиться,то мірське і нізменне, вона більше по аналітиці західних смі ,і слово в слово транслірує свого наставніка і гуру,товаріща портнікова
Моська-слон• 1 час назад
Ответ дляМамина квіточка
А где это ваши дети свободны?. В Германии,да ,спрятались?
Если в Украине то прийдёт время и загребут как всех остальных
Что ты тут забыла? Вали к себе на сру и сри там
LudaSHS• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Я не загортаю
Перший допис в темі стосовно жертв , при Трампі більше і більше. Путін переходить все далі межі військового протистояння в межі геноциду. Щодо наших дипломатів, ви в них дійсно вірите?
Ну хіба що Буданов. Без підсилення заходу наша дипломатична місія -пшик
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляLudaSHS
Навіщо ви мені пишите образи?
А все інше - вище допис.
Удалено администрацией...
Мамина квіточка• 1 час назад
Ответ дляМоська-слон
Забыла спросить у тебя,где мне жить .
Вали туда,где белые медведи ходят
Моська-слон• 1 час назад
Ответ дляМамина квіточка
Забыла спросить у тебя,где мне жить .
Вали туда,где белые медведи ходят
Ты уже оттуда, кацапка конченная, расплатишься за все что пережили уеливнцы
ХвилювАллочка• 1 час назад
Ну, мир заключают на условиях победителя.
зелька на победителя не тянет. Кто им командует? Явно уже не Трамп
ХвилювАллочка• 1 час назад
Ответ дляУхахайкина
А вікова мудрість не вчила що робити коли попри поганий мир на тебе все одно нападають кацапи?
Удалено администрацией...
Моська-слон• 1 час назад
Ответ дляХвилювАллочка
Удалено администрацией...
Ms. Искренность• 1 час назад
Ответ дляМамина квіточка
Где вы находитесь
Маня - это неуловимый бот. Она везде с теплом, водой и знает как Порошенко поживает