Фізик-ядерщик заочно• 13 февраля в 10:53
Створювала тему нещодавно про висип у дитини
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3815887-2#a...
Спочатку дала дитині сироп едем, не допоміг
Потім лікар їв писала алерзин і допомогло
І що ж тоді це був за висип …
Упругая попка• 13 февраля в 10:57
Ліки проти алергії теж треба підбирати, моему сину підходить лише л-цет, хоча ця діюча речовина є в інших препаратах.
Фізик-ядерщик заочно
• 13 февраля в 11:14
Ответ дляSo_so
У меня у дочки часто крапивница, кроме Блиса ничего не снимает.
Ну это я к тому что в теме мне написали ужасов.
На сегодня эти высыпания уже стали бледные их почти не видно и зуд прошел
Джонсонюк• 13 февраля в 11:54
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Слава Богу! Добре, що створили тему. Якраз сьогодні згадувала Вас, думала спитати, як дитина... Я теж маю алергію на березу. От окрім л-цет нормально нічого не діє з того, що пила. Тому протиалергічні теж треба підбирати індивідуально. Я так розумію, дитина доросла, чому давали саме сироп, а не таблетки? Мені здається в сиропі ще самому багато добавок, які можуть алергію спричинити..