Краля-Галя• вчера в 15:41

Чому в Україні не можна виступати проти війни та її завершення?

Борисфенка• вчера в 16:01
Ответ дляАнгелок з ріжками
Заради того, щоб побачити вашу ягідку на фронті - обіцяю. Вам також дожити потрібно, а то задоволення буде не повним у мене.
Будемо сподіватися, що і я доживу. Але життя таке бентежне.
Директор Пляжу• вчера в 16:02
Ответ дляБабуся мороз
Ни у рас, ни в россии нельзя быть ПРОТИВ ВОЙНЫ. Дожились, бля
Можно быть против войны. Вас за это не казнят на Майдане. Фильм «По соображениям совести» не смотрели? Рекомендую. Там как раз о таких, о ком говорит автор.
Куда ж без меня• вчера в 16:02
Ответ дляБасноплетка
Шахеди і так влітають в будинки та в інше. Прям 100% захист буде, якщо всіх на фронт відправити.
Да, а как вы хотели, мир и пороха не понюхать
Борисфенка• вчера в 16:02
Ответ дляКраля-Галя
Україна як держава це головний ухилянт: якщо чесно
Геніально. Давайте мобілізуємо державу на фронт. Зеленого першим.
Може ще третю?• вчера в 16:02
Ответ дляБорисфенка
Дійсно, і причому тут раша, прилетить шахед у вашу квартиру - прочитаєте наостанок Конституцію.
Нема слів.
Конституцию не просто читать а и выполнять нужно!!а не цинично пиздеть из-за границ ,когда в Украине нарушают все права людей пять лет!!
Ангелок з ріжками• вчера в 16:03
Ответ дляБорисфенка
Ага, можуть і віп..ти з німецького дивану, будемо тут разом виживати
Конотопська відьма• вчера в 16:03
Ответ дляМоже ще третю?
Удалено администрацией...
Так Трамп думал харизмой взять. Потом решил заработать. Но и геополитических игр много. Мы там типа 6-7 пиковой в этой колоде. То козырь, то опять пустая карта
Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 16:03
Ответ дляТектологиня 80lv
Зато Вы в каждой теме выступаете.
батальон Тафель на страже
Хочу в БАНю• вчера в 16:03
Ответ дляКраля-Галя
Які права? Якщо не секрет
Удалено администрацией...
Я-ваш шанс• вчера в 16:03
Ответ дляКраля-Галя
Ізраїль воює десятиріччями і воював проти цілої коаліції арабських держав
Почитайте историю.
Какие страны ввели свои войска на территорию Израиля.
Израиль стоит в позиции обороны, готов к отражению, но на его территорию, никто не нападает.
Ангелок з ріжками• вчера в 16:03
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
батальон Тафель на страже
Незламний Тафель
Оябунчик• вчера в 16:03
Ответ дляМоже ще третю?
Удалено администрацией...
Зачем вы ей отвечаете? Может, вы и с маней поговорить хотите? Она уже в теме, кстати. Нельзя нервничать сейчас, надо беречь себя. Стараться беречь.
Куда ж без меня• вчера в 16:03
Ответ дляКраля-Галя
Сорі) це перша в історії війна, коли державі «загрожує знищення», але при цьому у цій державі сотні тисяч силовиків сидять у тилу з бронюванням і мільйони жінок замість того, аби замінювати мобілізованих чоловіків на підприємствах та заводах катаються і гріють сідниці на курортах. Найдивніша з усіх війн
А вы знаете, что на одного военного на фронте, три должно быть в тылу на обеспечении.
Сільський ансамбль• вчера в 16:04
Ответ дляКраля-Галя
Тобто бути проти війни не можливо ?
Будьте,все можливо. Їдьте туди звідки летять ракети і повідомте їм про це.
Борисфенка• вчера в 16:03
Ответ дляМоже ще третю?
Балістичні ракети наркшають права людини? Так, це трагедія.
Ще Будапештський меморандум почитайте, дуже пізнавально.
Бабуся мороз• вчера в 16:03
Ответ дляДиректор Пляжу
Ну, сходите на майдан с плакатом, постойте
Може ще третю?• вчера в 16:03
Ответ дляБорисфенка
Не нужно так зря обнадеживаться!!Ваш бумеранг уже долетает!!жди!
Директор Пляжу• вчера в 16:04
Ответ дляНога на ногу
Які мають виконуватись згідно законодавства. Де в нашому законодавстві прописана бусифікація, вбивства, побиття і викрадення?
А все остальное вас не смущает?
IQ 80• вчера в 16:04
Ответ дляБорисфенка
Тобто пропозицій таки нема?
Війна і мобілізація - це синоніми
Чому війна, питайте в хуйла.
ох ці войовничі німкені
размахер• вчера в 16:04
Ответ дляКраля-Галя
Потому израиль и является оккупантом чужих земель
Куда ж без меня• вчера в 16:04
Ответ дляКраля-Галя
Немає прав — немає обовʼязків. Це логічно
Ваш муж за себя сам не может побеспокоится?
Поднадоели однотипные темы, про то как не нести ответственность гражданскую
автор Краля-Галя • вчера в 16:04
Ответ дляДиректор Пляжу
Дають вироки
Борисфенка• вчера в 16:04
Ответ дляАнгелок з ріжками
Налякали їжака голою сракою. Пережили 90-і, переживемо і нині. А може астероїд таки прилетить і завершить цей писець
Ангелок з ріжками• вчера в 16:05
Ответ дляКуда ж без меня
Розкажить, чому?
автор Краля-Галя • вчера в 16:05
Ответ дляБорисфенка
Тобто пропозицій таки нема?
Війна і мобілізація - це синоніми
Чому війна, питайте в хуйла.
Я ж сказав відкрити кордони для усіх бажаючих
Нога на ногу• вчера в 16:06
Ответ дляДиректор Пляжу
А все остальное вас не смущает?
Мене дуже багато чого смущаєт. Але в конституції записано що життя і свобода то найвища цінність. А коли банди в масках вбивають в середині країни людей, головне питання, за що воюємо?
Басноплетка• вчера в 16:05
Ответ дляКуда ж без меня
Воювати це повинно бути добровільна справа, як в цивілізованих країнах. І сир можна досягти не тільки через бойові дії., але для вас, то складно.
Живчик-счастливчик• вчера в 16:05
Ответ дляКраля-Галя
Тобто в Україні не можна бути проти війни— в цьому і питання чому?
Нет, конечно
Только до кордонов 91
IQ 80• вчера в 16:05
Ответ дляГага Газу
Ну коли в ваш будинок влетить шахед, то скажуть, що не набрали достатньо людей, бо вони проти війни
шахеди збивають простими робітниками без воєнного досвіду? вау, як неймовірно потужно
Хи хи, ну ну• вчера в 16:05
Ответ дляКраля-Галя
Якщо людина не голосувала на виборах ?
Більшість вибрала те що вибрала і людина має підкоритись вибору більшості. Демократія. В інших формах правління ще простіше все влаштовано. Цар наказав, і тебе, смєрд, взагалі ніхто не питає.