Украиночка• сегодня в 16:54

Сушеные грибы.

Презентовали белых сушеных грибов. Никогда не готовила из сушенных. Как вкусно и что из них готовите вы? Спасибо
Пиранька• сегодня в 16:55
шо то сегодня много тем про грибы )) по теме-картошечка тушеная, суп грибной
ням ням
интайм_не_предлагать• сегодня в 16:56
Впевнені, що не отруйні?
Млинці зі смайликом• сегодня в 16:59
Супы, соусы для блюд из картошки и пасты, кладу в постный красный борщ.
Залізний кіготь• сегодня в 16:59
В борще очень будут кстати.
Из Кукуева я• сегодня в 17:21
Замочіть на ніч у воді, швидше звараться
Пенек Возмездия• сегодня в 17:25
Ответ дляИз Кукуева я
На ніч з них буде каша. Сушені гриби заливають окропом на 30хв., запарюють. Після чого водичку настій зливають окремо, віджаті гриби підсмажують з цибулею та морквою. Далі засмажку додають в суп, і грибний настій також використовують в якості бульйону
Голена блондинка• сегодня в 17:44
Спеціально купую для грибної юшки. Люблю її
Из Кукуева я• сегодня в 18:51
Ответ дляПенек Возмездия
Все життя замочую наніч білі , підосиники і підбирезники і нічого не робиться їм. Але не купуємо , а самі сущим, дрібно не ріжемо
Трахтибидох• сегодня в 19:19
Грибна юшка, можна в борщ, вареники з картоплею і грибами під грибним же соусом, яйця фаршировані, жульєн
автор Украиночка • 2 часа назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Впевнені, що не отруйні?
Так, впевнена, бо вони зі мною їсти будуть🤣
автор Украиночка • 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
Я ще колись чула, що можна після замочування трохи у молоці проварити?