Самохвалова• 14 февраля в 23:11

Лікування гепатиту В

Хто хворіє сам чи має рідних з цією хворобою. Чи дають зараз безкоштовні ліки , чи купуєте самі?
автор Самохвалова • 14 февраля в 23:20
Як проявляється у вас хвороба? Чи дотримуєтесь дієти?
пу_пугренчик• вчера в 00:00
У мамы был какой-то гепатит. Не помню какой. Лекарства были очень дорогие. Лекарство оплатила страховка. Германия.
Пацан к успеху шел• вчера в 00:23
Ответ дляпу_пугренчик
гепатит вылечили?
пу_пугренчик• вчера в 05:25
Ответ дляПацан к успеху шел
гепатит вылечили?
Да
Таракашечка• вчера в 13:11
Негостра форма хіба лікується? Мені інфекціоніст сказала тільки дієта та контроль раз на рік.
автор Самохвалова • вчера в 16:50
Ответ дляТаракашечка
Який у вас показник вірусного навантаження ? Не лікується гостра форма, а при хронічній з фіброзом печінки потрібно приймати противірусні препарати.