Жирафовое варьенье• вчера в 22:13
Буремний перевал - давайте поговоримо?
Все ж де був корінь проблем між Кеті та Хіткліфом?
В мене одразу кілька версій
Зробіть вибір:
вже голосів:
Бажання красивого життя
Класова нерівність
Абʼюзивне/хворобливе кохання
Традиції/закони того часу
Вона недостатньо кохала
Його поганий/злий характер
Свій варіант
Не дивилась / не читала
Її бунтарський характер
Жирафовое варьенье
• вчера в 22:20
Ответ дляФима Собак
Давайте почнемо з початку
Першоджерело читали
Давненько. Зараз бачу новий фільм вийшов і згадала історію, вона для мене так і не була до кінця зрозумілою. Саме через те, що я то Хіткліфа виправдовувала, то Кеті.
Жирафовое варьенье
• вчера в 22:23
Отак з одного боку — ну жодна з нас би за бідного цигана конюха не хотіла б вийти. Так зараз і немає таких умовностей і розділу по класах, як тоді. І він не особливо показував перспективу, брудний, грубий.
Її можна зрозуміти
Жирафовое варьенье
• вчера в 22:24
А з іншого мені його чомусь дуже шкода, що все життя собі зіпсував, трохи нагадує Графа Монте Крісто.
Грамотний хвіст• вчера в 22:31
Ответ дляЖирафовое варьенье
Її можна зрозуміти
Нет.
Я не понимаю, если любят, как разный соц статус может стать препятствием.
Для Любви нет препятствий.
Жирафовое варьенье
• вчера в 22:39
Ответ дляГрамотний хвіст
Нет.
Для Любви нет препятствий.
А я не вірю в рай в шалаші
Мелочунь• вчера в 22:40
Дівчата, мій друг був у знімальній групі цього фільму. Багато розповідав. Дуже цікаво глянути. Ще не бачила але дуже чекала виходу. Він розказував як вони прибирали всі показники сучасності, як шукали меблі автентичні. Носили якийсь дуже важкий дубовий стіл на багато персон.
Грамотний хвіст• вчера в 22:42
Ответ дляЖирафовое варьенье
А я не вірю в рай в шалаші
Когда любишь, идешь по зову сердца. Всё меркнет.
Шалаш не шалаш - это уже голос разума и меркантильность.
Само_достаточная• вчера в 22:53
Начала смотреть, вообще не зашёл, какой-то нудный. Предыдущие были хорошими. А этот - не понравился, не досмотрела. Может еще 1 попытку сделаю.
Невгамовна• вчера в 23:05
Любила она только себя, а муж видимо был мягкотелый, не абъюзил и она не достаточно страдала, чтоб кончить. Поэтому придумала любовь к цыгану, ну и у него больное чувство самолюбия. Вот и «сошлись» два нездоровых неудовлетворенных своей жизнью человека.
ЗавЛабСнаб• вчера в 23:22
Ответ дляГрамотний хвіст
Нет.
Для Любви нет препятствий.
Потому что мы живём в другое время. Конечно, думаем по другому
Жирафовое варьенье
• сегодня в 00:05
Ответ дляНевгамовна
Схоже на правду: у нього доля багато що відібрала, і мабуть він так за неї тримався не через кохання, а саме через те, що це було його останнє, що мав. А коли вона померла, то кукуха поїхала.
Фима Собак• сегодня в 07:20
Ответ дляГрамотний хвіст
Нет.
Для Любви нет препятствий.
Ну то ви просто мислите із 21 століття, надивившись мелодрам
Почитайте про епоху вікторіанської Англії
Фима Собак• сегодня в 07:20
Ответ дляМелочунь
Така
Щоб зняти на ньому сцену сексу