Единая страна!• 17 февраля в 17:53

Чи є десь на Теремках дитячий боулінг? (Київ)

Або взагалі щось цікаве/активне для не зовсім маленьких дітей? Для підлітків?
вентиляторная• 17 февраля в 18:26
А чим дорослий боулінг не підходить підліткам?
автор Единая страна! • 17 февраля в 18:27
Ответ длявентиляторная
Ну, дітям по 11 років і це дівчатка. Навряд чи вони зможуть грати дорослими кулями.
вентиляторная• 17 февраля в 18:28
Ответ дляЕдиная страна!
Там є кулі найлегші по вазі. Ними точно зможуть
Мюллерная• 17 февраля в 19:03
Ответ дляЕдиная страна!
В кожному боулінгу є кулі меншої ваги, дитячі. Та взуття різного розміру. Тому, обирайте любий боулінг клуб, куди вам зручніше їхати
Шикаю і викаю• 17 февраля в 20:10
Ответ дляЕдиная страна!
То хай вдома сидять! Нема що по вулицях ходити і дорослих бісити, підлітки це крінж!