Заставляличка• вчера в 22:23
Концерт присвячений початку війни
На 4 роки в Києві проведуть концерт присвяченій цій даті. Не розумію, люди вже повністю *обнулися чи це ще не остаточно?
Заставляличка
• вчера в 22:25
Ответ дляSo_so
Где Вы прочитали?? в обмороке
Дочекайтеся, ви теж в обмороке прочитаєте
Флюорография гуся• вчера в 22:29
Особенно, если учесть, что она не 4 года идет, а намного дольше.
Заставляличка
• вчера в 22:41
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 22:43
Ответ дляЗаставляличка
фото
Нучто тут скажешь, жесть. Ещё и концерт-подяка, где военные, а где концерт
Заставляличка
• вчера в 22:45
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Мій в зоні бойових дій, додому не відпускають, восени бачилися пів дня…. Концерт в Києві. Дякувати будуть.
Не кую, не мелю• вчера в 22:59
Для вас початок війни це свято? Де ви знайшли слово ’присвячений’?
Флюорография гуся• вчера в 23:09
Ответ дляПерекус беру завжди
Как 9 мая прямо.
Вообще-то победу праздновали, а не продажу страны.
Заставляличка
• сегодня в 06:50
Ответ дляНе кую, не мелю
Ви хвора? Де я писала свято? Решту інформації дізнаєтеся самі, потрудіться , якщо є питання. Тільки вони не до мене мають бути
Пані з калабані• сегодня в 08:25
Концерт- подяка військовим, а не присвячений початку війни. Ось так народжуються плітки
Заставляличка
• 2 часа назад
Ответ дляПані з калабані
Почитайте про цей концерт і подумайте чи доречно це, що ви виправдовуєте