АгатаХристя• 18 февраля в 09:44
Вздуття, біль і гази коли лягаю( Проблема повернулась
Минулого року була така проблема. пройшла аналізи, гидку процедуру зондування. нічого страшного. лікар сказав - нерви, стрес.
цьогоріч проблема повернулась. ближче до весни всі болячки загострюються (
дівчата, в кого така фігня.
дайте пораду, лікарі, крім антидепресантів не бачать вирішення. для мене АД- смерть. я вже це проходила
дівчата, в кого така фігня.
АгатаХристя
• 19 февраля в 18:49
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну я так і зрозуміла що у вас цей момент.
Пейте хоча щось на ніч щоб спати і нервова система оновлювалась- аттаракс, міасер, тритіко, або рослинне наприклад ашваганду і додайте магній гліцинат на 400-600 мг магнія після вечері , або якщо є закрепи то магній цитрат, можна їх чергувати місяць один місяць другий.
В день якщо накриває - адаптол аптечний , або л тіанін 200мг спробуйте.
Для жовчного почніть пити укрлів 500 перед сном.
Пити до 3 місяців.
Дякую вам за поради
Синди Кроуфорд• 19 февраля в 19:16
Ответ дляАгатаХристя
Дякую вам за поради
ще перевірте рівень вітаміну д, він теж впливає на наш настрій, щоб його рівень був не меньше 50.