Криниця щастя• сегодня в 15:50
Чим відрізняється кооперативний будинок від ОСББ?
Які зараз програми на відновлення виділяє держава (1350000 грн)?
безкоштовно при переході на ОСБб? Чи в розтермінування?
Що втрачаєш при переході на ОСБб ,якщо був кооператив?
60 відсотків пенсіонери приблизно,
Частина квартир не платять комуналку, хочуть подавати в суд.
Не за горами і я стану пенсіонеркою, хто знає яке буде фінансове становище...
Підкажіть хто в курсі будь ласка
60 відсотків пенсіонери приблизно,
Підкажіть хто в курсі будь ласка
Продавчиня кіз• сегодня в 15:59
Осбб з половиною боржників - це мрак. Ви хочете з такими сусідами спільно керувати будинком?
ПлакалаВАвто• сегодня в 16:02
Осбб хорошо если есть толковый председатель не ленивый из жильцов дома
ПлакалаВАвто• сегодня в 16:02
Ответ дляПродавчиня кіз
В нашем после 3 месяцев сразу заявление в суд
Все платят
Пишна молодиця• сегодня в 16:03
Ответ дляПродавчиня кіз
Это все регулируется, если грамотное правление. Вопрос, что таких найти сложно. Но, если сможете, то такая система - благо для всего дома. Низкие тарифы, альтернативные источники энероснабжения, своевременные ремонты и обновления на всех уровнях. Это реально. Я живу в таком доме.
Криниця щастя
• сегодня в 16:05
Ответ дляПродавчиня кіз
Я не хочу, нас підводять під програму допомоги, але толком ніхто ще не пояснив як це буде
Кружите меня,кружите• сегодня в 16:13
В нас уже не перший рік є ініціатори що хочуть осбб замість жеку. Борг неплательщиків потрібно погасити перед переходом. Є люди що принципово не платять за прибудинкову, вивіз сміття..
Одразу є купа всього на що потрібні кошти.
Будинок сиплеться - труби проривають, на сходах бетон повідпадав. Хочуть генератори, інвертори, сонячні панелі.
Для мене це бездонна бочка куди буде йти купа грошей. Я такого не хочу.
Зі по району більш меньш осбб в будинках де перший поверх в оренді. У інших теж саме, тільки вища плата
Продавчиня кіз• сегодня в 16:13
Ответ дляКриниця щастя
Кооперативний жек луснув чи що з ним сталося?
Продавчиня кіз• сегодня в 16:14
Ответ дляПлакалаВАвто
Все платят
Ну ок, суд присудить пенсіонеру що?
Продавчиня кіз• сегодня в 16:14
Ответ дляПлакалаВАвто
Все платят
Ну ок, суд присудить пенсіонеру що?
ПлакалаВАвто• сегодня в 16:15
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну ок, суд присудить пенсіонеру що?
Будет платить
Как раз пенсионеры исправные плательщики,плюс субсидия у многих
Стриптизерка• сегодня в 16:16
Ответ дляЗвезда в шоке
Воду отключают не поквартирно, а всему дому сразу.
Не скрізь , на попередній квартирі воду могли відключати поквартирно бо лічильники з усіх квартир виведені в підвал .
Пишна молодиця• сегодня в 16:19
Ответ дляКружите меня,кружите
Солнечные панели, утепление дома, капитальный ремонт крыши, замена дверей на всех этажах, инвертор, индивидуальное отопление - все по гос программах у нас. Жильцы ни копейки не заплатили. Все это есть благодаря правлению, которое всем этим занялось.
Продавчиня кіз• сегодня в 16:18
Ответ дляПлакалаВАвто
Будет платить
За словами автора пенси не платять.
Ок, присудили пенсу платити. Він не платить. Далі що? І це не одна квартира, а пів будинку. А поки ці суди-пересуди, всі неборжники мають платити за себе і сусіда-боржника, бо сміття саме себе не вивезе, дах сам себе не полагодить.
Осбб класно, коли всі молоді, прогресивні і свідомі
Люблю кетчуп• сегодня в 16:18
Ответ дляПишна молодиця
Какой у вас тариф?
Продавчиня кіз• сегодня в 16:19
Ответ дляПишна молодиця
Ані копійки - це перебільшення, бо програма від міста не безкоштовна, але з суттєвою знижкою.
Пишна молодиця• сегодня в 16:20
Ответ дляЛюблю кетчуп
Какой у вас тариф?
С нового года 12 грн. Был 8 грн.
Пишна молодиця• сегодня в 16:21
Ответ дляПродавчиня кіз
Из фонда оплаты. Больше никто ничего не сдавал. Правление грамотно управляет финансами.
Продавчиня кіз• сегодня в 16:24
Ответ дляПишна молодиця
Ну так а фонд з ваших внесків, ясне діло.
Пишна молодиця• сегодня в 16:27
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну так в любом домк люди платят коммуналку, понятно. Я о том, что никаких допсборов нет. У многих за комуналку все это сделано?
Продавчиня кіз• сегодня в 16:26
Ответ дляПишна молодиця
Але у вас і боржників пів будинку нема.
Пишна молодиця• сегодня в 16:27
Ответ дляПродавчиня кіз
Але у вас і боржників пів будинку нема.
Ну так это все порешали. Так было не всегда. Мы же тоже когда-то стали осбб впервые.
Звезда в шоке• сегодня в 16:33
Ответ дляСтриптизерка
Наш водоканал по подвалам не ходит и с каждім должником не разбирается, просто отключают дом
Я вся ваша• сегодня в 17:35
Ответ дляПлакалаВАвто
Все платят
Які ви ’чарівні’. Як я розумію причини чому не платять під час війни і варіанти як погашення боргу ( розтермінування, відпрацювання і т.і) ніхто не пропонує.
Більше схоже на тварей, ніж на сусідів
Я вся ваша• сегодня в 17:40
Щодо державних програм і ’обдаровування’ грошима за створення осбб рекомендую задуматись, адже безкоштовний сир тільки в мишоловці.
У Києві ОСББ Оберіг ( Бажана,16) відоме свавіллям голови і нульовим результатом програм 70/30.
Кому цікаво - почитайте статті і подивіться відео на ютубі, жителі Луцька активно виступають проти свавілля осбб
Кому цікаво
Я вся ваша• сегодня в 17:46
Ответ дляПишна молодиця
Ви праві. Ось реальні витрати на генератор на 1 рік:
ТО, обслуговування, дизель і ще купа всього
ПлакалаВАвто• сегодня в 18:16
Ответ дляЯ вся ваша
Більше схоже на тварей, ніж на сусідів
Уволить дворника и поставить должника?)
В магазине тоже предлагаете поработать за продукты?
Я вся ваша• сегодня в 18:42
Ответ дляПлакалаВАвто
Уволить дворника и поставить должника?)
Чого це звільнити? Коли сніг і лід бракує рук, труби треба утепляти, щось фарбувати, зварювати, сміття вивезти. Багато робіт є взагалі-то
ПлакалаВАвто• сегодня в 18:49
Ответ дляЯ вся ваша
Конечно и все должники будут это радостно быстро и профессионально делать
Особенно сварка))