Шиворот Навыворот• 1 час назад

Матове золото ,як вам?

Хтось має прикраси з матового золота? Як виглядає , гарно? Мені наче подобається, і вагаюся, що вигляд фольги чи біжутерії
Зробіть вибір:
вже голосів: 40
1. Гарно
2. Фу
3. Результати
Бжоли-бандерівці• 1 час назад
Фигня, как с картона сделано
автор Шиворот Навыворот • 1 час назад
Ответ дляБжоли-бандерівці
Фигня, как с картона сделано
Мені як з фольги з під цукерок
Чупа-чупс• 1 час назад
Мне нравится . Напоминает украшения эпохи Инков , что то индейское
Басноплетка• 1 час назад
Мне нравится
Мамаша в бигудях• 1 час назад
Да, мне как бижутерия по виду
Булькаю• 1 час назад
Очень интересно выглядит!
Танго утрьох• 1 час назад
Мне белое золото сейчас нравится
Зілля до весілля• 1 час назад
Маю кулон Версачі з білого золота років вже 10 напевно. Одна сторона матова, інша блискуча. Матовою стороною жодного разу не наділа
Ряженка• 1 час назад
Мне нравится, но только когда оно комбинировано с гладким золотом. Есть несколько таких изделий
Локшина на вухах• 1 час назад
Такі сережки купила на Тему за 35 грн. На один раз, але виглядають симпатично.
Алина-1240• 1 час назад
Тю.полирнете если выбесит
Мульйонерша• 1 час назад
У ювелиров это называется матуар. В основном используется для обручальных колец, так как в повседневной носке гладкие сильно царапаются.
Кольца с матуаром дольше сохраняют первоначальный вид. Края кольца при этом полируются.
Достаточно часто заказывают такие изделия.
Ну и если люди работают руками, советуем сами.
Княгиня пітьми• 1 час назад
У меня есть серёжки, им лет 15. Из двух половин: одна половина жёлтое золото, другая белое матовое. Они объемные (дутые). Давно их не носила, мода вернулась.
Если вам что то нравится, покупайте и носите, зачем вам мнение других?
автор Шиворот Навыворот • 1 час назад
Ответ дляРяженка
Так, в комбінації гарніше
автор Шиворот Навыворот • 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Тому що золото не дешева покупка
автор Шиворот Навыворот • 56 минут назад
Ось ще. Сьогодні ще міряла в магазині. Але їх мало офлайн є
Княгиня пітьми• 52 минуты назад
Ответ дляШиворот Навыворот
Тому що золото не дешева покупка
Нашла их. Света нет, то фото не очень. Наверное пора их доставать и носить, раз уж есть. Всегда их считала огромными для себя.
Просто сейчас столько красивой бижутерии на любой кошелёк, хоть три раза в день меняй, к чему эти дорогущие покупки?
автор Шиворот Навыворот • 47 минут назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Виглядають сучасно. Зараз актуальна і форма
автор Шиворот Навыворот • 44 минуты назад
Ответ дляМульйонерша
Це ви процитували чи самі працюєте в цій сфері? Дивлюся просто дня повсякденного носіння
Мульйонерша• 34 минуты назад
Ответ дляШиворот Навыворот
Працюю. Чоловік майстер, я займаюсь моделями, закупівлею розхідників, та всім таким іншім)
Як подобається, то це прикольна тема. Матуар в кільцях теж з роками витерається, але його можна поновити.
Або можна заполірувати його як набридне, і буде звичайне)
автор Шиворот Навыворот • 28 минут назад
Ответ дляМульйонерша
Цікаво. Приймаєте замовлення на виготовлення? Є де подивитися?
Мульйонерша• 23 минуты назад
Ответ дляШиворот Навыворот
Тут так не можна ж, за це банять)
Я так, порадити зайшла. Що нормальна тема, як подобається, то не слухайте нікого.
Бо від виробу залежить теж, як буде виглядати.
автор Шиворот Навыворот • 10 минут назад
Ответ дляМульйонерша
Тут так не можна ж, за це банять)
Шкода. Якраз обираю дизайн, планую замовлення у ювеліра робити. Але остаточно не вирішила, де замовляти