Мочалкин блюз• 20 февраля в 17:25
Інгаляції при сухому кашлі
В дитини 15 років грип. Температура вже пройшла, допиває Озельтамівір. Але є кашель, переважно сухий, надокучливий. Лікар слухав в середу. Все нормально, назначив стоптусин. Кашель вже почав інколи протягом дня бути продуктивним, але дитині хочеться зволожити дихальні шляхи, бо відчуває сухість чи можна зробити інгаляції фізрозчином ? Хто робив - допомогає?
Перекус беру завжди• 20 февраля в 17:32
Так вам наоборот амброксол надо пить чтоб он стал продуктивнее. Ингаляции конечно помогают. Правда я сыну или сода + соль или картошка
Мочалкин блюз
• 20 февраля в 17:40
Ответ дляПерекус беру завжди
Амброксол це рано, кашель переважно сухий. В стоптусин входить речовина, яка чинить муколітичну і відхаркуючу дію. Хочеться саме зволожити дихальні шляхи
Мочалкин блюз
• 20 февраля в 17:40
Ответ дляКопирайторша
Краще увімкнути зволожувач та зробити вологість 60-70 %
Дякую, зволожувача не має, але спробуємо взяти в користування в родичів
Перекус беру завжди• 20 февраля в 22:32
Ответ дляМочалкин блюз
Уууу понятно. От фармацевтики вы далеки
Мочалкин блюз
• вчера в 07:50
Ответ дляПерекус беру завжди
Уууу понятно. От фармацевтики вы далеки
Звісно далека. Пишу те що призначив лікар і відповідно інструкція до препарату. Чи фармацевт знає більше ніж виробник ліків?
Перекус беру завжди• вчера в 16:53
Ответ дляМочалкин блюз
Ну так и не выёживайтесь и не изображайте то чего нет. От амброксола бронхи будут выработывать мокроту. Появится влажный кашель. А ваш стоптусин кашель блокирует. Неудачно судя по всему. Поэтому хотите влажный кашель- ингаляции (воздействие напрямую непосредственно на бронхи- это как баня для них ) и амброксол. На ночь молоко горячее с маслом и содой - если дело всё таки в задней стенке. Вы ребёнка видите поэтому пути сами выбирайте
Мочалкин блюз
• вчера в 17:51
Ответ дляПерекус беру завжди
Дякую