Соня-сонятко• 20 февраля в 20:42

Чи є ще такі, хто не може заснути вдень, навіть якщо вночі сильно не доспали?

Чому так відбувається? Весь день очі злипаються, як ляжу,то просто лежу,заснути не можу. І так майже завжди
12 галюцинаций• 20 февраля в 20:43
З дитинства не сплю вдень, ніколи не було такого, щоб я заснула протягом дня
Амбасадор щастя• 20 февраля в 20:44
Я останні дні тупо сплю. Цілими днями.
Не будь КакСвета• 20 февраля в 20:44
Тоже, обычно полежу, потом встаю и иду что то делать.Я обычно утром долго сплю.
Мэри Попкинс• 20 февраля в 20:44
глаза слипаются, но я и не лягу днем.
ПанВиктория• 20 февраля в 20:47
Рідко буває що я сплю
Але більше за все проблема в тому що вічно я в напрязі. Думки... Думки.. Я вночі прокидаюся від своїх же думок. Я сплю добре коли чоловік вдома) Вночі теж погано сплю
Треба ось так• 20 февраля в 20:48
Всю жизнь такая, даже в детстве лет с 4-х
Мейк-ап форева• 20 февраля в 20:50
Я, не можу спвти вдень
Тро Нью-Йорку• 20 февраля в 20:52
Я сплю в любое время, как только есть возможность )) Мне вас не понять, автор
Гадаю_По_шнуркам• 20 февраля в 20:58
Нормально сплю днём)
Свисток ля-минор• 20 февраля в 21:10
+ не умею спать днем.. и так было всегда...
Трусиковед• 20 февраля в 21:12
Я такая, думаю к 60 это пройдет и смогу днем спать.
Lud_Ok81• 20 февраля в 21:13
Не можу спати вдень,навіть якщо і тиждень нема сну
автор Соня-сонятко • 20 февраля в 21:21
Не шукали інформацію,чому так відбувається? Чому мозок не може відключитися,адже є потреба в сні
На_оба_рот• 20 февраля в 21:22
Днём не сплю.
Если полностью ночью не спала бы, то, конечно, вырублюсь
Ane4ka-9cee• 20 февраля в 21:41
Я при будь-якій можливості ляжу вдень поспати, зараз тільки на вихідних з дитиною на сон обідній, а от в обох декретах завжди спала з дітьми
Не стесняюсь• 20 февраля в 22:02
автор я могу заснуть днем, а толку?? в 95 % такое начинает в голове крутиться-полусон полудрема ну такая дичь, шо ни на одну голову не натянешь. лучше б вообще не ложиться.
это ваша личная особенность, зачем так париться?
автор Соня-сонятко • 20 февраля в 22:13
Ответ дляAne4ka-9cee
Тема не для вас
автор Соня-сонятко • 20 февраля в 22:14
Ответ дляНе стесняюсь
Та тому,що часом не вдається виспатися вночі. І якби вдалося 1-2 год. вдень поспати,я була б іншою людиною до вечора. А так мучуся…
Не стесняюсь• 20 февраля в 22:20
Ответ дляСоня-сонятко
тогда могу посоветовать НЕ НА ПОСТОЯННОЙ ОСНОВЕ 20 капель корвалола, барбовала и под одеялко. должно разобрать минут через 10. часа 2-3 проспите нормально. но это опять же ИНДИВИДУАЛЬНО. надо пробовать. кому-то и чашки молока с медом хватает

а и еще. если мозг не отключается, мысли скачут-тогда советую аудиокнигу в приятной лично вам озвучке. Мне например максимально приятен Герасимов . у него тембр какой то убаюкивающий что ли. Особенно если слушать Одиссею капитана Блада. и не напряжно по содержанию и мягкое по звучанию

и тогда голова не будет скакать с мыслями одновременно. попробуйте
Муркошечка• 20 февраля в 22:57
Я надто тривожна(гтр, окр), для мене заснути-в принципі, проблема, а вдень тим більше.
НашлаПерепискуМужа• 20 февраля в 23:28
Я така все життя. Навіть в дитинстві не спала. Мама вкладала мене на денний сон і думала, що сплю, а я ревізію по тумбам робила.
Зараз можу поспати вдень тільки тоді, коли хворію і висока температура.
Мусик Пусик• вчера в 00:07
Ответ дляСоня-сонятко
Організм перевозбудився. Треба його розслабити, а він в стресі. Недосип піднімає кортизол. У мене ще і цукор летить вверх від цього (я діабетик). Я і цей діабет заробила на стресі і недосипу. тут вже 1000 раз писала чим мені обернувся стрес, нервотрепка на роботі і недосип протягом року.
автор Соня-сонятко • вчера в 08:55
Ответ дляНе стесняюсь

Дякую
автор Соня-сонятко • вчера в 08:57
Ответ дляМусик Пусик
І в мене глюкоза піднялася на фоні сильного недосипу,але до діабету не дійшло