Копуша• вчера в 20:43
Купити НМТ
Добрий вечір!
Ми живемо в Польщі з 23 року, але зараз розглядаємо різні варіанти подальшого життя.
В тому числі повернення до України.
Скажіть, будь ласка, чи хтось має досвід купівлі балів на НМТ або маєте знайомих з таким досвідом?
Знаю, що багато діток за кордоном складають нмт, може тут це простіше влаштувати?
Або вступали у внз без нмт😉?
Усіх особливо праведних прошу проігнорувати це питання.
В тому числі повернення до України.
Або вступали у внз без нмт😉?
Атятя_тётя• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
Ну от і радійте одній невдачі на 10 тисяч щасливих дітей😁
На мільйон
Якщо дітку жаліти, то будете за неї працювати до 100 років !
Гжегож Бженчишчикевич• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
Ви вчились в Україні, а моя дитина в Польщі з 7 класу!
Кто вам лекарь
Копуша
• 2 часа назад
Ответ дляКачка в тапцях
Гигиги.
20 000 грн нормально заробляє?
Майже впевнена, що це волога фантазія авторки, яка миє підлогу за 7 к в місяць)
Залізна пані• 2 часа назад
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Можна запросто пролетіти без підготовки і не скласти. Зараз у більшість вузів мін 130. Якщо пійти просто так, не відкриваючи підручник, то випадково можна і на 160 здати, і на 120.
А ще може завтра нас захоплять рептилоїди... І НМТ взагалі відмінять.
У більшість ВУЗів зараз недобор і на бюджет, а на контракт вимоги по НМТ із серії 101 бал = вже пройшов. Ну може якийсь там супер топ ВНЗ на найтоповішу спеціальність. Але ’без підготовки’ на такі місця навчання і претендують.
Тому пролетіти щоб взагалі не скласти НМТ це я не знаю що треба зробити. там навіть по ’манки скорес’ (тобто рандомні відповіді) можна набрати бали. А якщо є хоч якісь знання так взагалі не здати майже нереально....
Море Щастя• 2 часа назад
Ответ дляЕдинорог_помог
Я би теж купила своїй дитині. Як подивлюся як вона готується і нервує. Хай Бог милує. Волосся сиплеться. Нащо таке треба!!!
Самостійно готується, чи якісь курси, репетитори?
Копуша
• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
На всі нормальні спеціальності 150+ на жаль,
Море Щастя• 2 часа назад
Ответ дляЕдинорог_помог
Недоречне зауваження. Моя відмінниця. Сидить до ночі.
Мені її просто жалко.
Мій гарно вчиться, але коли хвилюється - тупить і лажає... Вже не знаю, як боротись.
Гжегож Бженчишчикевич• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
Спросите на польском форуме или у мам там знакомых,где можно купить баллы
Залізна пані• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
Обожнюю ці узагальнення ’на всі’... ну ви ВСІ перевіряли? у усіх ВНЗ? Ну явно ж ні. І ’нормальні’ взагалі дивне формулювання. ...
Покорительная• 2 часа назад
Бл... муха... А потом, выходят медики, инженеры атомных станций, инженеры энергетики, мостостроители, люди которые проектируют тормоза в машинах - и у всех вопрос, а чего это у нас все так работает. Да, потому что их мамам тоже детей жалко и они тоже купить хотят, а то чего ребенок будет сидеть учить этот гавняный тест
Гжегож Бженчишчикевич• 2 часа назад
Ответ дляДуб береза
Як таке можна людям писати? Самі підіть його здайте, вам не помішає для підняття IQ
’помішає’
Відкушу все що стирчить• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
Ні, це не так
Качка в тапцях• 2 часа назад
Ответ дляАтятя_тётя
В мене є така знайома, її мама мала бізнес ще в нульові, так вона навіть до школи не ходила - свідоцтво купили, в вуз не вступала, бо і так розумна )
Тільки бізнес заглох, а тітка в 40 років без освіти залишилася !
Так моїй подрузі теж все купили. І школу, і дві вищі освіти.
Вона розраховує так само.
Але:
У її батьків були гроші.
У неї нема, 15-20 тис отримує поки не погнали з роботи. І сенс в тих 2 вишах?
Рахувати так і не навчилася, судячи по всьому...
Вона розраховує так само.
Але:
У її батьків були гроші.
Маю сечі• 2 часа назад
Ответ дляБез QR коду
А как его можно не сдать?
Элементарно(((Вы вопросы видели?хотя бы одно пробное нмт прошли с минимальным балом?
С этого года 130 бал минимум
Відкушу все що стирчить• 2 часа назад
Ответ дляКачка в тапцях
Вона розраховує так само.
Але:
У її батьків були гроші.
Вона розраховує так само.
Але:
У її батьків були гроші.
Оце ви класна подруга
Маю сечі• 2 часа назад
Ответ дляНе против
А потім ще й диплом медика купити не забути.
Судя по нашим врачам половина так точно купили....и ниче
Укр_жіночка• 2 часа назад
Ответ дляЕдинорог_помог
А потім ми говорим про корупцію...
Копуша
• 2 часа назад
Ответ дляМаю сечі
С этого года 130 бал минимум
Та ці тьоткі тільки й вміють що на дітях самоствержуватист. Не звертайте уваги.
Без QR коду• 2 часа назад
Ответ дляМаю сечі
С этого года 130 бал минимум
Я даже не смотрела. Дочь готовилась месяц, сама по материалам из интернета. Нормально сдала. При том, что учится в музучилище и там общеобразовательным предметам внимания почти 0.
Копуша
• 2 часа назад
Ответ дляМаю сечі
І краща в Європі медицина 😁🔥
Качка в тапцях• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
Нормальні, це ті, що хоче дитина, але у авторки свій список ’нормальних’. Може дитина її з такими загонами послала , сказала не буду здавати. Але ж матері треба!
Гжегож Бженчишчикевич• 2 часа назад
Ответ дляБез QR коду
А как его можно не сдать?
В якому році відбулося укладення Кревської унії і що це за угода?
Без Гугла?
Качка в тапцях• 2 часа назад
Ответ дляПокорительная
На щастя, мнт якраз цього запобігає.
Діти дійсно вчаться, хто хоче мати освіту.
Без QR коду• 2 часа назад
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Без Гугла?
Мне 42 года - нафиг оно мне надо?
Я о дочери пишу. При практически отсутствии подготовки никаких проблем оно не вызвало. При этом балл ближе к 200. Как можно на 100 не сдать, я не представляю. Ну пусть на 130 уже.
Хвігура мічти• 2 часа назад
Ответ дляЕдинорог_помог
Мені її просто жалко.
Это жизнь. И опыт. Для того, чтобы построить успешную карьеру иногда тоже так приходится. И без таких периодов в жизни не обходится.
Гжегож Бженчишчикевич• 2 часа назад
Ответ дляБез QR коду
Мне 42 года - нафиг оно мне надо?
Ну так автора ребенок в Польше учился.
То,что вам 42 года не повод не знать историю своей страны.
Мне 39 и я знаю
Без QR коду• 2 часа назад
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну так автора ребенок в Польше учился.
Мне 39 и я знаю
Поздравляю. У меня техническое образование.
Укр_жіночка• 2 часа назад
По ділу, мнт не купите. Тепер зразу після тесту бали рахуються і заглядати в чужий комп немає смислу, навіть з одного предмету псевдоваріанти. Ще на зно було пару випадків, але десь на самому верхах.
Качка в тапцях• 2 часа назад
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Оце ви класна подруга
Ок, знайома.
Вона мене подругою кличе, звикла.
Дитину її жалко, дарую їй те, з чого мої виросли. У мами на одяг грошей нема. От і всі стосунки.
Різний рівень, щоб бути подругами
Вона мене подругою кличе, звикла.
Різний рівень, щоб бути подругами
Гжегож Бженчишчикевич• 2 часа назад
Ответ дляБез QR коду
У меня тоже, я инженер