❗️І американці, і росіяни кажуть, що якщо ви хочете, щоб війна закінчилася завтра, то виведіть ЗСУ з Донбасу, — Зеленський
📍Ми точно не програємо війну, точно. Питання в тому, чи переможемо ми;
📍ЗСУ звільнили 300 кв. км у контратаках уздовж південної лінії фронту;
📍Я ще не вирішив, чи буду балотуватися на майбутніх виборах.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Отвести воиска и закончить
Остаться и воевать дальше
Ответ дляlilul990
путін може і погодився би на якусь зупинку, у нього вже закінчуються гроші, люди і здоровий глузд
Але трамп одною рукою дає, іншою забирає. Підписувати щось під його чесне слово - ну таке. Через 2 года він уже не буде президент
Але нам сумніви путіна на руку. Він цим ще більше злить трампона
В тому і проблеми, що люди у нього закінчуються лише платні, а ще є мільйони безкоштовних, гроші - поки ще тільки світить закінчення, але не відчувається, тим більш у бункері нн відчувається. А от здоровий глузд закінчився вже давно, тому ніякі раціональні аргументи щодо закінчення війни його не цікавлять, у діда ’двіжуха’, яку сподівається протягнути поки не протянуться ноги 😒