НеГолосую• сегодня в 02:28

Поколение трансформации 1976-1985

Люди трансформации, последние дети ссср...Психология выживальщиков, согласны?

все по ГОСТу!• сегодня в 10:27
Подивилась відео
Згодна!
Я 81 р.н.
А ще ми винні двом поколінням — батькам та дітям.

Наші батьки в основному «сплавляли» нас бабусям, не переймалися нашим життям, не допомагали нам з дітьми. Тепер їм 65+ і вони просять уваги, догляду, допомоги.
Вони відчувають відповідальність перед своїми батьками, діти якось самі виросли.

Ми намагаємось дати все найкраще своїм дітям, від душі проводимо з ними час, любимо їх, нічого від них не вимагаємо.
Не чекаємо від них догляду.
автор НеГолосую • сегодня в 12:45
Ответ дляПочтальЁнша
А куди 87? Міленіали наче. Незнаю, дитинство насичене іграми з друзями, юність нульових це клуби, дискотеки, свобода. Зараз що молодь, що діти якось мені здається їм важче.
Я 86, гадаю ви теж можете підпадати, це індивідуально..Справа не в тому, що нам було важче, ні. Зараз діти як ніколи вразливі під обстрілами, смерті цивільних щодня.
Мова про покоління трансформації, які не вірять пропаганді та офіційній історії, мають більш критичне мислення через власний досвід, коли історію переписували на наших очах. Наприклад, вчора нас вчили пропаганді в світле совкове майбутнє, а завтра водночас повність міняється ідеологія та напрямок розвитку суспільства