Морковна• 22 февраля в 09:28
Думаю про лазерну шліфовку від постакне, але лякає реабілітація
У кого є досвід, реально випадаєш з життя чи терпимо?
Тримбулька• 22 февраля в 09:32
Спробуйте лайт варіант ербієвий лазер. Його навіть підліткам призначають
Тримбулька• 22 февраля в 09:33
Треба робити, поки є вікно можливостей в 1,5 місяці - потім сонце активне
Тримбулька• 22 февраля в 09:36
Робила знайома в 35+ від постакне рубців - лазерну шліфовку звичайну + rf lifting десь двічі повторювала. Зараз обличчя близьке до ідеального, дуже гарний ефект. Але вона не працює
ПлюшкамиБалуюсь• 22 февраля в 10:23
Делала знакомая, кожа хорошая вышла, почти идеально. Реабилитация 2 недели точно. В первые дни был отёк и синяки по глазами жуть, алкоголичка в пике)
Моська-слон• 22 февраля в 11:29
Робила відносно глибоку шліфовку (1.5-2мм). Вийти на вулицю було не можливо тиждень-півтора. Вся в набряках і корках. Потім червоне обличчя довго було (але я працюю віддалено). Перші два дні я взагалі була як уві сні, від болю не допомагав навіть немісил, хоча у мене завищений поріг чутливості - нещодавно півканалу в зубі чистили без анестезії.
Не дивлячись на це, результатом я задоволена і не шкодую. Хоча на ще одну процедуру мабуть вже не наважуся (лікар рекомендував через рік після першої).
Коротше, досвід чимсь схожий на пологи
Треба просто себе підготувати, що спершу буде дуже важко, але це минає.
Коротше, досвід чимсь схожий на пологи
Крию матом страшно• 22 февраля в 16:17
Ответ дляМоська-слон
Коротше, досвід чимсь схожий на пологи
Ого, я не думала, що це так боляче 🥹
Моська-слон• 22 февраля в 19:45
Ответ дляКрию матом страшно
Ого, я не думала, що це так боляче 🥹
Ну, мабуть, якщо робити не глибоко, тоді не так боляче. Але лікар рекомендував мені одразу все вирішити радикально. Як він пояснив, коли роблять кілька не глибоких процедур, то по суті топчуться майже на місці. Бо вони знімають тоненький шар шкіри, потім він відростає трохи і наступної процедури знову спалюють його ж, ну і може ще трошки ´старої´ шкіри. Так і не доходячи достатньо глибоко. Я читала, що за кордоном вони і по 8 процедур примудряються робити. Але це трохи схоже на викачку грошей.