Уси Пуси• вчера в 11:28

Порадьте, будь ласка, акумуляторний пилосос. Чи варто Xiaomi? Алергіки

Пиу!Пиу!• вчера в 11:30
В нас Дайсон, мене цілком задовільняє
Мой завтрак• вчера в 11:30
dyson v12
я полтора года не могу ему нарадоваться
Сижуревувшоке• вчера в 11:34
Сяоми слабый. Смотрите Филипс , Керхер. Они удобны в использовании и мощные. Не рекомендую Самсунг и ровента. Бош так себе, есть нюансы технические.
Дайсон хорош, но переплата за имя.
Додекаэдр• вчера в 11:35
Сяоми нормальный как пилесос. Но мы уже успели один поменять по гарантии. Не знаю совпадение ли это, или закономерность. Остальная их техника (кофемашина, весы, телевизоры) служит хорошо.
Столічна штучка• вчера в 11:58
У мене Філіпс, серія 8… я ним задоволена, але це другий пилосос. Є ще звичайний. З плюсів, то це те, що пропилососити можна за відсутності світла, в ньому також є ліхтар, який підсвічує кожну пилиночку, яка є на підлозі.
З мінусів - вистачає на прибирання 90 метрів, в дитячій є один килим
Є функція миття
За два роки використання поламалася щітка, довелося замовити іншу за 3600 грн.
Ну і це він у мене в заміському будинку. Якщо в квартирі, то не знаю, куди викинути сміття з блоку для сміття
аромат Жука• вчера в 12:18
Я купила ,deerma , миючий. Звичайне всмоктування там є на одному режимі, але я ним не користуюся. Я такого ще не мала, воно пилососе і миє одночасно. Валик крутиться. Вода в контейнері чорна. А щітка при цьому чиста. Волосся ріже. Заряду хватає на 65 квадратів йде половина. При наявності світла він сам миє та сушить щітку. Треба промивати лише контейнер з грязною водою. Коли немає світла,я просто знімаю щітку і сушу на батареї, вона реально чиста залишається. В мене той що чорний, на 20000 па. Є і робот, і звичайний.

Для килимів не підійде, але ж у алергіків зазвичай немає килимів.
Чумачечая_• вчера в 12:31
Ответ дляаромат Жука

Модель пилососу можете написати? Дякую!
аромат Жука• вчера в 12:50
Ответ дляЧумачечая_
Модель пилососу можете написати? Дякую!
ЭтаваНиМожетБыть• сегодня в 15:02
здесь девочка советовала моющий Ровента Х клин 10, купила, очень довольна!! есть робот, но то просто от пыли, а этот реально классно моет! причем я дважды ходила вокруг этих палок, крутила-вертела, думала не мое, а сейчас могу с увереностью рекомендовать!