Вмію заміряти найкраще• сегодня в 16:32
Як пережити період, коли нічого не радує, але треба тягнути роботу, дітей,побут?
Втомилась, бігаю по колу
Пасти Ла• сегодня в 16:51
Максимально собі спростить задачі. Може, діти вже щось можуть помагать.
Складно це все. В моменті буває здається все більш не можу.
Часом готової їжі купить і напівфабрикати, часом і сосисками повечерять.
Не помить зайвий раз підлогу.
Все пройде, і це теж пройде.
У всіх свої складнощі, комусь ще гірше
Не помить зайвий раз підлогу.
Все пройде, і це теж пройде.
У всіх свої складнощі, комусь ще гірше
Марічка• сегодня в 16:58
Зачем рожать детей не в удовольствие, чтоб потом обузу тянуть и на форумах жаловаться
БезПаспортаНеПродаю• сегодня в 17:06
Ответ дляКрим мій
Автор одного ребёнка достаточно, нет напряга с одним
Пропонуєте одного здати в дитбудинок?))
Смайликівна• сегодня в 17:41
Мне тоже херово, ещё и сын будет поступать в колледж ,после,9 класа надо бабки, радует что один ребенок, это блин 56 тыс в год я капец
Вообщем ничего не радует, если бу путевка на месяц на море было бы лучше...в так капец
Я тут с краю постою• 9 минут назад
Ответ дляКрим мій
то другого кудись діти?)
Я тут с краю постою• 8 минут назад
Ответ дляКрим мій
Почему чем хуже жизнь, тем больше рожают???
що за маячня? Я народжувала з чоловіком, тоді, коли у нас все було прекрасно. зараз він служить, і весь побут, діти і їхнє забезпечення тільки на мені. Навіть бабусь немає в місті.
В мене геть не погане життя, народжувати я більше не планую, але мені зараз дуже складно. Тому прекрасно розумію автора.