Удачная• 23 февраля в 22:17
Квота 2 при поступлении в ВУЗ дается всем переселенцам?
Или только тем, кто переселился в этом году?
ГЛЮкоза• 23 февраля в 22:36
Квота-2 у 2026 році — це спеціальна пільга для вступу на бюджет (10-40% місць) осіб з ТОТ або зон активних бойових дій (зареєстрованих там або переміщених після 1 січня 2026 року). Вона дозволяє вступати за результатами співбесіди/іспитів у ВНЗ замість НМТ, а також передбачає можливість переведення на бюджет
Хто має право: Жителі ТОТ (тимчасово окупованих територій), територій активних бойових дій (на 01.06–30.09.2026), або особи, що переселилися після 01.01.2026.
Жерица ночи• 24 февраля в 06:26
Автор, моя донька - ВПО з 2022 року, станом на зараз наше місто є окупованою територією. Донька вступила за квотою 2 в попередньому році. Але, квота - це не гарантія вступу, просто по квоті виділені окремі бюджетні місця, а так само вступники чергуються за балами НМТ -/+ коефіцієнти за спеціальністю. Дітей ВПО наразі досить багато, в нас була суттєва конкуренція.