БершкомангоЗар• Изменено 24 февраля в 09:52
Читала, що майбутнє за робочими професіями
А інтелектуальні ші поступово буде забирати. А що робити людям, які краще працюють головою ніж руками? Виходить, що такі будуть непотрібні?
Злюка-закусюка• вчера в 14:48
Ответ дляSgreen
Ну, так гроші все одно отримуєте за свою роботу. В мене чек через залучення до процесу ШІ не меншає. Сфера дизайну досить гнучка за нішами. Вміючи одне, можна ще навчитися кільком речам і переходити далі. Але задачу ШІ все одно ставить людина, яка вміє і руками доробити.
Зараз замовники теж генерять усілякі, але отримують картинку яка не піде у виробництво, як і відео яке треба доробити під запит бренду. І ця вся робота лягає на плечі дизайнера, і вона не безкоштовна.
А ви зі свої сфери роботи вважаєте, що індустрії скорий кінець?
Так,але вивчати щось типу фотошопу вже мало сенсу)) Не всім кінець, але стільки дизайнерів,моделей, фотографів і операторів вже не треба)
Банка з медом• вчера в 19:08
Ответ дляМама Никитки-2
Війна в Україні вже зламала більшість планів. Та й прихід Трампа до влади з його намаганням повернутись в 19 сторіччя також. Можемо ще проскочити якщо пощастить. Но точно відтерміновується все на років 10
Нічого війна не зламала. Навпаки, Україна стала одним з пілотних проектів з тотальної цифровізації. Масове впроввдження ШІ теж буде і швидко.
Щодо Трампа, то в нього теж власні завдання в цій же колії, але більш глобальних масштабів.