Бесбардак• 24 февраля в 12:42

Хто має набряки. Як ваше обличчя реагує на косметологічні процедури

Щось в мене руки опускаютьсЯ.
Косметолог зробив схему мені
Іpl , біоревіталізація, ipl , біоревіталізація, ботокс фул фейс.
Після першого ipl обличчя рознесло як пчеловода.
Але за 4 дні прямо вауефект. Обличчя повернулось , ссудинки зменшились, обличчя рівненське.
А от після біоревіталізація в мене двоякий ефект.
Так, шкіра з середини прям пружна.
Але мені нагадує ефект багатої алкоголічки. Я по суті просто як дуже рівномірно набрякла, за рахунок чого розгладились зморшки.
Зробила ще один ,ipl.
Відверто набряк набагато менший ніж в перший раз. Але все одно видно.
В мене опускаються руки.
Другу біоеревіталізацію робити не хочу.
А ботокс треба, аж пишіть. Але боюсь чи не буду постійно набрякла?
успокойте_Меня• 24 февраля в 12:45
Гиалуронку со склонностью к отекам не колят, тогда лучше другие препараты выбирать (мезо, полинуклеотиды).
автор Бесбардак • 24 февраля в 12:48
Ответ дляуспокойте_Меня
Я біо не буду робити більше.
В мене питання зараз по ботоксу
Апрель Ивановна• 24 февраля в 12:48
Ответ дляБесбардак
Я біо не буду робити більше.
В мене питання зараз по ботоксу
Вам нравятся морщины ?
vinika• 24 февраля в 12:51
Ответ дляБесбардак
Я біо не буду робити більше.
В мене питання зараз по ботоксу
Ботокс не дает отеков, могут быть только при неправильном введении препарата
автор Бесбардак • 24 февраля в 12:52
Ответ дляАпрель Ивановна
Вам нравятся морщины ?
Так в тому то і прєлєсть.
Що в мене було дрябле зморшкувате обличчя.
Зараз після трьох процедур моє обличчя сяє як мідний п´ятак. Але я навіть без філлерів починаю виглядати як Люба Успенска
ротцвеники• 24 февраля в 12:55
У меня от ботокса были отёкшие веки две недели, я тоже склонна к отекам. После лазерной шлифовки со2, лицо тоже как шар. И губы около двух недель отечные, после инъекций. Пилинг PRX тоже отёк на несколько дней.
автор Бесбардак • 24 февраля в 12:54
Ответ дляvinika
Ну от моя косметолог знає про набряки. І каже зморшки під очима залишаємо.
Будуть працювати з кутиками очей, та кролячими зморшками
А під очима пропускаємо
автор Бесбардак • 24 февраля в 12:54
Ответ дляротцвеники
Які поради можете дати?
S.s.s.• 24 февраля в 12:55
Ответ дляБесбардак
А під очима пропускаємо
Вона хоч лікар ?
успокойте_Меня• 24 февраля в 12:55
Ответ дляБесбардак
А під очима пропускаємо
Должно быть нормально, если только уголки глаз
автор Бесбардак • 24 февраля в 12:56
Ответ дляS.s.s.
Вона хоч лікар ?
Так. Лікар. Для мене важливо щоб не медсестричка. І апарати в неї хороші.
автор Бесбардак • 24 февраля в 12:57
Ответ дляуспокойте_Меня
Я буду робити фул фейс.
Просто ми попередньо проговорювали зони
І вона радить жертвувати зморшками над бровою і під очима
Над бровою щоб повіка не впала, під очима щоб набряка не було
ротцвеники• 24 февраля в 12:58
Ответ дляБесбардак
Які поради можете дати?
Вот так ходила как алкоголичка) потом все прошло, зато сейчас красивая)
автор Бесбардак • 24 февраля в 13:06
Ответ дляротцвеники
Зрозуміло. Я зараз роблю процедури кожні два тижні. То той набряк не може толком пройти
Шмоточницаца• 24 февраля в 13:06
Ipl действует на сосуды, соотв. отек. Совмещать био и ipl - ну такое себе. Сначала ipl, потом био. Если био с активами, а не просто гиалуронка, то ботокс хуже продержится.
В идеале сделать курс пдрн, потом ipl, потом ботокс. После ботокса полимолочку джувелук и на год забыть дорогу к косметологу.
Апрель Ивановна• 24 февраля в 13:08
Ответ дляБесбардак
А під очима пропускаємо
Вы хотите ботокс только в уголки глаз ? Лоб нет ?
автор Бесбардак • 24 февраля в 13:09
Ответ дляАпрель Ивановна
Фул фейс. По проблемним зонам.
Лоб, кутки очей, заячі зморшки, кисетні та шия
Апрель Ивановна• 24 февраля в 13:10
Ответ дляБесбардак
Фул фейс. По проблемним зонам.
А сколько Вам лет ?
После лба 99% упадут веки и брови
автор Бесбардак • 24 февраля в 13:13
Ответ дляШмоточницаца
Я вперше роблю курс оновлення. До цього перечитала купу інформації. Звісно тисячі різних порад. Тому я все ж вирішила довіритись лікарю косметологу. Слідкувала за нею в інстаграм, за нею і клієентками
От вона мені склала таку програму.
Я поцікавилась думкою про цю програму у знайомих. Всі сказали - що цілком хороша схема.
І ще раз сажу що обличчя дійсно пружне, тон обличчя взагалі ідеальний.
Одна проблема набряки
автор Бесбардак • 24 февраля в 13:14
Ответ дляАпрель Ивановна
А сколько Вам лет ?
После лба 99% упадут веки и брови
Я вище писала. Мій косметолог завжди жертвує першою зморшкою над бровою. Щоб повіки не впали.
автор Бесбардак • 24 февраля в 13:14
Ответ дляАпрель Ивановна
А сколько Вам лет ?
После лба 99% упадут веки и брови
Мені 45
Шмоточницаца• 24 февраля в 13:15
Ответ дляБесбардак
От вона мені склала таку програму.
Одна проблема набряки
От ipl и должны быть отеки, если нет отеков, то слишком слабо поработали. А от ботокса у вас отеки могут быть первые 2-3 недели, не больше.
Шмоточницаца• 24 февраля в 13:16
Ответ дляБесбардак
Она просто не умеет колоть, вот и все. А вы ведетесь.
автор Бесбардак • 24 февраля в 13:17
Ответ дляШмоточницаца
Ахах. Я себе вже два місяці не бачу без набряків. Зараз через два тижні ще ботокс колоти. Ще місяць не побачу
автор Бесбардак • 24 февраля в 13:18
Ответ дляШмоточницаца
Що саме вона не вміє колоти, і чому ви так вирішили?
Шмоточницаца• 24 февраля в 13:19
Ответ дляБесбардак
Для этого и нужно было уколоть пдрн или хотя бы мезо. У кожи нет ресурса для восстановления. Какой у вас постпроцедурный уход?
Шмоточницаца• 24 февраля в 13:21
Ответ дляБесбардак
Потому что абсолютно любую морщину можно убрать без падения век. Да, диспортом стремно, не все смогут, но ксеомином или нейроноксом легко!
vinika• 24 февраля в 13:22
Ответ дляШмоточницаца
Нельзя полимолочку с такой склонностью к отекам. Максимум только под глаза канюлей
автор Бесбардак • 24 февраля в 13:23
Ответ дляШмоточницаца
Тонер, крем за типом шкіри, сонцезахист навіть вдома
Без активів на період проходження курсу
автор Бесбардак • 24 февраля в 13:24
Ответ дляvinika
О! За що я і кажу.
В Інтернеті від рекомендацій голова іде обертом.
Хтось одне пише, хтось протилежне
То я вже вирішила довіритись косметологу.
А про набряки не можу зрозуміти, наскільки це нормально