Сіточка• 24 февраля в 13:36
Хто всі ці 4 роки проживає в Україні, як змінилось ваше життя?
Почну з себе , живу в постійному стресі , на ліках, дохід сімʼї низький… Жили завжди скромно , зараз виживання …
Муркошечка• 25 февраля в 15:03
Ответ дляДомашка
А він може виїхати? Має на те підставу? Бо відмовлятись, коли є легальна можливість і відмовлятись, коли треба заплатити чималу суму і не факт, що виїдеш - це різні речі.
Може ,але не хоче