ФруктЕщеТот• вчера в 16:42
Скільки платите кухарці за приготування їжі?
Наприклад
борщ
Котлети
Кашу
Сирники
За один прихід щоб все це приготувала.
Є пропозиція купити готове, але я брезгую, щоб це готували на якійсь іншій кухні.
Скільки це може коштувати?
1000 за 4 години буде норм?
борщ
Котлети
Кашу
Сирники
За один прихід щоб все це приготувала.
Скільки це може коштувати?
1000 за 4 години буде норм?
ФруктЕщеТот
• вчера в 17:22
Ответ дляЖующаЯКонфету
´кухарку´ А смаки міщанські, де фуагра, де фрікасе і овочі альденте? Французького повара не тягнете?
Для вас це образливе слово? Чи ви просто не знали до чого додовбатися?
ФруктЕщеТот
• вчера в 17:28
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Якщо для борщу спочатку варити бульон, а м´ясо крутити самій, а не з готового фаршу, ще й на кілька днів, то можливо й трохи більше. Це ж борщу літрів 4-5, і котлети з пару кіл м´яса, не одну сковорідку. так само й сирники.
І?
Ставите бульйон
Готуєте паралельно інше
Ставите бульйон
Готуєте паралельно інше
Море_море_я_скучаю• вчера в 17:32
Ответ дляФруктЕщеТот
І?
Ставите бульйон
Готуєте паралельно інше
Ставите бульйон
Готуєте паралельно інше
Поки вариться бульйон, як раз час почистити овочі, підсмажити їх, зробити піджарку з томатом. На велику 4-5 літрову каструлю на борщ десь пару годин і піде. Ну може кашу паралельно. Апотім крутити і смажити котлети, а потім сирники. Ну так, в 4-4,5 годин можна вкластись впритик.
ФруктЕщеТот
• вчера в 17:42
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я сирники жарю за 20 хвилин, + 5 все змішати.
Мені ж тазік сирників не потрібен
ЖующаЯКонфету• вчера в 18:10
Ответ дляФруктЕщеТот
Ні це слово лише підкреслює ваш снобізм. А снобізм мені завжди смердить Людство давно придумало слово кухар і повар.
ЖующаЯКонфету• вчера в 18:14
Ответ дляФруктЕщеТот
Мені ж тазік сирників не потрібен
То ви прекрасна ´кухарка´, справитись самостійно. Ви ще мабуть прачка і посудомийка непогана.
ФруктЕщеТот
• вчера в 18:16
Ответ дляЖующаЯКонфету
То може проблема в вас, а не в мені?
ФруктЕщеТот
• вчера в 18:16
Ответ дляЖующаЯКонфету
Не справлюсь
Бо не має часу на це
ФруктЕщеТот
• вчера в 18:39
Ответ дляДрібка щастя
250 грн/год навряд.Знайомі мають,вроді 350.
Чому?
З 8 до 12 заробив 1000
Дрібка щастя• вчера в 18:40
Ответ дляФруктЕщеТот
Чому?
З 8 до 12 заробив 1000
То шукайте.Чого ж тут питаєте
ФруктЕщеТот
• вчера в 18:43
Ответ дляДрібка щастя
То шукайте.Чого ж тут питаєте
Вас ніхто не примушує читати теми, які вам не подобаються :₽
Дрібка щастя• вчера в 18:45
Ответ дляФруктЕщеТот
Переконуєте всіх,що це хороша оплата.То знайдіть.Той хто має,не питає
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 18:47
Ответ дляФруктЕщеТот
А скільки це повинно коштувати?
250 грн година
Місяць це 8-12 тис, за 4 годинний робочий день
250 грн година
Тот обьем, который описан реально приготовить за два часа, но за 500 грн час
Чужая кухня, посуда, продукты
Это ерунда по сути, но находиться в чужой квартире 4 часа, смысл
Чужая кухня, посуда, продукты
всемВсёИмного• вчера в 18:48
Ответ дляФруктЕщеТот
Мені ж тазік сирників не потрібен
То може вам варто піти в кухарки?
ФруктЕщеТот
• вчера в 19:08
Ответ дляДрібка щастя
Що має?
Ви самі з собою розмовляєте?
ФруктЕщеТот
• вчера в 19:09
Ответ длявсемВсёИмного
То може вам варто піти в кухарки?
Освіта
задумчивая мордочка• вчера в 19:18
Ответ дляКоко На Страже
За 4 години нереально стільки встигнути.
Як це? Каша взагалі не потребує уваги - залив водою і через 20 хв вона готова. Борщ в мене готується не більше 1,5 г. Тому ще за півтори години на смажити сирників та котлет взагалі не складно. А ще можна котлети в духовці приготувати
задумчивая мордочка• вчера в 19:18
Ответ дляДлинноНожка
Мне за это нихрена не платят(
Не засмучуйтесь, переважній більшості жінок і навіть деяким чоловікам теж за це не платять 😉
задумчивая мордочка• вчера в 19:20
Ответ дляФруктЕщеТот
2-3 рази
Авторе, середня ціна 250 грн/год. Тому 1000 грн за 4 години абсолютно нормально
Редиска Я• вчера в 19:51
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Дві години чистити овочі? Це скільки має бути перекурів?
Іноді як почитаєш порадниць, то починаєш розуміти від чого стомлюються бездітні домогосподарки.