Дівчата ,допоможіть.В моєї знайомої дитина хворіє вже більше 3 х місяців .Були підвищені тромбоцити 400,потім 500 ,зараз 718 .Лікувались вдома через Охматдит ,лікували спочатку пневмонію ,потім герпес ,потім глисти .Зараз знову бронхопневмонія,попили антибіотик але темп сама піднімається до 38,6 і сама падає
Дитині 14 років ,схуд був на 7 кг ( був 33 кг), зараз поправилася трошки 164 / 40 кг.
У гематолога були ,сказали це не їхнє ,але спостерігати у гематолога.Це який то жах.
Хворіє так з півроку.
freedom_2015• вчера в 14:18
Ответ дляnadia-74
Почему-то в стационар говорит проблема лечь .
це погано ,треба лягати і нехай перевіряють на все ,якщо не зможуть знайти .Я б ще завантажила всі аналізи ,кт і тд в чат гпт ,нехай аналізує і каже що перевірити і що можливо може бути ,раз лікарі не можуть цього .Звісно не вірити сліпо ,а просто як перебрати варіанти і при цьому не зупинятись в пошуку лікаря
Ответ дляfreedom_2015
Дякую,спробуєм.
freedom_2015• вчера в 14:24
Ответ дляnadia-74
Да .В печени кисты и лимфоузлы в кишечнике
треба і педіатра нормального і пульмонолога в першу чергу і інфекціоніста з гастро.Тут стацонар би 1 лікарня чи охматдит
Ответ дляfreedom_2015
+1, если инфекционист, то +380672310701 Воронов Александр Александрович, это детская инфекционка на Дегтяревской, это очень хороший специалист.
freedom_2015• вчера в 14:25
кісти в печінці у підлітка не найстрашніше з цього ,пневомонії ,втрата ваги і температура гірше
freedom_2015• вчера в 14:26
Ответ дляnadia-74
Вони лікувались через Охматдит.В лікарню не дають направлення.
хто не дає ? педіатр ? нехай міняють