Дівчата ,допоможіть.В моєї знайомої дитина хворіє вже більше 3 х місяців .Були підвищені тромбоцити 400,потім 500 ,зараз 718 .Лікувались вдома через Охматдит ,лікували спочатку пневмонію ,потім герпес ,потім глисти .Зараз знову бронхопневмонія,попили антибіотик але темп сама піднімається до 38,6 і сама падає
Дитині 14 років ,схуд був на 7 кг ( був 33 кг), зараз поправилася трошки 164 / 40 кг.
У гематолога були ,сказали це не їхнє ,але спостерігати у гематолога.Це який то жах.
Хворіє так з півроку.
Ответ дляfreedom_2015
ще гірше ( вони не можуть впо відмовити ще з такими скаргами
Охматдит має змогу проводити аналізи і дослідження за бюджетні кошти ,а не через приватні лаби .Вона ж не потягне приватні лікарні ((
Завтра буде звертатись до сімейного .Також до Медведевої ,сказала звонити в МОЗ також.
Ответ дляSo_so
Даёт телефон человека у которого с рук за бешеные деньги нужно покупать самодельные препараты.
Плюс от герпеса курс вацикловира на месяц в лошадиных дозах. Герпес и глисты, всё от них.
Я была в сложном душевном состоянии (дочка болела) и была готова на всё, купили на один курс, муж говорит у нас же есть выходы на врачей, иди послушай второе мнение.
Как поехала я в инфекционку, они там чуть меня не побили (профессор Крамарев и Воронов), мол Вы хотите ребенка убить???
Какой герпес, какие глисты, какие самодельные лекарства с рук (это экспериментальный какой-то препарат, который когда-то кто-то разрабатывал для повышения иммунитета онкобольным).
Вставили мне мозги, сказали, что только от такого количества вацикловира будет лекарственный гепатит у ребенка, это преступление просто.
Я не знаю чем она лечила но врач другой .
И говорит лечила и ходила везде что направляли .А сейчас тупик и состояние и анализы ещё хуже.
Ответ дляSo_so
Я в шоке от такого лечения.Слава Богу вы перепроверили.
Ответ дляYUKKA25
На шиї в 70%,а так де завгодно може бути.Можна погуглити симптоми,аналіз крові теж.Але стрибки температури,втрата ваги при тому ж апетиті,пітливість і такий аналіз крові -це симптоми,які потребуючи негайного обстеження.В мене знайомий з такими симптомами лікував 2 місяці бронхіт,але виявили лімфому 4 стадія,візуально ні одного лімфовузлів збільшеного не було,тільки всередині.Вже були метастази в печінці,легенях,кістках.Вони лікувались в інституті раку,ттт,5 років пройшло,одружився вже,але п´є періодично суху хімію.
Жах від можливої ситуації чи можливого .
Слава богу ваш знайомий в ремісії .
Ответ дляfreedom_2015
вірю ,бо в мене є направлення на операцію а вони не хочуть приймати і тільки якщо заплачу ,але в мене є альтернатива 1 лікарня і бажання потрапляти в охматдит нема більше .Один із аргументів лікаря нескладна операція і прописка Київ ,бо наче з інших міст беруть більш охоче ,тому на місці вашої знайомої ще одна спроба лягти нормально і якщо відмова то дзвінок в моз зі скаргами і описом всіх проблем і будуть воли кружину ту дитину .На жаль найкращі умови все таки саме там ,хоч і курвиське відношення ,але саме з складними випадками вони найкращі
От я не розумію ,їй дає сімейна направлення в гематологію ( воно було ) ,вона їде в Охматдит чи на Богатирську з дитиною ,а там не беруть ( припустимо) .От що далі ?
Це ж треба щоб їх чи швидка привезла ,чи в лікарні вже чекали.Це ж з Борисполя їхати.
І - вони каже не ВПО,просто знімають.
rainbow2018• вчера в 17:47
Ответ дляnadia-74
Їх не кусав кліщ.Дякую.
Ні ви, ні вони не можуть цього знати стовідсотково.
За останні роки я тричі стикалась з ситуацією, коли незрозуміле та різке погіршення стану здоров´я закінчувалось діагнозом бореліоз.
В одному з випадків людини вже не була взмозі донести ложку до рота. І там вже здавали аналізи і на гепатити, і на ВІЧ.
Ответ дляrainbow2018
Ого ,дякую.
freedom_2015• вчера в 18:21
Ответ дляnadia-74
І - вони каже не ВПО,просто знімають.
є планова госпіталізація а є екстренна ,на планову запис на 1 поверсі стаціонару 9бачила там черги в понеділок саме ,але хз як працює ),на екстрену ми у відділенні екстреної допомоги лягали .Якщо відмовляють я би там на місці просто дзвонила в моз .Перша дитяча нам ніколи не відмовляла ,навіть вночі по самозверненню (але вона ж не обласна ,тому я не знаю як лягати з інших міст),інфікційне там раніше було гарне і гематологи теж ,але дуже багато змінилось і тому хз .Морально там в 100 разів краще ніж в Охматдиті ( ліжка на пульті ,душ,тв і холодильник в кожній палаті не перекриває паскудне відношення персоналу )
Фрекен Бокс• вчера в 19:35
Чи не було в дитини висипки на початку хвороби? Червоних вузликів на руках і ногах? А почервоніння очей? Чи боліли суглоби? Через який час після початкових симптомів зробили рентген легенів? Чи консультував фтизіатр? Коли почалися часті переломи?
freedom_2015• вчера в 19:42
Ответ дляФрекен Бокс
ломає руки ,то мабуть крутить а не переломи
Фрекен Бокс• вчера в 19:48
Ответ дляfreedom_2015
Можливо, я не так зрозуміла.
Ответ дляФрекен Бокс
Мама :
Висипів не було, вузлів не було, почервоніння очей ні, суглоби ні, одразу зробили рентген був бронхіт, пролікували, пульманолог-фтизіатр консультував, їздили в інститут пульманології. Було 3 переломи рук, останній раз оперували. Ще до хвороби. На віл здавали.
Були в гематологів, гастроентеролога, інфекціоніста, ендокринолога, в двох педіатрів ну і в пульманолога-фтизіатра
___Nina___• вчера в 20:45
Ответ дляnadia-74
Мама :
Як зараз лікують пневмонію?
___Nina___• вчера в 20:58
Ответ дляnadia-74
Вже завтра запитаю.Сьогодні був останній день антибіотику ,а темп. сама підіймається висока і сама падає.
А чому вони хочуть в гематологію, а не в пульмонологію? Такі високі тромбоцити часто при пневмонії. А тут співпало купа факторів, що сприяють підвищенню тромбоцитів: пневмонія, бактеріальна інфекція, анемія, зневоднення через температуру і виснаження.
Фрекен Бокс• вчера в 21:08
Ответ дляnadia-74
Перевіряли - нема.
Лікували герпес 6 типу ( раніше),ну якось так : ,Нууу трохи підвищений ,ну пропийте ацикловір ’.
А кашель? Якщо пневмонія, та ще й якась задовга, мали копати в цьому напрямку, мокротиння перевірити. Я про саркоїдоз одразу подумала, але фтизіатр мав це виключити. А які глисти лікували, гіпотетичні, чи щось знаходили?
Ответ для___Nina___
Вона НЕ ЗНАЄ куди лягти,ніхто не пропонує стаціонар.Було направлення в гематологію ,в Охм не взяли їх.Ось так по всіх підіть туди- не знаю куди.
Ответ дляФрекен Бокс
Виявили.
Виявили
Токсокари, зентелом
Лямблії, тріхополом
Виявили
Токсокари, зентелом
Лямблії, тріхополом
Ответ дляФрекен Бокс
Якщо пневмонія то вона ж не може 3 місяці лікуватись .В них восени 7 кг втратив , і тоді хворів ,ото шок був.
___Nina___• вчера в 21:16
Ответ дляnadia-74
Треба лікувати не аналізи, а хворобу. В гематології їй пневмонію не вилікують, до того ж треба час, щоб після пневмонії аналізи прийшли в норму. Якщо антибіотик від пневмонії не допоміг, здасть аналізи, може там грибок. Коли виснажений організм, часто приєднується грибкова інфекція. Вилікує хвороби, тоді й аналізи прийдуть в норму. У житті кожної дитини буває такий період. Моя дочка якось цілу чверть в школу не ходила, 4антибіотика з´їла, теж до гематолога ходила і тут писала. Але викарабкалися.
Ответ для___Nina___
Ви лежали в стаціонарі чи вдома довго хворіли ? В мене син часто хворів стенозами ,місяць в лікарні- два тижні вдома .Я з старшим теж пам’ятаю постійно по лікарнях була,астма була .І чого в різних напрямках не ставили .Постійно була якась патологія під питанням.Тільки після 12 -13 стало краще .
А тут підліток ,і постійно каже що пі@ у,в тут такі аналізи що я і раніше казала на онко перевірити.От гематолог скоріш це щоб виключити онко. Але вирішувати потрібно це і рятувати якось. Я ще раніше хотіла створити тему ,шукала тут гематологів.
Здоров’я вам і дитинці також.
freedom_2015• вчера в 21:24
Ответ дляnadia-74
Перевіряли - нема.
мені колись лор (непоганий що дивно ) 6 місяців лікувала стафілокок ,бо жахливо боліло горло .Все було норм лише він відрізнявся від норми трохи ,купа антибіотиків а виявився гайморит в скритій формі і стоматолог побачив випадково .Інколи коли не можуть вгадати з діагнозом починають лікувати будь що що відрізняється від норми і тим самим роблять ще гірше