nadia-74• вчера в 14:11

Тромбоцити 718 !! Соє 54 в дитини .Прошу поради !!

Дівчата ,допоможіть.В моєї знайомої дитина хворіє вже більше 3 х місяців .Були підвищені тромбоцити 400,потім 500 ,зараз 718 .Лікувались вдома через Охматдит ,лікували спочатку пневмонію ,потім герпес ,потім глисти .Зараз знову бронхопневмонія,попили антибіотик але темп сама піднімається до 38,6 і сама падає
Дитині 14 років ,схуд був на 7 кг ( був 33 кг), зараз поправилася трошки 164 / 40 кг.
У гематолога були ,сказали це не їхнє ,але спостерігати у гематолога.Це який то жах.
Хворіє так з півроку.
автор nadia-74 • вчера в 17:25
Ответ дляfreedom_2015
ще гірше ( вони не можуть впо відмовити ще з такими скаргами
Охматдит має змогу проводити аналізи і дослідження за бюджетні кошти ,а не через приватні лаби .Вона ж не потягне приватні лікарні ((
Завтра буде звертатись до сімейного .Також до Медведевої ,сказала звонити в МОЗ також.
автор nadia-74 • вчера в 17:32
Ответ дляSo_so
Даёт телефон человека у которого с рук за бешеные деньги нужно покупать самодельные препараты.
Плюс от герпеса курс вацикловира на месяц в лошадиных дозах. Герпес и глисты, всё от них.

Я была в сложном душевном состоянии (дочка болела) и была готова на всё, купили на один курс, муж говорит у нас же есть выходы на врачей, иди послушай второе мнение.
Как поехала я в инфекционку, они там чуть меня не побили (профессор Крамарев и Воронов), мол Вы хотите ребенка убить???
Какой герпес, какие глисты, какие самодельные лекарства с рук (это экспериментальный какой-то препарат, который когда-то кто-то разрабатывал для повышения иммунитета онкобольным).
Вставили мне мозги, сказали, что только от такого количества вацикловира будет лекарственный гепатит у ребенка, это преступление просто.
Я не знаю чем она лечила но врач другой .
И говорит лечила и ходила везде что направляли .А сейчас тупик и состояние и анализы ещё хуже.
автор nadia-74 • вчера в 17:33
Ответ дляSo_so

Я в шоке от такого лечения.Слава Богу вы перепроверили.
автор nadia-74 • вчера в 17:34
Ответ дляrainbow2018
На бореліоз здавали аналізи?
Взагалі, зверталися за консультацією до вірусологів? Чи тільки гематологи були?
На мій погляд, треба скликати консіліум. Тому що, організим дитини явно від чогось страшенно потерпає.
Їх не кусав кліщ.Дякую.
автор nadia-74 • вчера в 17:36
Ответ дляYUKKA25
На шиї в 70%,а так де завгодно може бути.Можна погуглити симптоми,аналіз крові теж.Але стрибки температури,втрата ваги при тому ж апетиті,пітливість і такий аналіз крові -це симптоми,які потребуючи негайного обстеження.В мене знайомий з такими симптомами лікував 2 місяці бронхіт,але виявили лімфому 4 стадія,візуально ні одного лімфовузлів збільшеного не було,тільки всередині.Вже були метастази в печінці,легенях,кістках.Вони лікувались в інституті раку,ттт,5 років пройшло,одружився вже,але п´є періодично суху хімію.
Жах від можливої ситуації чи можливого .
Слава богу ваш знайомий в ремісії .
автор nadia-74 • вчера в 17:41
Ответ дляfreedom_2015
вірю ,бо в мене є направлення на операцію а вони не хочуть приймати і тільки якщо заплачу ,але в мене є альтернатива 1 лікарня і бажання потрапляти в охматдит нема більше .Один із аргументів лікаря нескладна операція і прописка Київ ,бо наче з інших міст беруть більш охоче ,тому на місці вашої знайомої ще одна спроба лягти нормально і якщо відмова то дзвінок в моз зі скаргами і описом всіх проблем і будуть воли кружину ту дитину .На жаль найкращі умови все таки саме там ,хоч і курвиське відношення ,але саме з складними випадками вони найкращі
От я не розумію ,їй дає сімейна направлення в гематологію ( воно було ) ,вона їде в Охматдит чи на Богатирську з дитиною ,а там не беруть ( припустимо) .От що далі ?
Це ж треба щоб їх чи швидка привезла ,чи в лікарні вже чекали.Це ж з Борисполя їхати.

І - вони каже не ВПО,просто знімають.
rainbow2018• вчера в 17:47
Ответ дляnadia-74
Їх не кусав кліщ.Дякую.
Ні ви, ні вони не можуть цього знати стовідсотково.
За останні роки я тричі стикалась з ситуацією, коли незрозуміле та різке погіршення стану здоров´я закінчувалось діагнозом бореліоз.
В одному з випадків людини вже не була взмозі донести ложку до рота. І там вже здавали аналізи і на гепатити, і на ВІЧ.
автор nadia-74 • вчера в 17:54
Ответ дляrainbow2018
Ого ,дякую.
freedom_2015• вчера в 18:21
Ответ дляnadia-74

І - вони каже не ВПО,просто знімають.
є планова госпіталізація а є екстренна ,на планову запис на 1 поверсі стаціонару 9бачила там черги в понеділок саме ,але хз як працює ),на екстрену ми у відділенні екстреної допомоги лягали .Якщо відмовляють я би там на місці просто дзвонила в моз .Перша дитяча нам ніколи не відмовляла ,навіть вночі по самозверненню (але вона ж не обласна ,тому я не знаю як лягати з інших міст),інфікційне там раніше було гарне і гематологи теж ,але дуже багато змінилось і тому хз .Морально там в 100 разів краще ніж в Охматдиті ( ліжка на пульті ,душ,тв і холодильник в кожній палаті не перекриває паскудне відношення персоналу )
YUKKA25• вчера в 18:28
Ответ дляnadia-74
Надіюсь,дитину таки обстежать та поставлять вірний діагноз в найближчий час Пишіть тут,бо ми переживаємо.
автор nadia-74 • вчера в 18:29
Ответ дляYUKKA25
Дякую ,я теж переживаю .
Фрекен Бокс• вчера в 19:35
Чи не було в дитини висипки на початку хвороби? Червоних вузликів на руках і ногах? А почервоніння очей? Чи боліли суглоби? Через який час після початкових симптомів зробили рентген легенів? Чи консультував фтизіатр? Коли почалися часті переломи?
freedom_2015• вчера в 19:42
Ответ дляФрекен Бокс
ломає руки ,то мабуть крутить а не переломи
Фрекен Бокс• вчера в 19:48
Ответ дляfreedom_2015
Можливо, я не так зрозуміла.
автор nadia-74 • вчера в 20:21
Ответ дляfreedom_2015
Переломи були часті так.
freedom_2015• вчера в 20:27
Ответ дляnadia-74
Переломи були часті так.
ого , а причина була ?
автор nadia-74 • вчера в 20:31
Ответ дляФрекен Бокс
Мама :
Висипів не було, вузлів не було, почервоніння очей ні, суглоби ні, одразу зробили рентген був бронхіт, пролікували, пульманолог-фтизіатр консультував, їздили в інститут пульманології. Було 3 переломи рук, останній раз оперували. Ще до хвороби. На віл здавали.

Були в гематологів, гастроентеролога, інфекціоніста, ендокринолога, в двох педіатрів ну і в пульманолога-фтизіатра
___Nina___• вчера в 20:45
Ответ дляnadia-74
Мама :

Як зараз лікують пневмонію?
автор nadia-74 • вчера в 20:49
Ответ для___Nina___
Як зараз лікують пневмонію?
Вже завтра запитаю.Сьогодні був останній день антибіотику ,а темп. сама підіймається висока і сама падає.
Фрекен Бокс• вчера в 20:52
А кашель в дитини є? Мокроту сіяли? На Епштейн-Бар перевіряли?
автор nadia-74 • вчера в 20:54
Ответ дляФрекен Бокс
Немає кашля казала.
Мабуть не сіяли,бо я подумала що аб міг не підійти .
___Nina___• вчера в 20:58
Ответ дляnadia-74
А чому вони хочуть в гематологію, а не в пульмонологію? Такі високі тромбоцити часто при пневмонії. А тут співпало купа факторів, що сприяють підвищенню тромбоцитів: пневмонія, бактеріальна інфекція, анемія, зневоднення через температуру і виснаження.
автор nadia-74 • вчера в 21:03
Ответ дляФрекен Бокс
Перевіряли - нема.
Лікували герпес 6 типу ( раніше),ну якось так : ,Нууу трохи підвищений ,ну пропийте ацикловір ’.
Фрекен Бокс• вчера в 21:08
Ответ дляnadia-74
Перевіряли - нема.
А кашель? Якщо пневмонія, та ще й якась задовга, мали копати в цьому напрямку, мокротиння перевірити. Я про саркоїдоз одразу подумала, але фтизіатр мав це виключити. А які глисти лікували, гіпотетичні, чи щось знаходили?
автор nadia-74 • вчера в 21:08
Ответ для___Nina___
Вона НЕ ЗНАЄ куди лягти,ніхто не пропонує стаціонар.Було направлення в гематологію ,в Охм не взяли їх.Ось так по всіх підіть туди- не знаю куди.
автор nadia-74 • вчера в 21:11
Ответ дляФрекен Бокс
Виявили.
Виявили
Токсокари, зентелом
Лямблії, тріхополом
автор nadia-74 • вчера в 21:14
Ответ дляФрекен Бокс
Якщо пневмонія то вона ж не може 3 місяці лікуватись .В них восени 7 кг втратив , і тоді хворів ,ото шок був.
___Nina___• вчера в 21:16
Ответ дляnadia-74
Треба лікувати не аналізи, а хворобу. В гематології їй пневмонію не вилікують, до того ж треба час, щоб після пневмонії аналізи прийшли в норму. Якщо антибіотик від пневмонії не допоміг, здасть аналізи, може там грибок. Коли виснажений організм, часто приєднується грибкова інфекція. Вилікує хвороби, тоді й аналізи прийдуть в норму. У житті кожної дитини буває такий період. Моя дочка якось цілу чверть в школу не ходила, 4антибіотика з´їла, теж до гематолога ходила і тут писала. Але викарабкалися.
автор nadia-74 • вчера в 21:24
Ответ для___Nina___
Ви лежали в стаціонарі чи вдома довго хворіли ? В мене син часто хворів стенозами ,місяць в лікарні- два тижні вдома .Я з старшим теж пам’ятаю постійно по лікарнях була,астма була .І чого в різних напрямках не ставили .Постійно була якась патологія під питанням.Тільки після 12 -13 стало краще .
А тут підліток ,і постійно каже що пі@ у,в тут такі аналізи що я і раніше казала на онко перевірити.От гематолог скоріш це щоб виключити онко. Але вирішувати потрібно це і рятувати якось. Я ще раніше хотіла створити тему ,шукала тут гематологів.
Здоров’я вам і дитинці також.
freedom_2015• вчера в 21:24
Ответ дляnadia-74
Перевіряли - нема.
мені колись лор (непоганий що дивно ) 6 місяців лікувала стафілокок ,бо жахливо боліло горло .Все було норм лише він відрізнявся від норми трохи ,купа антибіотиків а виявився гайморит в скритій формі і стоматолог побачив випадково .Інколи коли не можуть вгадати з діагнозом починають лікувати будь що що відрізняється від норми і тим самим роблять ще гірше