Тётя Хрюша• 26 февраля в 13:56

Опалення повернулося до частини будинків у Дніпровському районі

"У Києві почали повертати тепло у частину будинків Дніпровського району, – Кличко"
Дівчата є такі щасливчики кому повезло?
Якщо так, то реально рада.
Бо такого трешу, як у цьому році ми пережили більше не хочу.
Наш будинок така радість поки оминає, але тішить, що весна вже на носі.
Не тішіть кінський рахунок на е/е та пліснява на стінах (хоч косметичний ремонт потрібно буде робити). Ну і побутовими обігрівачами повністю остиглий будинок прогріти неможливо.
ЯблокоРаздора• 26 февраля в 14:11
А чи хтось знає - чи повернули хоч десь опалення тим будинкам. які обслуговувала Єврореконструкція (ТЕЦ-4)? Чи хоч когось підключили до інших джерел тепла?
В мене таке враження, що цього не хочуть робити принципово - навіть там, де технічно така можливість є.
ЯблокоРаздора• 26 февраля в 14:14
Мене ще не тішить думка, що восени нас, більш за все, чекає такий самий треш.
Скажуть: Упс. Холоди прийшли несподівано, а ми нічого не зробили - ось список будинків, у яких опалення і грачої води вже не буде ніколи.
автор Тётя Хрюша • 26 февраля в 14:37
Ответ дляЯблокоРаздора
так мова про будинки які обслуговувалися ТЕЦ 4
Меряю от 0• 26 февраля в 14:40
Ответ дляЯблокоРаздора
саме так і буде.
такі тец не реально побудувати чи відновити за 3 літні місяці. навіть за пів року не реально.
там тільки тендери різні рік будуть, тоді ще проекти рік малюватимуть....
Джинци на Флісі• 26 февраля в 14:47
Ответ дляМеряю от 0
саме так і буде.
Забезпеченнчя теплом відновлюється швидше, ніж електрика, бо менш чутливе обладнання
Джинци на Флісі• 26 февраля в 14:56
Плюс з огляду на інфо про передачу обладняння тец з європи, його не треба виготовляти з нуля.
Інше питання, що мразини можуть у будь який момент знищити оце відновлене. Чому не йдемо до децентралізації- незрозуміло
ЯблокоРаздора• 26 февраля в 15:12
Ответ дляДжинци на Флісі
Поки що не бачила інформації про те, хто буде відновлювати ТЕЦ?
Є інформація, що власник відмовився це робити. Держава не буде ремонтувати приватну втасність. Отже спочатку треба її повернути у власність держави і потім відновлювати.
Або ж будувати щось зовсім нове.
Наскільки я розумію, поки не визначились, що із цим усім робити, і тому просто не роблять нічого.
Джинци на Флісі• 26 февраля в 17:49
Ответ дляЯблокоРаздора
Або ж будувати щось зовсім нове.
Відкритої інфо з цього приводу не бачила. Крім тої, яку опублікувала автор. Зі своїх джерел можу її підтвердити. Тільки не підключили, а спробували підключити. Далі буде видно
ЯблокоРаздора• 26 февраля в 19:14
Ответ дляДжинци на Флісі
Те, що хоч пробують, це теж добре.
В мене таке враження, що в Дарницькому районі для нас навіть нічого не пробують зробити - окрім палаток обігріву у парку. До речі, не звернула увагу - прибрали вже їх чи ще ні.
Поліцейський патруль• 26 февраля в 21:28
На сайті ДТЕК розміщена інформація: ’Тарифом на електроопалення можуть скористатися власники приватних будинків та квартир у БАГАТОПОВЕРХІВКАХ, за умови відсутності іншого виду опалення. В опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня) для будинків з офіційно оформленим електроопаленням діє пільговий тариф 2,64 грн/кВт⋅год за обсяг до 2000 кВт⋅год на місяць. При споживанні понад 2000 кВт⋅год весь обсяг, або лише перевищення (залежно від умов), рахується за тарифом 4,32 грн/кВт⋅год.

Але НІХТО з відповідних органів НЕ замислився, які ’космічні’ РАХУНКИ повинні будуть сплатити мешканці будинків, які залишились без централізованого опалення і вимушені обігріватися елетро-приладами, тобто фактично стали будинками на електроопаленні. Тариф на електроенергію НЕ ЗМІНИЛИ, хоча фактично ми не маємо змоги обігріватися чимось іншим.
Я особисто дзвонила на ’гарячу лінію’ ДТЕК (050)210-15-18 та кампанії ’Ясно’ (066)277-18-18. щодо можливості перегляду для нас тарифу. Ніде зрозумілої відповіді не отримала, ’футболять’ одна на одну, тобто ’ми не вирішуємо це питання’. Нас залишили сам на сам з цією проблемою.

Зрозуміло, що встановлювати тарифи місцева влада (мерія) не може, це - компетенція уряду, НКРЕКП. Але ж місцева влада могла принаймні ’поклопотати’ про це:
1. Переглянути тариф (як для будинків на електроопаленні) або зробити перерахунок через відсутність централізованого опалення на період опалювального сезону ДО відновлення централізованого опалення (якщо таке відбудеться)
2. Допомогти вирішити питання з цетралізованою заміною квартирних лічильників на Двохзонні безкоштовно по інвестиційний програмі. Це вже буде величезна економія і допомога.
ДТЕК проводить централізовану заміну лічильників у будинках переважно у межах інвестиційної програми (безкоштовно) або при завершенні терміну повірки.
Але по безкоштовній програмі заміни лічильників дуже мало будинків на рік, а за свій кошт замінити лічильник на двохзонний вийде більше 4 тис.грн. (купити самому лічильник, + виїзд бригади ДТЕК від 3199 грн)
Джинци на Флісі• 26 февраля в 22:08
Ответ дляЯблокоРаздора
Те, що хоч пробують, це теж добре.
Не знаю, мені до них дійти, а потім після тепла назад, - ще дужче замерзнути, до того ж лежачий тато, я його майже не залишаю одного