любименькая• сегодня в 08:52
В шлюбі, при покупці все оформлюється на чоловіка- ви б піднапряглись?
Чи все рівно, бо в шлюбі
Замрійлива• сегодня в 16:12
Ответ дляВсеЧетко
А деньги кто заработал на это все?
вообще не имеет значение кто
ВсеЧетко• сегодня в 16:14
Ответ дляЗамрійлива
вообще не имеет значение кто
Ок. Давайте Вы будете работать, копить деньги на квартиру, а потом запишете на мужа, который ни копейкой не вложился. Согласны?
Замрійлива• сегодня в 16:22
Ответ дляВсеЧетко
не, давайте не так. Давайте так. Вы родите троих детей в браке, посидите в декрете, по садикам, школам, кружкам побегаете,посидите на больничном, не построите себе каръеру в отличие от мужа. он то построит ему ничего мешать не будет, заработает на квартиру, купит ее, оформит на себя, а лет через двадцать он найдет себе молодуху, а вас с 3 детьми под зад на улицу со своей квартиры? Согласны?
ВсеЧетко• сегодня в 16:27
Ответ дляЗамрійлива
Вы точно прочли тему и поняли то, о чем я писала?
Речь не об имуществе мужа и жены, приобретенное в браке, которое в случае чего делится пополам (справедливо). А о том, что кто-то один зарабатывает, а потом становится бомжом и голодранцем, великодушно уступив это имущество тому, кто ни копейкой не вложился. Согласны все отдать мужу, а сами пойти прочь?
Летала_НаМетле• сегодня в 16:44
Ответ дляТрактор Віка
Сімейний кодекс говорить інакше.
Тоді чоловіку взагалі немає резону від шлюбу
Летала_НаМетле• сегодня в 16:47
Ответ длялюбименькая
Мене турбує не розлучення
А якщо помре, щось станеться
То на його майне, яке на нього записане то буде претендувати його мама
А у мами є донька інша - ну ви розумієте до чого я кажу
Що мама не відмовиться від своєї долі.
А якщо помре, щось станеться
Що мама не відмовиться від своєї долі.
Якщо із ним щось станеться то ви теж спадкоємець і діти ,якщо є
Летала_НаМетле• сегодня в 16:48
Ответ дляТрактор Віка
Моя колишня колега у другому шлюбі всю нерухомість оформлювала лише на себе. Працював чоловік, вона вдома була з дитиною. Чоловік був не проти. Колега прямо чоловіку говорила, що так себе страхує і якщо чоловік захоче піти, то має розуміти, що все набуте у шлюбі він залишить їй і дитині.
А йому на вулицю?
Мой вам совет - оформляйте все на себя если есть возможность или хотя бы 50 на 50. С нашими продажными судьями и адвокатами котрые берут деньги за текущий процесс а не результат можете остаться без имущества.
Я все это прочуствовала на себе.
Будучи в браке с несовершеннолетним ребенком я осталась на улице. Судья принял такое решение, потомучто у мужа были деньги, о суде я даже не знала. Пришли выселять и я ознакомилась с решением суда.
5 лет судов, очень блльшие деньги берут адвокаты.
Я все это прочуствовала на себе.
ПростоБелка• сегодня в 17:22
Ответ дляЩаслива Я
А потом,я,как ’условная супруга’ ,иду в суд за постановлением на оценку авто. С этим проблем не возникает до сих пор.
Машина мне не нужна. По постановлению суда я беру в тсц копию учётной карточки. Иду к судебному эксперту. Заявляю эту машину на оценку.
Рассказываю о том’какое идеальное состояние ’ у машины. Она в лучшей комплектацию и и с нашей для лыж....перечисляю максимум ништяков.
Судебный оценивает в ’+’ к цене все ништяк.
Цена машины увеличивается кратно. Я претендую на половину. Иииии...металл останется б/мужу. Он мне не нужен!!!
Дамы! Это судебная практика.
А толку? После решения суда еще деньги забрать нужно.
котопёс• сегодня в 17:22
Ответ дляМаю натхнення
Має значення, менше мороки при розлученні
Раджу почитати ЦКУ з цього приводу, Вас чекає багато цікавих відкриттів.
Ц
Зи, по темі: ніякого значення не має, якщо йдеться про нерухомість і якщо при оформленні один із подружжя не написав нотаріальну відмову
Ц
котопёс• сегодня в 17:23
Ответ дляАноним с кешбеком
При розлученні все одно морока буде 100%
+1, ніякого абсолютно не має значення. Але на Порадниці безсмертний міф, що якщо ’записано’ на дружину, то це має значення)))
котопёс• сегодня в 17:24
Ответ дляЕлектрохарчування
І якщо автівок більше однієї, то теж краще, щоб власники були різні. Якщо раптом треьа буде продати за один рік дві машини, то теж буде податок.
Авто - так
Маю натхнення• сегодня в 17:25
Ответ длякотопёс
Ц
Нема ніяких відкриттів. Якщо частки вже оформлені , то після розлучення більше нічого робити не потрібно
Трактор Віка• сегодня в 17:25
Ответ дляЛетала_НаМетле
А йому на вулицю?
А йому гарно подумати перед тим,як кинути сім´ю. До речі, живуть вже років 20, не кидає)
Хоча може купити і нове житло.
ПростоБелка• сегодня в 17:27
Ответ дляБожа кульбабка
Саме так і буде
Бо в квартирі купленій у шлюбі на чоловіка у вас 1/2, в решта 1/2 це доля чоловіка
Тобто після його смерті його 1/2 всього придбаного у шлюбі майна ділиться між всіма спадкоємцями( і батьки, і дружина, і діти спадкоємці першої черги в рівних долях)
Делится на тех, кто претендует, немаловажно. Иногда из детей подает кто-то один или на маму ( жену) все думают оформить, люди порядочные, а родители умершего хитрые и подают вдвоем ( и отец и мать), и потом сюрприз для жены, что она получает 1/3
Замрійлива• сегодня в 17:29
Ответ дляВсеЧетко
все ваши ответы не читала. Перечила сейчас. Скажу вам так, на кого оформлять это решение каждой семьи. В моей семье муж зарабтывает больше меня, я рабатою тоже, но гараздо меньше так как на мне еще дети, но оформляется тоже все на меня, муж оказывается по договору розподилу майна, и на это есть свои причины
Трактор Віка• сегодня в 17:31
Ответ длякотопёс
Ц
О, ще один теоретик підтягнувся.
КучМала• сегодня в 17:31
Ответ дляТрактор Віка
Якщо оформлено в долях, то при розлученні взагалі нічого не ділиться і жодної мороки.
И кто теперь живёт в этой квартире?)
котопёс• сегодня в 17:32
Ответ длялюбименькая
Мене турбує не розлучення
А якщо помре, щось станеться
Що мама не відмовиться від своєї долі.
А якщо помре, щось станеться
Що мама не відмовиться від своєї долі.
Якщо його мама буде на той момент пенсіонерка або інвалід, то вона в будь якому випадку матиме безумовну, гарантовану законом, частку. Причому незалежно від наявності заповіту. І не на записане, а лиш на частку від його 50% зі спільного подружнього майна.
В такому випадку, якщо переживайте, то - шлюбний договір оформляйте або по дарчі хай чоловік все на Вас оформляє. Або, якщо йдеться про придбання, нотаріально підтверджує, що куплене за Ваші особисті дошлюбні кошти. Але тоді можуть бути питання щодо підтвердження походження коштів
Трактор Віка• сегодня в 17:35
Ответ длякотопёс
Якщо власність зареєстрована на дружину, то вона може реєструвати будь кого у цій квартирі без згоди чоловіка. Чоловік де без згоди жінки власниці зареєструвати своє місце проживання не зможе. Чоловік не зможе укласти договір на обслуговування в комунальних службах, отримати дозвіл на встановлення лічильників, звернутися за перерахунком за комуналку. Далі цікавіше. Якщо вони розлучаються, то жінці нічого не потрібно робити - вона і так власник. А ось чоловік має 3 роки, щоб заявити своє право на свою частину майна. Поцікавтеся скільки це коштує. Якщо він цього не зробить, то жінка може розпоряджатися майном одноосібно, як хоче. Дозвіл колишнього їй не потрібен. Якщо жінка помре, то її батьки і діти від інших шлюбів (якщо є) можуть претендувати на спадщину. Якщо помирає чоловік, то його батьки та діти від попередніх шлюбів не претендують ні на що.
То що там про ’не має значення’ хто власник?
котопёс• сегодня в 17:36
Ответ длялюбименькая
Це я розумію
Мене турбує те що на мою квартиру яку я зараз з чоловіком купую, в разі чого буде і його сестра
А не тільки діти мої і я
Не на квартиру, а на частку в половині квартири. Цікаво, а чоловік в курсі, що його вже хоронять?
котопёс• сегодня в 17:38
Ответ дляМаю натхнення
Для цієї ситуації не важливо на кого буде оформлено. Хіба що оформите на себе через договір дарування, тоді його мама не буде спадкоємцем
Цікаво, яке наївне вліпило під Вашим постом свій синьомордий автопортрет?
котопёс• сегодня в 17:39
Ответ дляПургену мне
Шлюб, це лотерея. Я б не ризикувала. На жаль, маю два приклади перед очима, коли після розлучення жінки залишились без нічого, хоча фінансово вклались більше. В обох випадках суд встав на сторону чоловіка, бо всі покупки оформлені на нього. Обидва розлучення були несподіваними - прийшла нова співробітниця і чоловік втратив голову від кохання.
Ну не розказуйте казки про ’було оформлене на нього’. Просто Ви не в курсі, ЯК було оформлено
Трактор Віка• сегодня в 17:39
Ответ дляКучМала
И кто теперь живёт в этой квартире?)
Це треба у власників запитувати. Вони можуть через суд виділити свої частки в натурі і вирішувати що робити зі своєю часткою , можуть між собою домовлятися хто залишається, хто йде. Але право власності на майно у них зафіксоване і можна продавати, дарувати, заповідати свою частку без згоди іншого співвласника.
котопёс• сегодня в 17:39
Ответ дляПочтальЁнша
А при чем тут сестра? Это не первая очередь родства
Так автор написала вище, що за рахунок частки свекрухи
котопёс• сегодня в 17:40
Ответ дляАноним с кешбеком
Буде ділитися 50% ваше, а його доля між вами, мамою и вашими дітьми.
Він може заповіт написати на вас.
Якщо батьки інваліди або пенсіонери, то тим заповітом можна буде лиш підтертись автору, на жаль
котопёс• сегодня в 17:45
Ответ дляПростоБелка
Это вообще весело, в плане наследства. Нужно сначала поделить то, что делится, выделить вашу часть как супруги, а уже его часть делить на всех. Но есть одно жирное НО, как, например, приватизированый участок земли под домом. Он только собственность мужа))
Участок - тільки в тому випадку, якщо він був виділений місцевим органом.БЕЗОПЛАТНО. Якщо був куплений в шлюбі, тоді ні. Якраз восени продали ділянку під будівництво, а зараз продамо другу.
Першу чоловіку виділила селищна рада по його заяві і моя згода не була потрібна. Друга - куплена в шлюбі: як на придбання, так і на продаж потрібна згода одного із подружжя
ПростоБелка• сегодня в 17:48
Ответ длякотопёс
Но кто об этом думает когда приватизирует и строится? Потом на дом одно количество желающих, а на участок под ним другое. Та еще веселуха при продаже.
котопёс• сегодня в 17:51
Ответ дляЩаслива Я
Дамы! Это судебная практика.
Так і є, сусід так не то продав, не то подарував машину братові, все одно потім дружині сплачував половину від оціночної вартості.
Я в деталі не виникала, бо воно мені 100 років не потрібне, просто він сам плювався і жалівся всім)))
котопёс• сегодня в 17:52
Ответ дляБесбардак
Может вам еще выписки из банка предоставить? Вы серьёзно сейчас предполагаете что я буду отвечать на такой вопрос неизвестно кому в интернете? Тем более что это вообще никакого отношения к делу не имеет. Вы еще спросите в каких позах мы с мужем сексом занимаемся и как часто. Причем именно вот таким тоном как вы спрашиваете. Ото вы смешная, капец 🤣
А могли двома словами: заробив чоловік))))