любименькая• вчера в 08:52

В шлюбі, при покупці все оформлюється на чоловіка- ви б піднапряглись?

Чи все рівно, бо в шлюбі
котопёс• вчера в 17:54
Ответ длялюбименькая
Я в щоці
Ви мені зараз відкрили очі
Поменше на безграмотні юридичні бздури шокуйтесь і очі відкривайте
Бесбардак• вчера в 17:54
Ответ длякотопёс
А могли двома словами: заробив чоловік))))
Вас тоже чужое имущество беспокоит? Своего нет))?
Манка Я• вчера в 19:32
Автор в случае развода вам нужно будет подавать на раздел имущества....только так можно получить своё
Добрая свекровь• вчера в 20:25
Все было записано на мужа. При таком -50/50, а вот потом он мне все подарил и теперь я 100%
Добрая свекровь• вчера в 20:27
Ответ дляЗамрійлива
не, давайте не так. Давайте так. Вы родите троих детей в браке, посидите в декрете, по садикам, школам, кружкам побегаете,посидите на больничном, не построите себе каръеру в отличие от мужа. он то построит ему ничего мешать не будет, заработает на квартиру, купит ее, оформит на себя, а лет через двадцать он найдет себе молодуху, а вас с 3 детьми под зад на улицу со своей квартиры? Согласны?
Все что куплено в браке делится между мужем и женой.
Другой вопрос- если ваш муж не захочет продавать и делить квартиру, даже если она будет записана на вас вы ничего не сделаете.
КучМала• вчера в 23:26
Ответ дляТрактор Віка
Це треба у власників запитувати. Вони можуть через суд виділити свої частки в натурі і вирішувати що робити зі своєю часткою , можуть між собою домовлятися хто залишається, хто йде. Але право власності на майно у них зафіксоване і можна продавати, дарувати, заповідати свою частку без згоди іншого співвласника.
Так опять всё сводится к тому что нужно с мужем договориться чтобы продать квартиру, потому что долю в квартире фиг продашь. И будет эта квартира стоять закрытая
Трактор Віка• вчера в 23:55
Ответ дляКучМала
Доля в квартирі краще, ніж її відсутність, і гірше, ніж одноосібне право власності. Свою долю можна продати завжди, навіть без згоди іншого співвласника, питання лише в ціні.
Якщо ж власником записали чоловіка, то жінка ризикує залишитися без нічого, хоч квартира і придбана в шлюбі. Нема у неї грошей на суди - через 3 роки чоловік може продати те житло як своє власне, не запитуючи її згоди.
У випадку сумісної власності він буде змушений домовлятися з жінкою. Тому цей варіант однозначно кращий для жінки, ніж все записати на чоловіка.