Щебетушка• сегодня в 13:13

От і я дозволила квартирантам собачку))) в понеділок прощаємось

В шоці з теми про квартирантів і кота якого не дозволяли заводити і те що там є люди які виправдовують квартирантів і пишуть автору « ашотаковакотікіцелюбов».
В мене жив хлопець, прожив три місяці, в мене умова - без тварин. Тут він вирішив зʼїхатися з дівчиною, але в неї маленька собачка, пісяє на пеленку і все таке. Умаляли/ благали. Ладно, дозволила.
Сьогодні зайшла чисто випадково до них. Подушка від дивану лежить на підлозі і ще затяжки на ній. На моє питання: що це?
- на еій спить собачка. Чесно, я оуіла.
Попросила в понеділок звільнити квартиру))
Пекельнi Борошна• 2 часа назад
Почитаешь такие темы и сразу понятно чего можно ожидать от основной массы арендаторов. Всем пофиг на чужое имущество
Золота орда• 2 часа назад
Ответ дляЛаскове телятко
А если на подушку будет ссать на диване пьяный человек, но она будет лежать НА диване? А если я положу подушку на пол , и буду на постоянке на ней сидеть, кальян курить?
обычно когда сдают на людей смотрят , у меня хороший ремонт сдала женщине которая живет одна , поверьте там чистота , кальян не курит ...
Снежнакомка• 2 часа назад
Ответ дляДуболом
’Зашла чисто случайно’ с проверкой? Учитывая что люди платят аренду - трешак.
Правильно что зашла ,ее квартира вот и проверила
автор Щебетушка • 2 часа назад
Ответ дляДуболом
В чому трешак і про яку ПРОВЕРКУ ви пишете?
Ластоноша• 2 часа назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Если бы я притащила собачку в арендованную квартиру то я бы потрудилась купить для нее отдельную лежанку, которую можно положить на пол. Это не значит что собачка не залезет на диван, но осознанно использовать для лежанки то что не предназначено, еще и чужое, это дичь.
Чем отличается подушка от дивана? Дичь это то что авторица вытворила.
Я б яйцо со шприцем быстро бы вспомнила при выселении таким способом.
Мама фіфті цента• 2 часа назад
Ответ дляЗрадорозганячка
Вас так удивило, что собака спит на подушке и подушка собаки с затяжками? Ото трагедия века и невероятный ущерб
Ось тому я для квартирантів не купую нічого нового,все старе і б.у. І вам.автор,раджу.бо ось такі нічого чужого не цінують.Вона цей диван не купила,гроші в нього не вклала,а зараз диван маленький більш менш односпальний з хорошою якістю стартує від 20 тис(не паралон). Ось таке мурло буде писати-а шотакова і невероятній ущерб. Сама купи диван,виділи свою подушку під чужу собаку і хай так буде. Автор,це хами,бидлота. нічого гарного інового таикмне можна. Бо воно не цінить,бо воно не її.
Мама фіфті цента• 2 часа назад
Ответ дляОхиИВздохи
Що з тобою диванний подушкою ставиться? Іноді від дітей більше збитків чим від тварин
свою віддайте сусідській собаці. а потім на ній ляжете
Ласкове телятко• 2 часа назад
Ответ дляЗолота орда
А НЕ хорошие все на улице живут?)
Ластоноша• 2 часа назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Не пофиг. Но автор жжет не по децки. Чем отличается собачка посидела или хозяин собачки? Или собачка на диване спит? Вобще непонятно. А еще интересно, что за ткань на обивку, что собака затяжку сделала. Ладно бы кот. Но собака.
Золота орда• 2 часа назад
Ответ дляЛаскове телятко
А НЕ хорошие все на улице живут?)
мне честно все равно , я сдаю не бабушатник , поэтому выбираю адекватных
автор Щебетушка • 1 час назад
Ответ дляДуболом
Не верю, что они сами позвали и при этом не подготовились.
Цікаво для чого мені ваша віра?
Напевно не підготувались, бо такі як ви, нічого страшного в тому щоб використати моє майно в якості лежанки для собаки вони не бачать, тому я і попросила їх на вихід
Весотехник• 1 час назад
Ответ дляЛастоноша
Сейчас мы автора напугаем этим яйцом, она в понедельник со своей собачкой прийдёт, будет все углы обнюхивать
Ласкове телятко• 1 час назад
Ответ дляМама фіфті цента
она не свою отдала, а купленую под бизнес, для получения выгоды, соответственно бизнес подразумевает износ, амортизацию, усушку, утруску, потери..... и много еще головной боли.
автор Щебетушка • 1 час назад
Ответ дляЛастоноша
У вас яйцо со шпріцом в голові застрягло
Ластоноша• 1 час назад
Ответ дляМама фіфті цента
Это подушка не для лежать, а вместо спинки на диване, насколько я поняла. Вообще не вижу проблем. А вот то, что собака умудрилась сделать затяжку, возник вопрос, шо за хлам стоит вместо дивана, за 3 коп, над которым так трусится автор
Ластоноша• 1 час назад
Ответ дляЩебетушка
Главное, что бы у вас в щелях оно не застряло. Со своим я быстро разберусь. А вот вы 😂
Мама фіфті цента• 1 час назад
Автор,я заходжу до орендарів щомісяця.тільки налічка. для мене це неприпустимо. я б теж розпрощалася. люди чуже не цінують. тут кричать,що має все бути нове і гарне,але його знищать за рік.ось таких пару квартирантів з собачками,і з дивана і з подушок буде срань.подушка велика на сьогодні коштує від 1 тис грн.чому я маю за неї платити? я купил анову річ і хочу мати такий самий вид. Бо прийдуть наступні і будуть коверзувати,вимагати нове ,а я дам ту подушку,на якій спала собака.
ось тому, автор,квартирантам нічого нового і дорогого не можна ставити.угроблять будь яке,старе хоч не шкода. .і ще будуть писати-ашотакова,нічого тій подушці не буде..95 %живуть за принципом-не моє не шкода. А вам раджу навідуватися щомісяця за домовленістю, бо це ВАША власність і ви за неї відповідаєте. Бо деякі квартиранти чомусь вважають, що якщо вони платять оренду, то це їх власність))раптом))), хазяїн приходити не має права і вони з майном можуть робити все що завгодно.-стелити псам,ламати,трощити.Робіть висновки.
собака мусить мати свій лежак.
Кицюююня• 1 час назад
Нам дозволили кішку, вивезли з окупації, але квартира яку ми знімали вже нічого не втрачала. І як хтось там вище писав, кішка не наробила стільки, скільки наробили ми… Це нормальний знос житла, але факт залишається фактом.
Головне, це не ставити перед фактом, а домовлятися з початку. Ми були готові фінансово компенсувати збитки за кішку, але не було нічого.
Зараз 3 роки в своєму житлі. Спочатку була наша старенька кішка, яка спала практично весь час. Від неї не лишилося жодних слідів. Потім взяли мале кошеня. То вона літала по хаті…. Штори, тюль…. трішки подушки від дивану. Як подорослішала, то фактично якщо зараз її забрати, то слідів перебування кішки не буде. 2 місяця тому взяли ще котю. Цей по темпераменту такий, що йому взагалі нічого не потрібно. Кігті тільки когтеточка, туалет знає. Якщо б здавала житло, хз чи дозволила б.
Кицюююня• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Воно так і є, на жаль😢. Мало хто переживає за не своє
Україна наше все• 1 час назад
Ответ дляПолюю на дрони
Сочувствую мы снимали квартиру 5 лет так ни коты не собака столько не сделали как я и дети подростки
Как интересно.
Я снимала 3 года с годовалый ребёнком, до его 4х лет. И мы не сделали ничего, залог нам вернули до копейки, потому что все было так, как когда мы заселились.
И что вы за люди такие?
Тоскующая• 1 час назад
Ответ дляПригощаю кашею
Ну, и проблема, зеркало и грязь. Сказали купить новое и помыть хорошенько и все.
Разве нет?
Ну побольше чем та подушка.
Ласкове телятко• 1 час назад
Ответ дляМама фіфті цента
собака мусить мати свій лежак.
А вы создайте фоп, нормальный договор аренды, с прописанными пунктами ущерба, платите налоги и спите спокойно, можно и не ходить.
Allein74999• 1 час назад
Ответ дляЛастоноша
🤦🏻‍♀️ Воспитывать с детства Котов не пробовали? Всю жизнь живут кошки. Ни одна когти где попало не точила, по столам не лазила. Про холодильник вообще промолчу
Думаете речь понимают? Или наподдать надо было?
Кицюююня• 1 час назад
Ответ дляЛаскове телятко
Якщо зараз приймуть 5% податку від оренди, то багато хто буде саме так і здавати. І це дійсно вихід і гарно б було
автор Щебетушка • 1 час назад
Ответ дляЛастоноша
Думаю вам більше 30, а ви так і не розібралися, вже і не розберетесь.
Мама фіфті цента• 1 час назад
Ответ дляЛаскове телятко
договір є. але ваш фоп не врятує вас від срача. якщо не навідуватися,то гімно буде на стелі. колись квартирант здав мою квартиру в суборенду. я це вичислила зразу.а він думав,що я йому здала і забула. вигнала обох.
автор Щебетушка • 1 час назад
Ответ дляЛастоноша
У вас ще хлам в голові разом яйцом і шпріцом
Пекельнi Борошна• 1 час назад
Ответ дляКицюююня
Кицьки теж різні бувають. У нас квартиранти без дозволу завели, так та кицька пісяла де хотіла. Потім дуже складно було привести все до ладу.
Ластоноша• 1 час назад
Ответ дляAllein74999
Думаю, что у вас и с детьми проблема в воспитании.
Мама фіфті цента• 1 час назад
Ответ дляКицюююня
і відповідно сума оренди підніметься на 5%.ніхто своє не втратить. все ляже на того хто селиться