Мой завтрак• 27 февраля в 14:16
Девочки, подскажите, кто пил добавки для сна, кроме мелатонина?
Что реально помогало уснуть без тяжёлой головы утром?
Петриківна• 27 февраля в 14:26
в мене на стресі дуже погано із сном було, не можу передати як..ні заснути, ні спати глибоко не могла..мільйон раз прокидалась вночі і годинами не могла заснути, думки тараканами по голові відразу бігали.... Навіть коли пила снодійне перед сном.
Що допомогло практично з 1 дня
1) психотерапія в ютубі, я почала дивитись відео, як пережити саме мій тип стресу, самоаналіз, списані зошити, медитації..... В перший день я години 4 цьому присвятила, психоаналізу свого нутра
2) ввечері магній 250mg + мелатонін 5mg
І я спала до ранку. Вперше за 2 місяці я поспала! зараз я рахую кожну ніч вже. Сьогодні була восьма із повноцінним сном. Восьма поспіль! Боже, це таке щастя спати.... Вранці я стала повна сил, без важкої голови. Психотерапію із своєю головою продовжую кожен день.. До цього одні таблетки мені такого сну не давали.
Що допомогло практично з 1 дня
2) ввечері магній 250mg + мелатонін 5mg
Радикальная• 27 февраля в 14:28
12 годин на свіжому повітрі в русі. Гарантовано будете спати. Після ліків будь яких важкість. Зараз в лікарні на крапельницях щоб знову спати по ночах. Організм сказав мені стоп.
Посудомойка• 27 февраля в 14:31
Если говорить про таблетки, то именно химия помогает, травки-муравеи, магний, мелатонин- эффект плацебо. Если причина психологическая- то психотерапия гараздо эффективней мелатонинамагния и проч
Зліпок ступні• 27 февраля в 14:56
У меня тоже психологическая причина была, мужчина токсичный, все мысли были туда, тревожность. Тоже убирала с помощью проработки себя из видосиков из ютуб, Боже благослави тех людей, кто выкладывает материал бесплатно для саморазвития.
Из лекарств ничего не помогало, ни мелатонин, ни настойки трав из аптеки ни глицесед, ни магний,только внутренняя работа