МадамОхмури• вчера в 17:34
Всі сюди!! Тут покращення! Вже в березні в Україні готові підвищити ПДВ
❗️Готуйтеся: вже в березні в Україні готові підвищити ПДВ, а військовий збір 5% хочуть залишити назавжди — навіть після завершення війни, — ЗМІ
Україна погодилася на нові податки й жорсткі реформи заради 8,1 млрд доларів від МВФ:
📍запровадять «податок на OLX» — доходи з онлайн-платформ оподатковуватимуть;
📍скасують пільгу на посилки до 150 євро — покупки з-за кордону стануть дорожчими;
📍ФОПів із більшим оборотом зобов’яжуть платити ПДВ;
📍військовий збір 5% хочуть залишити назавжди, навіть після війни;
📍посилять контроль за рахунками та податковими операціями;
📍перепишуть Трудовий кодекс і жорсткіше боротимуться з «прихованою» зайнятістю;
📍антикорупційні органи отримають нові повноваження, НАЗК чекає аудит;
📍ухвалять повноцінне регулювання крипторинку.
Усю цю податкову реформу планують ухвалити вже в березні 🤯
Україна Online
КаРаКаТиЦа• сегодня в 02:29
Ответ дляЗадолбулька
О, то не чого вам плющить, що хтось може собі це дозволити))) Народіть ще парочку, посидите в своє задоволення)
Только такие тупые как вы находят удовольствие от отупения в декретах