Мати драконів• Изменено вчера в 10:38

Хейт застрявших в ОАЭ, на Востоке - в чем прикол?

В инсту, тик-ток хоть не заходи. Наши люди, украинцы, снимают видео, что они застряли семьями на отдыхе (кто в Тае, кто в Шри, кто в Эмиратах), что авиакомпании морозятся, никаких возвратов денег либо альтернативных маршрутов полетов не предлагают, а в комментариях просто бездны ада.

- а вот нефиг было шастать, от войны они устали, отдохнуть решили, хаха
- бедненькие, как же вы это переживете, всем Краматорском за вас волнуемся
- бабки есть на отпуск - найдете и на билеты, или может вам задонатить?

Что с нами случилось? Почему мы так реагируем?
Творю чудеса• вчера в 11:41
Ответ дляЩебетуха
.
Час вже всім країнам дати можливість таки українцям вирішувати свої проблеми дійсно самим
Щебетуха• вчера в 11:41
Ответ дляДивне створіння
Це ж і їжаку було зрозуміло. Це ж схід. Там ігри без правил.
Дивні люди що гадають що сьогодні завтра цей ппць у світі припиниться
Мания-Величия• вчера в 11:43
Ответ дляtereska
Україночки, вони такі ж україночки…
Кожна тема вже йде в паралель з висловом «Як гарно, що у сусіда корова здохла»… Уся суть, і це лише один із форумів, а що по іншим.
Закриті аеропорти до Пн середини дня.
Син повинен 9.03 заїхати, щоб не анулювалась віза і тут таке. Трохи паніки посіяно. Ніхто не очікував таких ударів, але слава усім богам, що було чим перехоплювати ті ракети та збивати безпілотники. Навіть в нас в Шарджі ті пожежні машини літали колонами((
Школи та вузи переведені на дистанційне навчання, туристичні місцевості та парки закриті, пляжі теж.
В аеропортах вчора була страшенна паніка, а це ще здоровенний транзитний хаб. Я думаю, що упорядкують та компенсують туристам усе витрачене, допоможуть розміститись, про це влада додатково повідомила.
Не радійте з горя інших, треба бути людяними до останнього!
Прекратите истерику, и не придумывайте того, чего нет, приплетая эту дохлую корову в любую тему.
Мастер Пис• вчера в 11:41
Ответ длямаминаБубочка
Я не бачу хейту. Описане вами скоріше лаптєногих демонструє
Це означає лише одне - багато українців перетворилися на лаптєногих
А що таке?• вчера в 11:41
Ответ дляЩебетуха
Это да. Он только начинается. Только разворачивается.
Дивне створіння• вчера в 11:41
Ответ дляНеКонец-Света
Вы выехали из Украины до 2014?
Якби я виїхала з України, то певно б теж сиділа десь ОАЕ і як автор стинала про злий і не справедливий світ. А так як доводиться сидіти у війні, то волею неволею слідкуєш за всіма «геостратегами» світу. Бо твоє життя залежить від їх рішень.
Щебетуха• вчера в 11:41
Ответ дляВеселуха Муха
Війна не додає емпатії.
Українці і до того не були дуже співчуваючими.
Але з настанням війни багато стали жорсткими. Але це нормально у цих обставинах, хоча і нажаль.
Я, коли почалася війна, собі пообіцяла, у першу чергу, залишитися людиною, зберегти свою емпатію, наскільки це можливо. Це дуже важко. Світ несправедливий.
Зачем жалеть тех кого не за что жалеть и кто не жалеет тебя?
Мания-Величия• вчера в 11:41
Ответ дляТворю чудеса
Тепер ясно все що болить
Ну так лечись активно и выздоравливай, чтобы ничего не болело.
Единорог помог• вчера в 11:42
Ответ дляНеКонец-Света
А вы знали, что может быть война и затронет ОАЭ?
А ви на 5 році повномасштабної війни ще не зрозуміли, що може бути все, що завгодно?
Веселуха Муха• вчера в 11:43
Ответ дляЩебетуха
Ваше право робити так, як ви того хочете.
Я не можу не співчувати, коли у людини щось погане сталося. Це моя базова навичка, котру я намагаюся зараз втримати, не дивлячись на свої проблеми.
Білка в колесі• вчера в 11:45
Маааасквичка в инстаграме ныла, что дети с няней, а она в круиз полетела и поплыла за 300 евро. Домой хочет
Ну мы тоже хотим домой, 5й год уже. Пусть немного встряхнутся. Что не так?
Ее дети к маме хотят, а мой ребенок хочет к папе и домой. И что? Вчера весь день в Харькове прилеты. Повтрюсь, 5й год пошел.
Щебетуха• вчера в 11:44
Ответ дляА що таке?
Самое большое испытание человека - стать и быть человеком. Вы правы.
Человек что сидя на условных Мальдивах пишет людям из условных Краматорсков и Херсонов, как ему плохо и чтоб они пожалели - полный неадекват без грамма эмпатии.
Единорог помог• вчера в 11:45
Ответ дляМати драконів
А сколько надо иметь с собой? 5 тысяч? 10? 15? Так у меня вообще столько нет. Даже дома в копилке
Поняття не маю, скільки вам потрібно мати. І головне, не дуже розумію, чому саме я повинна вам це вираховувати
А що таке?• вчера в 11:45
Ответ дляВеселуха Муха
Есть еще другие навыки - здравомыслие, чувство самосохранения, умение определить где враг и недоброжелатель, где подлец и лжец.
НеКонец-Света• вчера в 11:45
Ответ дляЕдинорог помог
Нет
Білка в колесі• вчера в 11:46
Ответ дляЩебетуха
Так а если деньги закончились, ему и правда домой надо под те же ракеты. В чем радость?
Щебетуха• вчера в 11:46
Ответ дляТворю чудеса
Мы и так это делаем, без вашего вонючего участия. Только вам тут как медом намазано
Ох вы и крысы
Веселуха Муха• вчера в 11:46
Ответ дляА що таке?
І що? Воно якось заважає?
Ще раз повторюю.
Ви маєте право робити так, як вважаєте за потрібне.
І я маю це право також. То і роблю так, як хочу.
Единорог помог• вчера в 11:46
Ответ дляМания-Величия
Да, пока они не поставили нас на размен, было краще и без их подачек.
Отвалятся, и всё наладится. Но не для всех, кому то дадут пинка под откормленный патриотичный зад, и отправят еднисть демонстрировать по месту жительства. Опять здесь мудозвон свой включите, что к вам не эмпатичны
У вас пропагандистський припадок? Мєтодічки нові підвезли, чи що?
Единорог помог• вчера в 11:47
Ответ дляТворю чудеса
Кому б про розум роздумувати
Дайте вгадаю. Точно не вам?
Щебетуха• вчера в 11:48
Ответ дляВеселуха Муха
Послушайте, у нас совсем рядом погибают люди, дети, животные, находятся в опасности. Нет, давайте пожалеем каких-то идиотов что поперлись греть жопы на пляжах Катара.
Лама_мама• вчера в 11:49
Ответ дляТворю чудеса
Вам відомо чи для подруги це невелика сума ?
Та яка різниця, велика чи невелика!
Хай радіє що це все там її не застало і на голову не прилетіло.
Дивне створіння• вчера в 11:49
Ответ дляЩебетуха
Мільйон відсотків. У когось хліб черствий, а в когось перли дрібні.
tereska• вчера в 11:49
Ответ дляЩебетуха
.
Вам на плєвать точно, ви би навіть нічого не відписували, а так в кожному своєму повідомленні про це волаєте.
Кожен обирає собі шлях та робить своє життя максимально наповненим.
Тут не відсиджуються, бо не оформляють та не допомагають нікому. Так що мимо, ви обрали свій шлях залишитись, ми обрали працювати за контрактом ще в не так далекому 2019 році і в компанії, яка працює на допомогу Україні.
автор Мати драконів • вчера в 11:50
Ответ дляБілка в колесі
Причем тут москвички? Пост о хейте к киевлянкам, одесситкам, харьковчанкам, которых война застала на Востоке.
Невидимка Майя• вчера в 11:49
Ответ длямаминаБубочка
тут тоже лаптеногие отписываются в теме?
Щебетуха• вчера в 11:50
Ответ дляБілка в колесі
Как минимум есть где взять деньги, там же где и брал когда туда ехал.
Ну и безопасность не сравнить.
Білка в колесі• вчера в 11:50
Ответ дляМати драконів
Ясно, не читала.
Ждушечка• вчера в 11:50
Ответ дляtereska
Україночки, вони такі ж україночки…
Закриті аеропорти до Пн середини дня.
таке велике горе, що пляжі та парки закриті ? живі, здорові- слава богу. бо не всі живі. от ви радієте, що є чим ракети перехоплювати, та дрони збивати. а ті батьки, чії діти від збитих обламків чи перехоплених ракет, які влучили в школу чи садочок, загинули чи поранені- не дуже. війна- це завжди погано. де б вона не була. але точно- не саме більше горе, що в когось відпочинок зірвався.
Білка в колесі• вчера в 11:50
Ответ дляЩебетуха
Ну и безопасность не сравнить.
Ну на отпуск были, вот и поехала например, на пару недель, потом нужно ехать обратно работать, на 2й срок денег нет.