З вишневого садка• сегодня в 15:13

В какой стране будет безопасно?

Очень боюсь, что война пойдет по всему миру.. Где будет безопаснее, как думаете? Есть родня в Канаде. Друзья в Португалии. Зовут к себе. Как думаете, какие страны обойдет стороной ?
Все знаю від і до• сегодня в 17:58
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Теж читали Клауса Шваба і його четверту промислову революцію?
Тільки там про війну не було, але як власність людей помножити на нуль? Війною
Так там же як раз війна один з пунктів плану ж?
АгатаХристя• сегодня в 18:01
Ответ дляВсе знаю від і до
Не у всіх. У когось не було
Ви навіть можете це написати сотню разів але факту це не змінить. Люди йшли різними шляхами і було їх мінімум 3. Тому в ста відсотків населення було як мінімум три варіанта. Уявімо що ви дружина тцкуна. Ваш чоловік щодня б´є і грузить людей в бусік і розповідає вам що в нього немає вибору. Але тцкунів в країні обмежена кількість. Люди вибирають іншу роботу, іншу поведінку, інші способи жити життя. Але він приносячи додому пачки грошей, вам буде розповідати що іншого вибору немає, що ви помрете з голоду, а його мобілізують у випадку звільнення. 90відсотків ситуацій мають 2 варіанти виходу.
Все знаю від і до• сегодня в 18:01
Ответ дляАгатаХристя
Не у кожного були три варіанти. У когось їх не було.
АгатаХристя• сегодня в 18:02
Ответ дляВсе знаю від і до
У всіх були.
1. Вакцинуватись
2 Не вакцинуватись
3. Купити вакцинацію
Все знаю від і до• сегодня в 18:02
Ответ дляАгатаХристя
У всіх були.
1. Вакцинуватись
2 Не вакцинуватись
3. Купити вакцинацію
Та не у всіх.
АгатаХристя• сегодня в 18:03
Ответ дляВсе знаю від і до
Та не у всіх.
Тільки ви не мали. Погоджусь
Все знаю від і до• сегодня в 18:04
Ответ дляАгатаХристя
Тільки ви не мали. Погоджусь
Мова не про мене.
Є люди у яких варіантів не було
АгатаХристя• сегодня в 18:07
Ответ дляВсе знаю від і до
Мова не про мене.
Є люди у яких варіантів не було
Хтось вважає, що земля пласка, а сонце ліхтар.. є адепти. Хто я така щоб з ними сперечатись?
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 18:12
Ответ дляВсе знаю від і до
Ні не було ні про війну ні про ковід. План написаний ще до 2019 року
Все знаю від і до• сегодня в 18:50
Ответ дляАгатаХристя
Пффф 100%• сегодня в 18:55
Ответ дляАгатаХристя
Мені через рік 50, не бачу сенсу смикатись і турбуватись через варіанти, як саме я помру. Ми всі тут тимчасово. Людям молодим з малими дітьми ще можна кататись.
Мені через 4 роки і я смикнулася і побудовала заново, а ви в 49 себе похоронили
пАлАвинкА• сегодня в 19:18
Можливо, у нас.
Ми, як ті лабораторні щурі, уже пройшли всі можливі знущання світу (голодомор, війни, блекаути) і знаємо, як у цьому всьому вижити.
Інші країни будуть дуже сильно здивовані з того, яким є світ, якщо вийти за межі своєї теплої безновинної латешно-тіктокерської бульбашки.
пАлАвинкА• сегодня в 19:19
Австралія- сфера інтересів Китаю. Там не буде спокійно.
Шпондєр• сегодня в 19:44
Ответ дляЗ вишневого садка
Не верю 😢
Вірте. До нас будуть їхати біженці
Железобетон• сегодня в 19:47
Ответ дляШпондєр
Вірте. До нас будуть їхати біженці
На минималку или помощь впо ?
Відморожена• 2 часа назад
Ответ дляЯниЯ
А где в Швейцарии метро?😁
Пряма гілка від Львова
Добра, коли сита!• 2 часа назад
Новая Зенландия, Австралия, Швейцария.
Пузата Хата• 45 минут назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Скажите какой у вас доход, я вам скажу сможете ли вы прожить в Португалии. И если ехать то, только пока беженцев принимает и сразу искать работу, так как вас попросят в марте 2027. Иначе приглашение на работу/ посольство, виза Д
В Португалии дорого? Не знаете, случайно, природные катаклизмы там часто?
ПАЦАНКА О• 43 минуты назад
Ответ дляПузата Хата
Смотря для кого. Дороже всего жилье. Редко, но метко. Можете прочитать, что было в этом году
Відморожена• 12 минут назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
Не будет этого. Вы что. Просто бабок сейчас поднимут, раша и амеры на коне, остальные в жопе.
Что? Раша из жопы вылезет? Да никада! Калачом их оттуда не выманите
ПП-шница• 12 минут назад
Ответ дляАгатаХристя
У випадку з ковідом він був. Якби його не було вакцинувались сто відсотків населення, а це не так. Мені авто не подарували, не купили батьки і це не шара. Я на нього тяжко заробляла. Хтось купив за тисячу долларів і їздить, хтось не купує. Але це вибір. Не вибір війна, природні катаклізми, нещасні випадки, хвороби і смерть. Вакцинацію обирали.
Це в Україні ще було лайтово, а в багатьох країнах діяли дуже жорсткі обмеження, і там не продавали довідки про вакцинацію, як у нас. В глобальному сенсі з ковіду все почалося, людей загнали в стойло, як баранів.
Відморожена• 11 минут назад
Ответ дляПочемучка
Вот в Испанию пока можно, туда пока лететь не будет в ответ)
❗️Іспанія кинула США: вона стала першою країною НАТО, яка заборонила використовувати свої військові бази для нападів на Іран і тому вигнала танкери ВПС США, що там дислокуються, — El Pais

👀
Значит США будет и их ’освобождать от диктатора’
Аноним_1859• 9 минут назад
Ответ дляПочемучка
Не будет конечно, это же у Шваба тоже прописано, сейчас всё идет по его плану.
Главный его лозунг- у вас ничего не будет и вы будете счастливы!
Слоган коммунизма)