Вітаю. Зроблю безкоштовно невеликий розклад (один для кожної людини).
Не дивлюся здоров´я, смерть, вагітність.
Питання має стосуватися Вас особисто.
Прошу чітко формулювати питання і вказувати імена та дати народження.
Ласкаво прошу!
Питання має стосуватися Вас особисто.
Ласкаво прошу!
Ответ дляCath_00
Добрий день. Можу попросити вас подивитись?
Катерина, Юрій. Він взяв паузу. Що він дійсно думає про мене, чи вийде на контакт та чи будемо ми ще разом. Дякую
Добрий день. Так, подивлюся
Дайте, будь ласка, дні народження
Ответ дляПолина5458
Світлана 1980 і Мілан 1979. Наперед дякую вам
Вітаю, Світлано
Я подивилася. І мені перспектива не дуже подобається.
Я побачила мало почуттів. Ви до нього маєте більше наміри, ніж почуття. Розглядаєте Мілана як непоганий варіант, готові до дій, подальшого розвитку, готові на серйозне продовження. Але головою, не серцем.
У нього до Вас непогане ставлення. Ви ніби витягли його з поганої смуги. Йому з Вами добре. Він навіть якимсь чином підвищив свій статус.
Не знаю, про що йдеться, але на нього Ваші стосунки вплинули добре.
Але глибини чи перспективи розвитку у щось більше я не бачу. Розриву теж не бачу.
Якщо далі діятимете так само, так само і буде і потихеньку продовжуватиметься - то краще, то гірше.
Порада від карт:
Якщо хочете побачити розвиток, прискорте події. Будьте собою, не зраджуйте власним інтересам і тримайте баланс. Обережно поводьтеся з грошима.
Порада від карт:
Ответ дляCath_00
Доброго дня, Катерино.
Я подивилася. Не знаю, чи будете разом, але не впевнена, що варто.
Вашому обранцю не варто до кінця довіряти.
Не знаю обставин, але карти показують ’поматросил’ і задоволений.
Якісь емоції між вами є, і продовження може бути. Але чи варто?
Вибачте, не дуже приємно давати такі прогнози, але таке бачу.
Полина5458• 10 марта в 17:47
Ответ дляApassionat_a
Вітаю, Світлано
Порада від карт:
Дякую вам, все так і є на даний час, як ви написали
Ответ дляПолина5458
Дякую за зворотній звʼязок
Запрошую на великий розклад
Пропоную подивитися, чи Вам варто продовжувати, а чи и дивитися на когось іншого
Чи міняти власний підхід
Запрошую на великий розклад
Чи міняти власний підхід
Полина5458• 10 марта в 22:00
Ответ дляApassionat_a
Дякую за зворотній звʼязок
Запрошую на великий розклад
Чи міняти власний підхід
Запрошую на великий розклад
Чи міняти власний підхід
Так, дякую
Ответ дляТа_й_таке
Добрий вечір! Подивіться, будь ласка, чи позитивно для мене пройде співбесіда 19 березня. Ірина.
Добрий вечір
Гляну завтра, сьогодні вже пізно
Відповім
Гляну завтра, сьогодні вже пізно
Відповім
Ответ дляТа_й_таке
Вже не актуально, перенесли на 24 березня.
Ірино, доброго дня
Глянула на 24. Пройде легко, активно, на позитиві. Не буде ’серйозного дяді’. Доброзичливо.
Шанси на отримання бажаного результату дуже високі.
Напишіть, будь ласка, про результати.
Бажаю успіху!
Напишіть, будь ласка, про результати.
Бажаю успіху!
Ответ дляТа_й_таке
Дякую, надихаюче! Відпишусь!
Добрий вечір
Як пройшло?
Ответ дляТа_й_таке
Ох, не склалось((
А мало бути добре ((((
Взагалі не було чи пройшло погано?
Ответ дляТа_й_таке
Взагалі відмінилась співбесіда, знайшлась людина, закрилась вакансія...
Дякую за зворотній звязок