Вітаю. Зроблю безкоштовно невеликий розклад (один для кожної людини).
Не дивлюся здоров´я, смерть, вагітність.
Питання має стосуватися Вас особисто.
Прошу чітко формулювати питання і вказувати імена та дати народження.
Ласкаво прошу!
Питання має стосуватися Вас особисто.
Ласкаво прошу!
Ответ дляМалинка Алинка
Дякую вам. Так , за мною складно будувати стосунки, саме тому я 10 років свідомо їх уникала і жила для себе, на волі.
Кохання заганяє мене в пастку.
Мабуть стосунки і кохання не для всіх. І треба відпустити людину.
Дякую вам!
Кохання заганяє мене в пастку.
Дякую вам!
Я би не була такою категоричною
Треба проаналізувати, чому саме так відбувається і як Ви можете це поправити
Малинка Алинка• 03 марта в 16:06
Ответ дляApassionat_a
Я би не була такою категоричною
автор, я дійсно щиро вдячна вам. знаєте, я хочу сказати, що не зважаючи на всіх, хто не вірить та сміється з таких тем, я вірю. бо це два рази змінило моє життя повністю. і лише завдяки такій самій людині, що колись на Кідстафі пропонувала розклад, я зараз та, хто я є і життя моє докорінно змінилося.
тут нема чого аналізувати - я владна, егоїстична і вимоглива. з купою комплексів та вавок в своїй голівці.
мені мало слів, я хочу щоб мене ’кружили’ і боготворили. і рахую, що той, хто має це робить - достатньо отримує від мене і повинен радіти лише тому, що я є в його житті. і так, я це визнаю. саме тому стосунки мене перестали хвилювати в певний момент життя. я усвідомлюю,що це категорично неправильно. але його очі бачили,що брали.
я пряма людина і людина якій треба емоції, щоби жити і функціонувати - завжди кажу, що мені треба увага, квіти, подарунки. і кажу, якщо чоловік не може того давати, то не треба перетягувати на себе весь мій світ і не давати мені свободи, в плані стосунків. якщо сам не можеш/не хочеш забезпечувати мене емоціями, то є варіанти інших. і всі будуть задоволені.
якщо мене і мої потреби ігнорують - то вмикається функція байдужості. бо двічі не повторюю.
Малинка Алинка• 03 марта в 16:07
Ответ дляApassionat_a
Я би не була такою категоричною
о боги, я страшна людина )
але я вам дуже дякую, все одно ваш розклад та сказане - це привід для мене задуматись вчергове.
Ответ дляKaty_Kat-e2f0
Катерина 10.08.1995 як Закінчиться ситуація з боргом
Доброго дня, Катерино
На зараз виглядає непогано. Є якийсь чоловік, який може чи має намір Вам допомогти. Є правильний курс, ідея. І якщо діятимете виважено та по правилах, все вдастья владнати.
Дивилася на три місяці.
Дуже прошу про зворотній зв´язок.
Дивилася на три місяці.
Дуже прошу про зворотній зв´язок.
Ответ дляЖАННОЧКА
Як будуть складатися відносини у Жанни 27.05.1983 і Василь 17.11.1974 в цьому році? Дякую.
Добрий день, Жанно
Я би сказала, що прогноз дуже гарний. Ви бачите Василя як перспективного чоловіка. Склалося враження, що ви багато переписуєтесь. Є відстань чи перешкода?
Він бачить Вас як мудру і яскраву жінку, з якою можна мати серйозні відносини і навіть родину.
Майбутній розвиток гарний, світлий, ’як пишуть у книжках’. Всесвіт сприятиме. Можливий стрімкий розвиток.
Але старайтеся уникати непорозумінь, завжди поступати по совісті.
Дуже прошу про зворотній зв´язок
Ответ дляnata-5a37
Яке відношення цього чоловіка до мене?Чи є майбутнє у стосунках. Дякую
Наталіє, добрий день.
Я подивилася, і у мене складаєьться враження, що Ви ставите не на того кандидата.
Вибачте, це може різкувато і проти правил. Але картинка наступна.
Ви - самодостатня успішна жінка. Хочете рівного партнера - з ресурсом і почуттями. Все по-справжньому.
Він - людина досить егоцентрична, не до кінця щира з Вами.
Відносини розвиватимуться, і навіть дуже динамічно (якщо Ви схочете продовжувати). Але можливо Вам доведеться ’відстоювати власні позиції’.
Я дивилася на 3 місяці.
Ответ дляNatalia505
Коли для мене закінчиться війна в Україні? 25 січня 1978 Вова.
Я подивилася, за яких обставин. Вийшло ’коли Ви поборите залежність, будете в емоційно стабільному стані і накопите достатньо грошей.
Не йдеться про баснословні сума. Саме достатньо
Ответ дляApassionat_a
Добрий день, Жанно
Дуже прошу про зворотній зв´язок
Даже дякую вам
Ответ дляApassionat_a
Наталіє, добрий день.
Я дивилася на 3 місяці.
я дуже вдячна вам за відповідь. Шось таке я і відчувала.
Katy_Kat-e2f0• 06 марта в 12:14
Ответ дляApassionat_a
Доброго дня, Катерино
Дивилася на три місяці.
Дуже прошу про зворотній зв´язок.
Дивилася на три місяці.
Дуже прошу про зворотній зв´язок.
Дякую вам, це батько і він дійсно допоміг мені в дуже скрутному становищі
Ответ дляKaty_Kat-e2f0
Тобто, борг закрили?
Я рада, що вдалося. Здоров´я Батькові
Katy_Kat-e2f0• 06 марта в 12:19
Ответ дляApassionat_a
Тобто, борг закрили?
Я рада, що вдалося. Здоров´я Батькові
Так, ще й у день їх з мамою весілля 🩵
Ответ дляKaty_Kat-e2f0
Так, ще й у день їх з мамою весілля 🩵
Чудово
Вітаю
Вболівала за Вас. Ви декілька разів питали у різних гілках і трохи по-різному ставили питання. Але чоловік випадав декілька разів.
Дуже дякую за зворотній зв´язок.
Вітаю
Дуже дякую за зворотній зв´язок.
Katy_Kat-e2f0• 06 марта в 13:27
Ответ дляApassionat_a
Чудово
Вітаю
Дуже дякую за зворотній зв´язок.
Вітаю
Дуже дякую за зворотній зв´язок.
І вам дякую 🤗🤗
Ответ дляMicki243
Доброго дня)
Можна ще мені?
Чи будуть хоч якісь зміни в особистому житті впродовж року? 02.09.97 Ірина
Можна ще мені?
Доброго дня, Ірино
Подивлюся завтра. Сьогодні далеко від дому і карт.
Ответ дляMicki243
Гаразд. Дякую Вам
Я подивилася, і у мене багато питань. Може треба більше контексту.
Я бачу, що Ви виходили з якихось стосунків, де була брехня. Для Вас це перебір. Хочеться нового, гарного, приємного. І Ви ніби бачите можливий варіант, але здається, більше переписуєтесь. Відчуваєте закоханість, підйом.
Змін протягом року буде багато, але якихось порядних відносин, які би Вас влаштовували на 100 відсотків, я не бачу. Нажаль.
Разом з тим випало багато старших арканів. Тобто, важливі події будуть. Все залежатиме від Ваших виборів.
Дуже прошу про зворотній зв´язок.
Ответ дляApassionat_a
Дуже прошу про зворотній зв´язок.
Я зараз самотня. Вже давно без відносин.
Так, ви праві, варіант є. Чоловік хороший, добрий. Але старший за мене на багато. В мене до нього не має ніяких почуттів абсолютно, ну от не можу я бути з ним. Ми зараз просто переписуємось, як друзі.
Ответ дляMicki243
От, влясне. З почуттів випадало пересичення
Зараз Ви не самотня, а вільна. З Вашого дозволу, давайте трохи підкорегуємо програму )))))
Найближчі 3 місяці плануєте поїздку?
Ответ дляApassionat_a
Найближчі 3 місяці плануєте поїздку?
Хотілось би в поїздку.... Але так складаються обставини, що наврядчи це вийде
Ответ дляMicki243
Постарайтеся щоби вийшло. Вам це піде на користь. І просто для Вас, і може бути щось романтичне.
Це перші три місяці від сьогодні.
Другі три - це про дружбу.
Треті три теж можуть бути відносини, але це більше досвід, ніж велике майбутнє.
Це перші три місяці від сьогодні.
Другі три - це про дружбу.
Ответ дляApassionat_a
Це перші три місяці від сьогодні.
Другі три - це про дружбу.
Це перші три місяці від сьогодні.
Другі три - це про дружбу.
Я буду рада навіть і цьому
Дякую вам))
Ответ дляMicki243
Я буду рада навіть і цьому
Дякую вам))
Треба дякувати Долі за будь-який досвід. А у Вас я поганого не бачу.
Я часто кажу людям, що не раджу великих розкладів, через емоційний стан.
Вас би я запросила. Мені здається Ви емоційно стабільна і готова відкрити собі шлях до щастя. Тут можна і треба розібратися - що підкорегувати, щоб направити Долю в ТЕ русло.
Ответ дляApassionat_a
Я не проти
Полина5458• 09 марта в 01:22
Доброї ночі, вибачте, а мені можете, будь ласка, зробити розклад на стосунки з чоловіком? Ми якби разом: спілкування, зустрічі, але не вистачає чогось глибшого. Чи будемо далі спілкуватися, в такому ритмі, як зараз чи будуть серйозні стосунки чи розійдемося взагалі? Світлана, 45 років. Наперед дякую
Ответ дляПолина5458
Добрий день. Зроблю ввечері.
Імена, дати народження нампишіть, будь ласка
Полина5458• 09 марта в 19:36
Ответ дляApassionat_a
Добрий день. Зроблю ввечері.
Світлана 1980 і Мілан 1979. Наперед дякую вам
Ответ дляПолина5458
Важливіший не рік, а знак зодіаку - день і місяць.
Якщо не хочете тут, напишіть у приватні.
За пару годинок подивлюся