Завжди мало• 03 марта в 09:47

Жалко діток. Не було вибору у них.

"Ця історія, що вчора розповіли колеги із Суспільного, тягне на купу емоцій, але я просто від враженням.
Це про сім´ю, яка переховувалася у прифронтовому селі Новоосиновому Куп´янського району через те, що їхній чоловік і батько ховався від мобілізації.
Але він загинув від удару російським КАБом, мама і дві доньки важко поранені і травмовані.

Російський удар зруйнував їхній будинок, 33-річна мати отримала перелом хребта та опіки, 13-річна донька - тяжкі опіки й, імовірно, втрату зору.
Є ще молодша 7-річна донька, на очах якої це все сталося, у неї легка контузія і, ймовірно, інші наслідки, психологічного характеру.
Батько, як я і написала, загинув.

Щоб евакуювати поранених матір і дітей, бійці другого механізованого батальйону 33 окремої механізованої бригади, розробили окрему операцію.
Провели розвідку, готувались тиждень і вивозили постраждалих вже з іншого населеного пункту - вночі.
З безпекових міркувань не розголошуємо, звідки відбулась евакуація.
Добре, що вивезли, зі складнощами, бо двоє з них - лежачі.

Вперше ця мама з дітьми виїхала у 2023-2024 роках, коли родини з дітьми примусово евакуйовували. А чоловік залишився в Новоосиновому.

Пізніше - повернулись і вони всі переховувалися.
"Ніхто не знав, де вони. Вони переїжджали з однієї оселі до іншої, але весь час залишалися у Новоосиновому. Чоловік дійсно ухилявся від мобілізації, тому він не виїжджав. А вона з дітьми до нього повернулася. Про те, що вони усі там, ніхто не знав: не було ані заявок на евакуацію, ані викликів на 102. До нас взагалі не доходила інформація, що вони там до того моменту, поки не прилетіло у їхній будинок", - розповіла речниця поліції Харківщини Альона Соболевська.
Через це потаємне життя 7-річна донька не пішла в школу, бо немає в цьому селі такої можливості.
Зараз дитина у близьких родичів, мама і сестра у важкому стані у лікарні.

Лишаю тут без моралі.
Страх робить з людьми страшні речі, напевне.
Чи як його коментувати."
Пасти Ла• 03 марта в 10:01
Зазвичай то ждуни, бо переховуватися від мобілізації можна в іншому місті, можна знайти роботу з бронюванням.
Госпожа Белладонна• 03 марта в 10:01
Ответ дляПомаранчова душа
Ну то чому чоловіків тут замкнули?
Вопросы к владе.
Бессмертный пони• 03 марта в 10:02
Ответ дляМетелики на душі
Чому діти мають рости в неповній сім´ї, бовладі треба чоловіки?
Зато теперь одна с тяжелыми ожогами и вероятной потерей зрения , вторая с контузией и шоком . Зато семья полная . Мать , правда , с переломом позвоночника . А так ....
графиняВишенка• 03 марта в 10:02
Ответ дляПасти Ла
До той работы мужик даже не доедет, его примут по дороге
Леді Душка• 03 марта в 10:02
Ответ дляДонька подруги
Выбор между детьми и мужем, это типа - выбирай, тебе левую руку отрезать или правую. Так себе выбор короче. Есть и третий вариант, не выбирать вообще, и это наверное в такой ситуации кажется наиболее простым выходом
Конечно, люди всегда надеются на лучшее. Крепкие дружные семьи не разделяются. Как это бросить члена семьи в беде? Что это за семья? и в радости и в горе…для многих это не пустые слова
Лукава Кішка• 03 марта в 10:04
Ответ дляграфиняВишенка
За 4 года можно было подумать об этом.
Метелики на душі• 03 марта в 10:03
Ответ дляПасти Ла
Як чоловіку доїхать до того іншого місця, якщо поліція і тцк кругом? Я в селі, коли не вийду в любий час, вони їдуть. Де їм стільки зарплати виймають, що в кожному селі по патрулю цілодобово?
Лукава Кішка• 03 марта в 10:04
Ответ дляЛеді Душка
Вот это смешно. Значит у тех, кто выехал или на фронте не крепкие семьи, мда
Леді Душка• 03 марта в 10:04
Ответ дляЛукава Кішка
На экскурсию выезжают, мать берет ребёнка и едет. Чего сидеть квочкой рядом с яйцами
Вам не понять, потому что у вас «яйца», а у других любимый муж и отец. Мой ребенок бы меня никогда не простил, если бы я бросила отца и уехала без него в безопасность
Метелики на душі• 03 марта в 10:04
Ответ дляБессмертный пони
І винна мати , а не влада, яке це зробила поставивши їм такі умови?
Вероятненько• 03 марта в 10:04
Ответ дляГоспожа Белладонна
В данном случае был у матери выбор.
Там выборы один другого краше.
Леді Душка• 03 марта в 10:05
Ответ дляМетелики на душі
Власть виновата конечно…женщина просто жила вместе со своей семьей.
Зараз на дієті• 03 марта в 10:05
Ответ дляМетелики на душі
Та мільйрни дітей сидять в Україні через те, що батько не має змоги виїхать.
100%
Лукава Кішка• 03 марта в 10:05
Ответ дляЛеді Душка
Удалено администрацией...
Зараз на дієті• 03 марта в 10:07
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ой, да хватит уже. Никто ничего в этой стране никому не должен. Тоже пора понять на пятый год войны.
Да вы просто идеальный раб
Вероятненько• 03 марта в 10:08
Как бы: ’вместе и в горе, и в радости...’
Уехала бы за границу с детьми и что-то бы у нее там пошло не так - то опять бы виноватой бы тут сделали. Или пошло бы все хорошо, то все равно нашли бы за что обгадить.
Как будто мы себя не знаем...
Леді Душка• 03 марта в 10:08
Ответ дляПасти Ла
Вы ситуации не знаете(
Когда эти «святые эвакуаторы» вывозят семью с мужчиной, как только попадают на относительно спокойную подконтрольную территорию - вызывают наряд тцк и мужчину сразу бусифицируют( недаром та семья боялась этих «помощников» и пряталась от них
Госпожа Белладонна• 03 марта в 10:08
Ответ дляЗараз на дієті
Да вы просто идеальный раб
Ура, пошли диагнозы онлайн. Давай ещё
Леді Душка• 03 марта в 10:09
Ответ дляЛукава Кішка
Удалено администрацией...
Мимо) если вы о финансовой стороне, то я зарабатываю больше мужа. Не все измеряется деньгами, но вам не понять
Скляна миша• 03 марта в 10:09
коментувати так,что воевать не должны те,которые не хотят.
смерть и увечья этих людей лежат на зелибобе и его прихвостни.
Пацелуйнитуда• 03 марта в 10:09
Ответ дляЛукава Кішка
Удалено администрацией...
Смешно)
Вы можете пытаться так оправдывать нелюбовь к мужу)
Платье Длинное бальное• 03 марта в 10:10
Ответ дляГоспожа Белладонна
Да-да, только мужчины должны подыхать хз за что, бо они ж не люди. А государство им - хер большой на палочке!
Вероятненько• 03 марта в 10:10
Ответ дляЛукава Кішка
Удалено администрацией...
Загордившихся ’плюсиков’ жизнь иногда очень сильно тыкает носом в грязь
автор Завжди мало • 03 марта в 10:10
Ответ дляШкідлива молекула
Да
Я б напевно , з прифронтової небезпечної місцини дітей би вивозила.
Госпожа Белладонна• 03 марта в 10:11
Ответ дляПацелуйнитуда
Смешно)
А любовь к мужу это остаться в потенциально опасной обстановке с детьми, зато с мужем.
Платье Длинное бальное• 03 марта в 10:12
Ответ дляЛеді Душка
Ой, да о чем вы? Тут у многих те мужчины - просто ’штаны’, которые не имеют право ни на что, кроме того, что сдохнуть. То ж не дитачки.
Директор Пляжу• 03 марта в 10:12
Ответ дляПацелуйнитуда
Смешно)
Ну , так у этой женщины все в порядке . Перелом позвоночника и ожоги - вот лучшее доказательство любви к мужу .
Менее Более• 03 марта в 10:13
Де вони зараз, в якій лікарні
Гроші треба. Влада кине, скаже оікуйтеся за свої
Госпожа Белладонна• 03 марта в 10:14
Ответ дляМенее Более
Де вони зараз, в якій лікарні
Естественно, всё будет как всегда.
автор Завжди мало • 03 марта в 10:14
Ответ дляЛеді Душка
Ну не в місті ж залишатися родиною з дітьми, де йде евакуація. І йшла раніш
Де рівняють з кабами все