Я втомилася від цього життя і з кожним роком стає все гірше
Пацаааааааан• вчера в 18:57
Ответ дляAnastasiia-9046
У мене вже опустилися руки, бо не бачу майбутнього для себе
Поверьте, сейчас большинство из нас не видит своего будущего. Тяжело всем, независимо от возраста, места нахождения и семейного положения. кому то больше, кому то немного меньше. Но все же в ваших силах как то менять жизнь. В крайнем случае в монастырь уйдите) но жизнь меняется ежесекундно и возможно завтра уже будет новый и счастливый день.
Ответ дляПацаааааааан
не буде, у мене таке життя з підліткового віку і я просто втомилася від цього марафону
Кнопкотиць• вчера в 18:59
Ответ длясама себе прекрасная
та всі так
Де всі? Выйдите на улицу, как будто и войны нет, все смеются, радуются, рожают детей, выходят замуж, жрут, пьют, ахаются.
Зоркая Зорро• вчера в 18:59
Ответ дляAnastasiia-9046
Я в Англії, але жалкую, що виїхала. Сімя не виїхала
Возвращайтесь
Кнопкотиць• вчера в 19:00
Ответ дляAnastasiia-9046
Автор, если не троллите, я вас прекрасно понимаю. Сама устала от бесконечных неурядиц, проблем.
Ответ дляКнопкотиць
я не тролю
Кнопкотиць• вчера в 19:01
Ответ дляAnastasiia-9046
Це не допоможе, бо я розумію, що в майбутній ситуації ще гірше буде. Це як костилі
Да, психиатр это продвигатель фармы, а нормальная жизнь - самое лучшее лекарство.
Хи хи, ну ну• вчера в 19:04
Ответ дляAnastasiia-9046
Мой ребенок не спит 4 года. При этом в этом году заканчивает школу, нмт, поступление. Что с Вами не так?
Ответ дляХи хи, ну ну
Я теж так колись могла, але вже ні
Ответ дляКнопкотиць
згодна з вами
Ответ дляmaggymys
Це в вас говорить депресія.
скоріше реальність
Ответ дляAnastasiia-9046
У мене немає на це сил більше
Ппи депресії є порочне коло - суб´єктивне відчуття безнадійнойсті відмовляє щось робити - відмова щось робити об´єктивно погіршує ситуацію - мозок в депресії помічає це погіпшення в перебільшеному вигляді - депресія і відчуття безсилля ростуть
Морская свинка• вчера в 19:11
Ответ дляAnastasiia-9046
Ну мені 42 я розумію що на жаль нічого з того що хотілося б немає і не буде, як так лягушка в молоці, збиваю те молоко все життя а масло так і не виходить, а змиритися що отак все життя пройшло і далі не видно якогось натяку, найкращі роки пройшли в якомусь вічному марафоні з перешкодами з думками що все буде добре ось ще трошки почекати поробити. А коли хоч трохи якійсь просвєт одразу якась незалежно від мене херня.. я стомилася і мені боляче від того що так склалося моє життя і життя моїх дітей...не так я собі все уявляла. Не можу як тут пишуть ’ножки по одежке’ .. дістало
Ответ дляmaggymys
у мене просто фізично немає сил на це
Кнопкотиць• вчера в 19:12
Ответ дляmaggymys
Есть разнве виды депрессии. Бывает, что человек ходит с трудом на работу депрессии а внутри пустота.
Ответ дляМорская свинка
я також жила думками ще з підліткового віку, що буде краще, але стає лише гірше з кожним роком
Снегопадка• вчера в 19:13
Ответ дляАнонім Секретар
І?
Сейчас на советчице на такое отвечают
’Рука в гімні’
Леплю из пластилина• вчера в 19:14
Ответ дляAnastasiia-9046
Я задрю людям які вже померли і в тому числі від ракет
А почему вы сюда не хотите вернуться, если в Англии так все плохо? Тут будет явно проще кого-то себе найти
Все возможно• вчера в 19:15
Настя, вы уже так достали, что я сброшу в наше посольство в Лондоне инфу ваши фото и пусть они вас найдут и положат в клинику.
Вы там выброситесь, или еще что себе сделаете, а потом все медиа раши гудеть будут, как бедной украинской девушке помощи вовремя не оказали.
Морская свинка• вчера в 19:15
Ответ дляAnastasiia-9046
Так отож в мене все почалося з 8років після смерті батька... Одне якесь виживання
Ответ дляВсе возможно
я напишу записку, тому не буде
ОливьЕЖечка• вчера в 19:16
Ответ дляAnastasiia-9046
я напишу записку, тому не буде
Вернитесь к родным в Украину
Леплю из пластилина• вчера в 19:16
Аж интересно стало как вы с такой депрессией получили визу и живете в Англии . Может не все так плохо? Вы работаете?
Ответ дляAnastasiia-9046
у мене просто фізично немає сил на це
Розумію, що так може відчуватись , тут два варіанти - все ж таки знайти сили на маленькі поступові кроки у бік здоров´я; погодитись на ліки з їх можливими ризиками - тому що вони можуть допомогти саме з фізичним відчуттям відсутності енергії
Ответ дляЛеплю из пластилина
Все не було так погано, у мене тут кукуха поїхала сильно плюс накопилося за всі попередні роки