Подвійна веселка• вчера в 17:36
Свечи эротикс можно кончать во внутрь?
Беременности не будет?
Вкаблучках• вчера в 17:43
Ответ дляУси Пуси
Лучше ещё презерватив дополнительно. Такие не должны размножаться
Какие такие?
Единорог помог• вчера в 17:49
Лучше, чем ничего, но очень сомнительное средство контрацепции.
Швидкоруч• вчера в 20:32
я регулярно использовала и с мужем и с любовником,
за 3 года ни одной осечки, в сумме больше 80 свечек использовано.
Есть еще с запахом розы, приятненько...
Нервогенератор• вчера в 20:55
Теж користуюсь на постійній основі багато років, проблем не було. Єдине, використовую фарматекс, бо він без такого запаху сильного. Ще таблетки у них вагінальні є. Якщо своєї змазки багато і ще +мсвічки, то може аж хлюпати, з таблеткми не так.
Блиск думки• вчера в 22:25
Ответ дляНервогенератор
А як з оральным сексом, вже не можна буде, бо смак і сама свічка буде неприємно відчуватись?
Нервогенератор• вчера в 23:02
Ответ дляБлиск думки
Якщо з запахом, то гарно відчувається. А якщо оральний, після звичайного, то можна рушником витерти і особливо відчуватись не буде. Не знаю, чоловік не жалівся ніколи, що неприємний смак.
Блиск думки• вчера в 23:06
Ответ дляНервогенератор
Та я більше про свій смак, про мінет, мабуть трохи не до кінця правильно висловилася.
Нервогенератор• вчера в 23:11
У нас просто оральний або до, або замість, після - рідко буває, щоб я чоловікові, то я вже і не сильно пам´ятаю.
Нервогенератор• вчера в 23:11
Ответ дляБлиск думки
Коли коритувалась еротексом, то запах той довго відчувався. Фарматекс не знаю, але мабуть якщо просто витерти рушником, не має бути смаку.
Блиск думки• вчера в 23:24
Ответ дляНервогенератор
Дякую, спробуємо. Мене більше лякає смакові якості таких свічок.
Нервогенератор• сегодня в 13:39
Ответ дляБлиск думки
Ну, в еротексі запах доволі сильний, думаю, він буде потім довго в роті відчуватись, а фарматекс без запаху, мені здається, там буде достатньо просто витерти рушником.