Плету корзинки• Изменено вчера в 13:33
Це вже покращення?
До 2014 року я зрозуміла, що ми ще добре жили. Зараз реально живемо у якомусь цирку з дегенератами. І все далі такі ж і пруться у політику.
Обнимашкина• вчера в 14:07
Ответ дляМанкоголік
Я считаю, что Азиров был экономистом-гением. Про весь это п-ц, который сейчас у нас, он предупреждал. И про цены на ЖКХ, и про кассовые аппараты, и про налоги, и про многое другое. Захотелось пэрэмогы, свободы и эвропейського жыття. Ешьте теперь, не обляпайтесь))))
не слабо так геній тримав курс по 8, беручи під це діло багатопроцентні позики.. І чомусь в кінці 13 в бюджеті чомусь були копійки...,
Економісти в 12-13 рр. попереджували,що курс дутий,що рвоне до 30-40....,так потім і сталося.., хоча потім курс стабілізувала ненавистна Гонтарева на 25.
--
(не у всіх пам’ять наглухо відбило.)
--
(не у всіх пам’ять наглухо відбило.)
Болтушка Му• вчера в 14:10
Ответ дляЛеся Українка
Баллотироваться может и Лупан, и Дарт Вейдер. Вопросы к тем кто за них голосует, вообще-то.
Те же, что и уже наголосовали
Обнимашкина• вчера в 14:12
Ответ длямадамГрицацуева
Ніфіга. Я в 19 навіть спостерігачем сходила на парламентські, бо цікаво було на виборців зе глянути. Чисто антропологічна цікавість була, а ніхто з знайомих не зізнавався (пізніше зізнались).
у мене знайома на днях призналась, як вони комісією,майже всим составом, підкладали бюлетні за тепершнього.... Люди ,ті що йшли, голосували 50-40, , але багато не прийшло, то вони ’допомагали ЗЕ’
Сама не знаю• вчера в 14:12
Ответ дляОбнимашкина
Всегда так было....
Пригощаю кашею• вчера в 14:18
Ответ дляМастерЮля
Хуже не будет.
б...! до болю знайомий наратив(((, вже ж було...
Вельшановна• вчера в 14:21
Ответ дляОбнимашкина
Не пиз****
мадамГрицацуева• вчера в 14:22
Ответ дляОбнимашкина
Так отож. Мені запропонували підписати чисті протоколи, до підрахунку, комісія орала на мене хором, а потім змирились і шипіли на мене весь вечір, яке я гівно. Але жорстко не наполягали. На сусідній дільниці така ж була ситуація, я з спостерігачами розмовляла.
МастерЮля• вчера в 14:39
Ответ дляОбнимашкина
--
(не у всіх пам’ять наглухо відбило.)
--
(не у всіх пам’ять наглухо відбило.)
Да что вы говорите, а сейчас у нас все ок?
Манкоголік• вчера в 14:42
Ответ дляОбнимашкина
--
(не у всіх пам’ять наглухо відбило.)
--
(не у всіх пам’ять наглухо відбило.)
Не смішіть. Курс рвонуло зовсім через інше. І Гонтарєва це людиночка, яка добре нажилася на цьому. Коли її прекрасний петрик шоколадний (який жму руку-обіймаю для ненависного путіна казав) підняв для населення комунальні аж на 70% і хвалився перед своїми кураторами про це . То хоч не виправдовуйте це шобло-е..ло
Бронетапці• вчера в 15:05
Печаль не в том кто прется в политику,а в том, что за таких голосует народ. Мне кажется люди в Африке умнее чем украинцы
Обнимашкина• вчера в 15:56
Ответ дляМанкоголік
от тільки тоді субсидії не брав хіба що лінивий..
зараз,надіюсь, всім без проблем дають?
Манкоголік• вчера в 16:00
Ответ дляОбнимашкина
зараз,надіюсь, всім без проблем дають?
Так а раніше і субсидій брати не треба було. Бо жили набагато краще. Більші зарплати, народжуваність роста, дороги і міста будувалися. Не було такої ненависті між Сходом і Заходом України. Це при петрикові цьому продажному і далі почали робити ставку на взрощення ненависті за допомогою армії, мови і віри та все продавати і віддавати нашим «партнерам» за безцінок. То хоч вже мовчіть
Та_все_ок_будет• вчера в 19:36
Ответ дляМастерЮля
Хуже не будет.
Зеленський показав що буде.І дуже хуже.
Та_все_ок_будет• вчера в 19:36
Ответ дляЧерный Ловелас
тарологинь нумерологинь будем в раду заводить, хуженебудет.
А проституток послицями відправим.Після курсів зразу.І заживьом
Та_все_ок_будет• вчера в 19:37
Ответ дляЛеся Українка
73 відсотки клінічних дебілів проголосували за чувака,який весь час глумився з України.