Благоуханочка• вчера в 14:56
Хто видаляв лазером пігментні плями?
В мене темні пігментні плями в зоні між стегнами, під пахвами, просто коричневі плями, дуже помітні
Хочу записатись до лікаря косметолога, щоб видалити їх лазером
Хто видаляв? Дійсно плями зникають геть, чи як
Новопоштинская• вчера в 15:56
Видаляла. На обліччі на скронях. Дуже боляче. Довго заживає. Повністю не пройшло. Зробила однє, а друге більше ніколи в житті робити не піду. Нехай буде, ну нафік такі тортури
Мэри Попкинс• вчера в 18:09
Ответ дляНовопоштинская
Я когда делала, то вообще спокойно лежала и не парилась, ботокс и то больней колоть.
Но доктор удивлялся, говорил, что таких спокойных единицы.
Скоро опять пойду. Повозвращалось почти все, за 2 года
Новопоштинская• вчера в 20:11
Ответ дляМэри Попкинс
Всі різні. Я ботокс взагалі не відчуваю коли колють. Уколовся та пішов. А лазер ледь витримала