Міняйловна• вчера в 15:44

Як навчитись відкладати гроші?

В мене з фінансовою грамотністю просто біда якась, я не вмію відкладати, все трачу під 0 зазвичай(
Дохід невеликий, 26 тисяч, живу з батьками, батькам даю в середньому 5-10 тисяч, можу ще купити продукти додому, все інше залишається мені.
З цими цінами я нічого не можу відкласти(
Почала заробляти сама, підсіла на люксову косметику, чимало грошей на догляд витрачаю, без цього не можу
КапитанльнаЯ• вчера в 17:59
Ответ дляМіняйловна
Щоб шкіра була доглянута
Тогда почему с мужчиной не живете?
Файно Замало• вчера в 18:28
Ответ дляВсе будет, но потом
Ви транжира, на мамину думку, а мама своїх вже скілтки наскладала, що потребує і ваших 10?
А мама за свої заощадження має оплачувати комуналку і продукти Автору, цікава позиція може мамі ще люксові косметику автору купувати?
Файно Замало• вчера в 18:37
Ответ дляМіняйловна
Зараз розрахую все.
Я отримую 26.
10 даю батькам як вклад в сімейний бюджет
Продукти купую додому це десь 2000-4000 тисячі на місяць стабільно.
Все інше моє.
Допустим мені лишається 14 тисяч, на косметику я не так часто витрачаюсь, але коли в мене закінчується все і одразу, за все разом можу віддати близько 13 тисяч
Автор у вас витрати не по доходами, ну яка косметика за 13 тисяч, якщо це половина не великої ЗП , ви або труси одягнути, або хрестик знімати, або відкладаємо, або тішимо себе косметикою.
Ви так транжирите бо у вас тил у вигляді батьків і їх будинку, якби ви знімали за 10 тисяч то за 2000 померли б з голоду. Основне правило , отримав ЗП частину поклав в конверт і забув, все, тратить те що є, якщо немає купуєм те що дешевше
Чумачечая Весна• вчера в 18:45
Ответ дляМіняйловна
Сюди входить комуналка, якісь побутові питання, залишок відклається на побут
То есть 30 тыс ежемесячно? Какая сумма коммунальных платежей в месяц у вашего домохозяйства?
Приведите пример бытовых вопросов; сколько и на какой именно побут откладывается?
автор Міняйловна • вчера в 18:51
Ответ дляПринцепесочка
И что в итоге? Вы со своей люксовой косметикой, которая вам не по карману
1) выглядите лучше остальных девушек?
2) привлекательны для мужчин больше, чем остальные девушки?
3) имеете богатых поклонников?
4) или может блог свой успешно раскручиваете?
5) или ваша внешность помогает делать супер-карьеру?

что вам дают эти траты реально? люди со стороны вообще замечают разницу или считают, вы плохо выглядите? на одежду, обувь, белье, путешествия и прочее уже не остается
Звичайна дівчина, мені подобається як я виглядаю, з іншими себе не порівнюю
В плані роботи скажу так: я продавець консультант, моя ставка чиста це 15 тисяч за 192 робочі години, так, коли я фарбуюсь люксом це допомагає мені бути впевненішою в собі, а коли я впевненіша я кращий продажник, відповідно більшу зп маю
автор Міняйловна • вчера в 18:49
Ответ дляКапитанльнаЯ
Тогда почему с мужчиной не живете?
А це якось взаємов´язано?)
В мене немає чоловіка, навіть на горизонті ніякого кавалера немає)
Це все я роблю лише заради себе
КапитанльнаЯ• вчера в 18:50
Ответ дляМіняйловна
А це якось взаємов´язано?)
Це все я роблю лише заради себе
Связано что перестанете сидеть на голове у родителей
автор Міняйловна • вчера в 18:53
Ответ дляФайно Замало
Я вже думала що якби я знімала квартиру, то це був би треш
Принцепесочка• вчера в 19:04
Ответ дляМіняйловна
Ну насколько бОльшую,если всего 26 тыс
Оно того не стоит

выглядит так, что вы мажетесь люксом, чтобы выживать
но это даже звучит смешно
Принцепесочка• вчера в 19:03
Ответ дляМіняйловна
А це якось взаємов´язано?)
Це все я роблю лише заради себе
То есть мужчинам вы не нравитесь абсолютно?
Или принципиально не хотите отношений либо интересуетесь женщинами?
автор Міняйловна • вчера в 19:06
Ответ дляПринцепесочка
Мені здається, що я не користуюсь попитом у чоловіків, зі мною фліртують, але так щоб познайомитись такого немає
Жінками не цікавлюсь, щодо чоловіків думаю що я ще просто не готова
автор Міняйловна • вчера в 19:08
Ответ дляПринцепесочка
Ну насколько бОльшую,если всего 26 тыс
Оно того не стоит

но это даже звучит смешно
Це як наркотик для мене, ці люкси це все
Принцепесочка• вчера в 21:48
Ответ дляМіняйловна
люкс фигня
премиум марки в разы лучше)