Херсон це Україна• вчера в 18:47
Європа готується до війни
Скрізь в наших новинах ці заголовки.
В іноземних виданнях ні слова про це.
Це наші розганяють?
Для чого?
В іноземних виданнях ні слова про це.
Це наші розганяють?
Для чого?
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:21
Ответ дляКофе в лобби
Ну звісно є тренувальні польоти та патрулювання кордонів
Ну звісно, ви такий знавець усього , тільки вона вже там два роки, а літати вони почали півроку тому.
Кофе в лобби• вчера в 19:22
Ответ дляЛеньГуглить_правда
У вас так все погано з інтеграцією що ви тут цілими днями сидите?))
Шукаєте тут теми для радості собі, а воно навпаки виходить?
Спортивний інтерес і спостереження
Кофе в лобби• вчера в 19:23
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Жах
В тій країні де подруга аж два роки є авіація
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:23
Ответ дляКофе в лобби
Удалено администрацией...
Вам? Ну то робіть щось з цим
Кофе в лобби• вчера в 19:24
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Вам? Ну то робіть щось з цим
Поради просила ?
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:25
Ответ дляКофе в лобби
Подумайте що буде з Україною і її економікою якщо в Європі буде війна
Все чудово буде, якщо бенефіціари цієї війни відваляться від нас, і отримають бумеранг - за ту війну, що організувала в Україні.
Чудово було все з нашою економікою до лютого 2022.
Це логіка дегенерата - з війною краще аніж без війни.
Кофе в лобби• вчера в 19:26
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Бо рашка одразу припинить обстріли , виплатить репарації і буде Ліхтенштейн
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:26
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Про які карти Трампон каже?
Зеленський має взятися за справу та укласти угоду. Я думаю, що Путін готовий укласти її. Неможливо уявити, що Зеленський є перешкодою. У вас немає карт. Тепер у нього ще менше карт, — Трамп.
І в чому він не правий?
Калинові вуста• вчера в 19:27
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
А почему вас не интересует куда теперь будем мы бежать из своей страны если ситуация станет еще хуже чем есть сейчас?
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:28
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Какое дебильное, оно ржет с людей, что 4 года живут в войне, ну ничего, скоро на своей шкуре почувствуешь!
оно днями здесь сидит, уже узнаваемое в любой теме со своими идиотскими смайликами. И гонит всё время на Украину и украинцев. Только какого все лезет на украинский форум? Видимо там с интеграцией совсем плохо, а в чатах между виїхавшими уже пересрались
Кофе в лобби• вчера в 19:30
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ванга так собі як і политичний експерт в вас
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:30
Ответ дляКофе в лобби
Бензин буде дешевий, зі всіма супутніми наслідками, якщо ви розумієте про що я.
Ухахайкина• вчера в 19:31
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Откуда вы знаете кто, где и сколько сидит? Или по себе судите, если вы целыми днями на советчице, то не значит, что и другие
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:31
Ответ дляКофе в лобби
Жах
У вас так погано з розумінням прочитаного? Чи така гостра стадія заперечення?
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:31
Ответ дляКофе в лобби
Поради просила ?
Удалено администрацией...
Кофе в лобби• вчера в 19:32
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Удалено администрацией...
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:33
Ответ дляКофе в лобби
Спортивний інтерес і спостереження
Удалено администрацией...
Ухахайкина• вчера в 19:34
Ответ дляАдляВасЯникто
Мужчина которые спрятались в Европе будут воевать за нее.
В европе контрактная армия, никакие беженцы и временно проживающие нигде воевать не будут, не переживайте за своих мужчин
Наполеон Бонапарт• вчера в 19:34
Ответ дляЛеньГуглить_правда
І в чому він не правий?
А де написано не правий? Про які карти йдеться?
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:34
Ответ дляКофе в лобби
А українці куди ?
Українці в Україні
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:36
Ответ дляКофе в лобби
Удалено администрацией...
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:37
Ответ дляКалинові вуста
А почему надо куда-то бежать? Не будет чем ’воевать’ закончится военные действия. Вас это не устраивает?
Бритоножка• вчера в 19:39
Ответ дляМальчижка
Бензин, кстати, тоже еще не подорожал в Европе
Но уже есть те, кто канистрочки прикупил и бак каждый день на полную заполняет:)))
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:40
Ответ дляУхахайкина
Элементарная наблюдательность и хорошая память. У вас такого нету? Какую тему себе в закладке не КИНЬ, беснующиеся всегда там, со своим приевшимся бредом.
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:41
Ответ дляКофе в лобби
Удалено администрацией...
Перечитайте ще раз що я написала Півтора роки не патрулювали, а півроку тому прокинулись? То може ви їм про Чонгар сказали?))
ЛеньГуглить_правда• вчера в 19:43
Ответ дляУхахайкина
Войны в Европе не будет, не будет, не будет
Беженцы воевать за нее не будут, не будут, не будут
Вот только немцы говорят другое
Телячі ніжноСті• вчера в 19:43
Ответ дляКофе в лобби
Не розчаровуйте
Останніми днями це єдина суть існування - радіти ймовірній війні
А ви в Україні?