Херсон це Україна• сегодня в 18:47

Європа готується до війни

Скрізь в наших новинах ці заголовки.
В іноземних виданнях ні слова про це.
Це наші розганяють?
Для чого?
Телячі ніжноСті• 1 час назад
Ответ дляКофе в лобби
А ви ?
Так)
Телячі ніжноСті• 1 час назад
Думаю чи буде сьогодні обстріл....Наше місто в списку їхніх цілей.
Кофе в лобби• 1 час назад
Ответ дляНепереможна
Не переживайте, им уготована роль своя в ЕС) и оттуда они уже за взятку никуда не убегут.
А ваша яка роль в Україні ?сподіватися що сусіду гірше ?
Кофе в лобби• 1 час назад
Ответ дляДобротная
Вы сами ответили
Чтобы мы молча терпели, бо им нужна война
Я сегодня общалась с родственниками из Польши, нет у них никаких нагнетаний ни в сми, ни среди людей
Обычная жизнь
Ех , і знов розчарування для порадниць які як мантру повторюють війна - тафель
Телячі ніжноСті• 1 час назад
Ответ дляКофе в лобби
А шо таке тафель
Кофе в лобби• 1 час назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
А шо таке тафель
Зараз вам ті що сидять в Україні розкажуть - вони найкраще розбираються
Не знаю - не живу в країні з тафелемц
karie• 1 час назад
Ответ дляНічна ненажера
В Европе войны не будет
уже эвакуацию населения репетируют 10 стран европы
karie• 1 час назад
поляки в испании недвигу покупают
Телячі ніжноСті• 1 час назад
Ответ дляКофе в лобби
Не знаю - не живу в країні з тафелемц
Та я ж теж в Україні і не знаю
Не прохожу мимо• 1 час назад
Ответ дляНепереможна
это какая же? к батарее привяжут?))
Кофе в лобби• 1 час назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
Та я ж теж в Україні і не знаю
Почекайте експерток - пояснять
Кофе в лобби• 1 час назад
Ответ для karie
поляки в испании недвигу покупают
Звісно купують -тільки тут Польща бідна і нещасна для порадниць - люди купують інвестиційну нерухомість
Телячі ніжноСті• 1 час назад
Але все одно не розумію, чому ті, хто виїхали, злі на тих, які залишились. І навпаки.
Кофе в лобби• 1 час назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
Зараз прийдуть може пояснять що так їх бідних ті хто поїхали тривожать
Телячі ніжноСті• 1 час назад
Ответ дляКофе в лобби
Та щось ніхто й про тафель досі не пояснив
Кофе в лобби• 1 час назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
Мабуть зайняті в інших темах
Леди_в_ночи• 1 час назад
Ответ дляУхахайкина
Никто не обращался, наоборот отклонили предложение Зеленского
Трамп, відповідаючи на запитання про пропозицію допомоги від Зеленського з України у боротьбі проти іранських дронів, заявив: я прийму будь-яку допомогу від будь-якої країни, — ЗМІ
Яйцеголовая• 1 час назад
Третья мировая началалась... спасибо трампусику. И как всегда раша в выгоде.
Все питаю зарання• 1 час назад
Ответ дляСкоро_вчера
В ЕС везде о войне трубят, послушайте живущих там
Немцы спокойный как удавы
Все питаю зарання• 1 час назад
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Тільки наші хапуги під шумок 107 вже є грн за літр. Кончені, не нажруться
Охренеть
tereska• 1 час назад
Зате українцям роботи додасться - меми кліпами не перекліпати.
Ой весело буде, ой наржуться та ненарадуються…
Даха-сваха• 49 минут назад
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ага))) сдаст Трамп Европу хуйлу , как хуйло сдал друганов . Два маразматика раскачивают мир войнами.

’США разом з росією проголосували проти резолюції МАГАТЕ, яка засуджує атаки на енергомережу України.
😡Сполучені Штати приєдналися до росії, Китаю та Нігеру в четвер, виступаючи проти резолюції, прийнятої радою ядерного контролю ООН, яка засуджує напади на енергетичну інфраструктуру України як загрозу ядерній безпеці.’
Це перший раз, коли Сполучені Штати проголосували проти такої резолюції МАГАТЕ за 4 роки.
У тексті, з яким ознайомилося Reuters, йдеться, що правління ’підкреслює, що атаки, спрямовані проти енергетичної інфраструктури України для зовнішнього електропостачання атомних електростанцій, у тому числі на ЗАЕС, становлять пряму загрозу ядерній безпеці’.
Ого. А так можно было?
Даха-сваха• 48 минут назад
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А как тут за этих янки зады драли и верещали, когда люди писали, что они ничем не лучше раши
Нельзя было амер написать а теперь можно
Файна пані• 40 минут назад
Ответ дляНаполеон Бонапарт
107?? реально?? это где такое?
Мама Чели• 31 минуту назад
Надежда Зе , что про него не забудут в Европе . И он хоть в чём - то там пригодится и ещё денег дадут.